Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Erkek Çocuk Salopet

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

21. yüzyılda bebek ve çocuklar için tulumlar yüksek moda giysilere dönüşür. Tulumlar orijinal olarak kot kumaştan yapılsa da, fitilli veya chino kumaştan üretilen modeller de bulunur. Tulumlar 1890'larda Levi Strauss & Co.'da Grace Howard ve Jacob W. Davis tarafından icat edilir, ancak modern formlarına ulaşana kadar bir sürü evrim geçirirler. Başlangıçta yalnızca iş ortamlarında koruyucu giysi olarak kullanılan tulumlar, günümüzde birçok yüksek moda markası tarafından trend bir tarz olarak benimsenir ve kullanıcıların tarzlarını şekillendirme konusunda başarılı olur.

Günümüzde çocuk modası, tıpkı yetişkin modası gibi çekiciliği ve yaratıcılığıyla oldukça dikkat çeker. Tüm ebeveynler çocuklarına hem rahat hem de kullanışlı giysiler giydirmeye çalışır. Bu nedenle çocuk kıyafetlerinin tercih aşamasını ürünün üretildiği kumaşın türü şekillendirir. Ebeveynlerin çoğu sağlıksız oldukları gerekçesiyle sentetik kumaşlardan uzak durmayı tercih eder. Modern moda tasarımcıları da sizlerin ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her yıl olduğu gibi bu sezonda da çocuk giyim ürünlerinde pamuk, kaşmir, kadife ve hatta satenden oluşan sonbahar/kış koleksiyonları hazırlamayı uygun görürler. Erkek çocuk tulum ve salopet modelleri de bu kıyafetlerden biridir.

Devamını Göster
 

Erkek Çocuk Tulum & Salopet Çeşitlerini Keşfedin!

Tulumlar başlangıçta çiftlik işleri ve balıkçılık için tasarlanmış bir iş kıyafeti olarak kullanılır, ancak Amerikan modası, medyası ve kültürü içinde yerleşik hale gelir. Birinci Dünya Savaşı'na kadar tulumlar çoğunlukla erkek yetişkinler ve erkek çocuklar tarafından giyilir. Erkek çocuk salopet tulum o dönemlerde oldukça popüler bir giysidir. Tulumlar, onları giyen her kuşağın gereksinimlerini ve estetiğini karşılamak için gelişmeye devam eden bir giysi türü olmaya devam eder. Renkleri ve stilleri ne olursa olsun, tulumlar her zaman unisex bir parça olarak bilinir. Tüm cinsiyetler tarafından giyilebilen tulumlar, şirin bahçelerden kış tatillerine, kafelerden açık hava barbekülerine kadar her alandaki ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanır, sizi ve bebeğinizi her ortamda rahat hissettirir.

Salopet kelimesi, askılı tulumların Fransızca’daki karşılığıdır. Salopet kelimesi İngilizce dilinde kayak, dalış, yelken ve ağır hizmet faaliyetleri esnasında kullanılan tulumlara benzer bir kıyafeti tanımlar. Salopetler, rüzgar ve su geçirmez pantolonlardan yapılırlar, geleneksel olarak göğüs bölgesine kadar uzanan yüksek bel formu ve ayarlanabilir omuzlukları bulunur. Günümüzde erkek çocuk salopet modellerinden snowboard tulumları yüksek bel ve ayarlanabilir omuz kemerleri ile İngiliz versiyonu baz alınarak, benzer bir tarz ile tasarlanır. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan tulum ve salopetler, günlük kullanıma ek olarak sportif kayak faaliyetleri için stil sahibi ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bebekler için organik giyim hareketi, moda endüstrisinde yavaş ve emin adımlarla ilerliyor. Tasarımcılar, çocuk kıyafetleri için mümkün olduğu kadar çok organik moda seçeneği sunmaya çalışıyor. Hem rahat hem de modaya uygun olan organik çocuk kıyafetleri, çocuğunuzun ve bebeğinizin sağlığını veya günlük aktivitelerini hiçbir şekilde etkilememesi için tasarlanır. Erkek bebek salopet tulumlar genellikle şile bezi, müslin, denim gibi daha yumuşak ve organik kumaşlardan üretilir ve çevre dostudur. Erkek bebek tulumları satın alarak bebeğinizin geleceğinin daha güvenli adımlarla şekillenmesine ön ayak olabilirsiniz. Siz de sürdürülebilir bir gelecek için organik giysi hareketine eşlik edip Beymen.com’da beğeninize sunulan kapüşonlu, pötikareli, baskılı ve dokulu tulum veya salopet modellerinden dilediğinizi seçebilir ve bebeğiniz ile ortak kombinler tasarlayabilirsiniz. Hem hafif olan hem de sıcak tutan tulumları, tişört, sweatshirt modelleri ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz konforlu ve trend kombinler içerisinde çocuğunuza kahkahalarla oyun oynamak düşerken, size de özgürlüğü kucaklayan çocuğunuzu seyretmek kalır.

