Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Erkek Takım Elbise

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Network

Siyah Takım Elbise

-%40 5.599,00 TL 3.349,00 TL
Network

Gri Yün Takım Elbise

-%25 5.599,00 TL 4.199,00 TL
Bir kıyafetten beklenti de şüphesiz iyi hissetmektir. Özellikle erkek giyimde değişmeyen bazı klasik parçalar vardır. Takım elbise de bunlardan biridir. Kalıbı, oturuşu, duruşuyla bir erkeği içinde iyi ve güçlü hissettiren takım elbiseler, aslında kuralları olan, belli ölçülere dikkat edilmesi gereken ve ince detayların düşünülmesi gereken bir kıyafettir. Kravatın inceliği, ceketin kalıbı, omuzların oturması, boyu, çorap ve mendiliyle dikkatlice tamamlanmalıdır. Pek çok detayı olan takım elbiselerin çok fazla çeşidi var. En güzel takım elbise modellerini Beymen.com’dan inceyelebilir, Beymen mağazalarından deneyerek ya da internetten satın alabilirsiniz. Devamını Göster

Takım Elbise Modelleri

Takım elbiselerin pek çok stile ve ortama uygun modellerini bulabilirsiniz. Doğru takım elbiseyi seçmek ve içinde iyi hissetmek için kişinin vücut ve yüz yapısı, stili dikkate alınmalı. Eskiden sadece belli kesimlerde takım elbiseler olsa da günümüzde farklı kesimler, dokular ve renklerle takım elbiseler çeşitlendi. Örneğin slim fit takım elbiseler şu aralar oldukça popüler. Eğer vücut yapınız uygunsa bu takım elbiseleri tercih edip siz de günümüz trendlerine ayak uydurabilirsiniz.

Farklı olmayı seviyor ve stilinizle konuşulmak istiyorsanız kruvaze takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu takımlar çarpıcı duruşları ve farklı kesimleriyle girdiğiniz ortamda dikkat çekecektir. Yelekli takım elbiseler ise centilmen erkeklerin olmazsa olmazlarından. Bu takımları fötr bir şapka ve bir gözlükle kullanabilirsiniz.

İtalyan takım elbiseleri tercih edebileceğiniz gibi spor takım elbiselere de bakabilirsiniz. Fazla hazırlanmanızı gerektirmeyecek ama takım elbise giymeniz gereken yerlerde tek düğmeli spor takımlar ideal olacaktır. Bu takımları değişik ayakkabı çeşitleriyle kullanıp farklı stiller yaratabilirsiniz.

Takımlarda model kadar renk de oldukça önemli. Gündelik hayatta gri ya da lacivert takım elbiseler tercih edilse de ciddi bir görüşmede ya da önemli bir davette siyah takım elbise tercih edilmesi daha yerinde olur. Farklı renklerdeki takımları kombinlerken tona da dikkat edilmeli. Kemer ve ayakkabının aynı renkte olması, kravatın kontrast ya da koyu renk olması ve dokuların uyumlu olması gerekir. Desenli takımları da bu davetlerde tercih edebilirsiniz. Bu anlamda kareli takım elbiseler sıkça tercih edilen parçalardan. Kareli bir takım alırken, renk tonları ve karelerin büyüklüğüne özellikle dikkat etmelisiniz. Nitekim yanlış seçimler yapıldığında bu takımlar sizi yaşça büyük gösterebilir. Öte yandan ekoseli ve çizgili takımlar da tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Takım Elbise Markaları

Takım elbiselerde en önemli unsur kalitedir. Kumaşın kalitesi ne kadar iyi olursa o takımı o kadar uzun süre iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Doğru kumaşlar vücudunuzu daha kalıplı göstereceği gibi rahat etmenizi de sağlayacaktır. Stilinize uygun bir takım elbise arıyorsanız, Beymen’in ayrıcalıklı ve kaliteli dünyasına göz atmayı unutmayın. Çift düğmeli yün takımlar, yelekli modeller, soft tonlar, klasik kesimler bunlardan sadece bazıları. Beymen takım elbiseler kaliteli kumaşları ve işçiliğiyle olduğu kadar modelleri ve kesimleriyle de ön plana çıkıyor. Başka markalar tercih etmek isterseniz; klasik çizgileriyle Canali, Corneliani ve Dolce&Gabbana, modern tasarımlarıyla Paul Smith, Neil Barrett ve sade parçalarıyla Brunello Cucinelli bakabileceğiniz markalardan.

Beğendiğiniz takım elbise modellerini Beymen.com’da inceleyerek bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, Beymen mağazalarına gidip deneyerek üzerinizde nasıl durduğuna bakabilir, satış danışmanlarının fikirlerini alabilirsiniz. Gömlek, kemer, kravat, kol düğmesi, klasik ayakkabı gibi takımınızı tamamlayacak parçalardan bir kombin oluşturarak stilinizle fark yaratabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}