Metropol hayatının hızlı temposunda, duruşuyla her an fark yaratan erkeklerin sırrıyla tanışın! Kaliteli, pratik, sofistike… Çağdaş tasarım teknolojileri ile üretilen non iron gömlekler, eşsiz dokusuyla bu üç özelliği bir araya getiriyor. İş dünyasının aktif profesyonelleri, gün boyu şıklığı, beden kalıbına mükemmel uyum sağlayan kesimleri, Beymen’in sunduğu non iron gömlek modelleri koleksiyonunda yakalıyor. Günlük hayatta şıklığınızı yansıtan, hızlı, enerjik temponuza uyum sağlayan non iron gömlek desenleri ise ütüsüz kullanım özelliğiyle bakışları bir kez daha üzerinize çevirmeye yetiyor. Devamını Göster

Non Iron Gömlek Özellikleri

İş hayatındaki prezantabl görünümünü gün boyu sürdürmek isteyenler, Beymen gömlek modelleri ile zamansız şıklığın ayrıcalığını yaşıyor. Ofiste, otomobilde, iş toplantısında, yemekte hatta en yoğun anlarda bile stil sahibi olmanın anahtarı non iron teknolojisi, ütüsüz kullanım avantajıyla sizi bir adım öne taşıyor. %100 pamuk dokuma üzerine yapılan özel kaplama işlemiyle kazandığı su itici özellik, ütü istemeyen gömlek modellerinin daha az su çekmesini sağlıyor. Böylece yıkama sırasında oluşan kırışıklıklar, ütü yapma zahmeti ve geleneksel gömlek ütüsü yöntemleri, yerini yeni nesil teknolojilerin sunduğu konfora ve şıklığa bırakıyor. Zamanınızı size yeniden kazandıran, hayatınızı kolaylaştıran bu şıklık, Beymen.com’da sizi farklı renk ve desen seçenekleriyle karşılıyor. Çalışma saatlerinize dinamizm kazandıran non iron gömlek siyah, beyaz ve mavi renklerin resmi görüşmelerinizde güven tazeleyen tonlarıyla verimli saatlere eşlik ediyor. Beymen.com’da günlük hayatta tarzınızı yansıtan gömlek modellerine, pöti kare sıcaklığı, çizgili ve armürlü desenler eşlik ediyor.

Non Iron Gömlek Modelleri

Klasik stilin temsilcisi ya da sportif ruhlu, dinamik Beymen erkeği… Her tarza uyum sağlayan non iron gömlek renklerinin gücünü, hayal gücünüzle buluşturun. Klasik ve zamansız bir tarz yaratmak için kahverengi takımınızı, beyaz, krem ve ekru tonlarındaki gömleğinizle bütünleyebilirsiniz. Non iron gömlek beyaz rengin etkisiyle klasiğin gücünü hissettirirken, ilhamını şehir ışıklarından alan, sıra dışı ruhunu giyimine yansıtan bir Beymen erkeği iseniz kahverengi klasik bir takımı mavi, pembe, lacivert tonlardaki gömleklerle kullanabilirsiniz. Detayların gücüne inananlar için vazgeçilmez olan düğmeli, İngiliz ve kesik yaka modelli gömlekler, her gün yeni bir tarza, her an yeni bir moda pencere açmak anlamına geliyor. Fit görünümünü vurgulamanın sırrını Beymen Non Iron Slim Fit gömlek modellerinde keşfeden gözler ise estetiği şıklıkla buluşturuyor.

Non Iron Gömlek Markaları

Beymen’in sunduğu ayrıcalıklarla hayatına tarz katanlar, kalite ve modanın kalbini elinde tutan dünya çapındaki markalarla tanışmanın hazzını yine Beymen sayfalarında yaşıyor. Prestijli Amerikan giyim markası Brooks Brothers, hayranlarıyla non iron gömlek modelleri aracılığıyla Beymen’de buluşuyor. Köklü birçok dünya isminin Beymen alt markalarını oluşturan tüm ürünleri gibi Non iron akıllı gömlek tasarımları, Beymen Club ve Beymen Collection koleksiyonlarından gardırobunuza taşınıyor. 

Non Iron Gömlek Kumaşı & Temizliği

Zaman kazandıran pratik kullanımıyla dikkat çeken non iron gömlek nasıl yıkanır sorununun yanıtını, teknolojinin hayata değer katan modern yöntemlerinde bulabilirsiniz. Akıllı gömleğinizin özelliklerini koruyan bir temizlik işlemi için, ürün etiketinde yer alan talimatları izlemeniz yeterli. Belirtilen ısı ve program özelliklerine uygun olarak yıkadığınız gömleğinizi, yıkama işlemi bittikten sonra bekletmeden kurutmak, non iron teknolojisinden kolayca yararlanmanızı sağlıyor. Kumaştan süzülen sular ve biten kurutma işlemi… İşte şimdi güne hazırsınız. O halde günün her anı mükemmel görünmenin anahtarı non iron gömlek tasarımlarını Beymen.com’da zahmetsizce sepetinize ekleyin; hızlı temponuza kusursuz bir görünüm kazandırın.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}