Erkek Plaj Havlusu

Herkesin uygulama şekli ayrı olsa da bir tatilin asıl amacı senenin yorgunluğunu atmak ve doyasıya dinlenmek. Kimisi bunu hiçbir şey düşünmeden çılgınca eğlenerek yapıyor kimisi de şehrin karmaşasından uzakta huzurlu ve sakin vakit geçirerek... Birbirinden farklı bu iki grubun buluştuğu ortak nokta ise tabii ki plajlar oluyor. Devamını Göster

Beymen.com’un plaj grubu kategorisi, tatile çıkmadan ihtiyacınız olan parçaları bir araya getirerek işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Dinlenme moduna geçip de denizin keyfini en iyi şekilde çıkarmanızı sağlayacak hem şık hem işlevsel deniz havlusu seçenekleri de yine bu kategori altında sıralanıyor.  

Plaj Havlusu Modelleri

Gerçek şu ki mayolar yaz tatili boyunca stilinizde joker görevi üstleniyor. Tam da bu nedenle erkek şort mayoları her geçen sezon biraz daha çeşitlenerek beylerin plajda da stillerini en doğru şekilde yansıtabilmelerine olanak veriyor.

Yazın neşesini ve canlılığını yansıtan tropikal desenli veya renkli erkek mayolarından sonra plajlarda en çok ihtiyaç duyacağınız parça ise hiç şüphesiz plaj havlusu oluyor. Plaj trendlerine ait birçok parçada olduğu gibi plaj havlu çeşitlerinde de son yıllarda oldukça farklı ve dikkat çekici modeller karşımıza çıkıyor.

Plaj havlusuna yalnızca denizden ya da havuzdan çıktıktan sonraki zamanda kuru ve rahat kalmanızı sağlayan bir araç olarak bakmak biraz haksızlık olabilir. Çünkü aslında kullandığınız havlular sizin hakkınızda çok şey söylüyor. Nitekim havlunuz deniz kenarında geçireceğiniz uzun ve keyifli bir tatil gününde aynı zamanda yer belirleyiciniz olarak görevini yerine getiriyor ve kendiniz için ayırdığınız şezlongda size ait bir imza gibi durarak sadece sahildeki konumunuzu değil, stilinizi de işaret ediyor. Bu, aslında erkekler için daha da geçerli bir durum. Nitekim plajda kullandığınız aksesuar sayısı çok da fazla değil. Hal böyle olunca size eşlik eden havlu, tahmininizden biraz daha fazla önem taşıyor.

Öte yandan plaj havlusu erkekler için ekstra önemli çünkü erkek mayoları, kadınların bikinilerine kıyasla çok daha zor kuruyor. Kullanışlı bir deniz havlusu sadece vücudunuzu değil mayonuzu da kolayca kurutmada size yardımcı oluyor. Bunun için seçiminizi yüzde 100 pamuk olan havlulardan yana yaparsanız çok daha rahat edersiniz.

Plaj Havlusu Markaları

Deniz şortunuz ile havlunuzun uyumu, dikkat çekici bir plaj stili yaratmada yeterli oluyor. Tüm tatil boyunca mayonuzla birlikte vazgeçilmez bir ikili oluşturacak plaj havlunuz ve mayonuz birbirleriyle uyumlu olursa, gerçekten de eforsuz bir görünüm yakalamayı başarabilirsiniz.

Lacivertten kırmızıya, sarıdan beyaza ve siyaha kadar tüm ana renkleri havlu modellerine taşıyan Dsquared2 ve Fedeli, mayonuza uygun bir havlu seçmenizi kolaylaştırıyor. Desenli ve dikkat çekici bir plaj havlusu ile tatilin konuşulan ismi olma peşindeyseniz Sundek marka plaj havlularını incelemelisiniz. Çizgili modelleri içinse Thom Browne, Paul Smith ve Frescobol Carioca markalarının tasarımlarına bakabilirsiniz.

Plajın vazgeçilmez aksesuarları arasında ilk sıralarda plaj havluları yer alıyor olabilir. Yine de erkek plaj giyiminde mutlaka bulunması gereken parçalardan biri de erkek plaj terliği. Sayısız renk seçeneğiyle Havaianas, plaj terliği alışverişinin en gözde markalarından biri olarak öne çıkıyor.

Plaj stilinin en önemli parçaları olan plaj havlusu, plaj terliği ve mayo üçlüsünü tamamladıktan sonra yaz alışverişinize devam etmek isteyebilirsiniz. Şorttan tişörte, mayodan şapkaya, güneş gözlüğünden güneş kremine yaz alışverişiniz için ihtiyacınız her şeyi Beymen.com’un ayrıcalıklı ve avantajlı dünyasında bulabilir; online alışverişin sunduğu tüm kolaylıklardan yararlanarak tatillerde ve plajlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}