Erkek Çocuk Salopetlerle Konforu Zerafetle Buluşturun!

Sizin için çok değerli olan çocuklarınızın konforunu düşünürken aynı zamanda şık ve dikkat çekici olmalarını da talep edebilirsiniz. Geniş yelpazede ürün çeşitliliği sağlayan çocuk kıyafetleri arasında yer alan ve çocuğunuz için de vazgeçilmez zamansız parça olmaya aday tulum ve salopetler konforu zerafetle buluşturmakta oldukça hünerlidir. Çocuk tulum ve salopetleri üretildikleri yumuşak malzemeler sayesinde çocuğunuzun gelişme çağındaki enerjisinin, hareketliliğinin, esnekliğinin ve oyun hevesinin artmasına da katkıda bulunur. Ayrıca erkek bebek tulumları da bebeğinizin vücut hareketlerine uyum sağlayarak, gün içerisinde huzursuzluk yaşamasına engel olur. Kimi zaman bir tişört kimi zaman ince bir kazak kimi zaman da sweatshirtler ile çocuğunuzun stiline kendi imzanızı atmak parmaklarınızın ucunda! Erkek çocuk sneakers ile çocuğunuzun tarzını tamamlayabilir ve arkadaşları arasında popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun sportif faaliyetler yapmasını destekleyen bir ebeveyn iseniz, erkek çocuk kayak tulumu satın alarak soğuktan korunduğundan emin olduktan sonra, keyifli dakikalar yaşamasına ortak olabilirsiniz. Kayak tulumları üretildikleri materyaller sayesinde soğuğu ve suyu geçirmeyerek, ısı kaybını önler ve snowboard esnasında çocuğunuzun daima sıcak kalmasına yardımcı olur. Kış modasına uygun barok desenli, veya logo şerit detaylı kayak tulumu seçeneklerinden birini tercih ederek çocuğunuza özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Ayrıca soğuk kış günlerinde çocuğunuzla tatile giderken kayak tulumu altına kombinleyebileceğiniz kar botu sayesinde diğerlerine ilham kaynağı olabilir ve aileniz ile birlikte kış mevsimini keyifle karşılayabilirsiniz. Çocuğunuza veya sevdiklerinize hediye almak için erkek çocuk tulum ve salopet ne kadar sorusunu soruyor ve yanıtını merak ediyorsanız online kanallar aracılığı ile cevabınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

Modası Geçmeyen Erkek Çocuk Tulum ve Salopet Fiyatları

Modern zamanlarda tulumlar, kumaş seçimi ve tasarım özelliklerindeki değişiklikler ile birlikte iş giysisi olmaktan çıkar, gündelik sokak modasında kendisine sağlam bir yer edinir. Salopet ve tulumlar dayanıklılık özellikleri ve zamana meydan okuyan stilleri sayesinde modaya uygun bir giysi türü olarak yüzyıllar içinde form değiştirir. Erkek çocuk tulum ve salopet fiyatları tercih edilen markaya, modele, ürünün kumaş kalitesine göre farklılık gösterir. Modası geçmeyen ve kolaylıkla yıpranarak hasar görmeyen çocuk tulumu arayışında olan bir ebeveynseniz veya sevdiklerinizin çocuklarına hediye götürerek onları mutlu etmek istiyorsanız, Beymen.com’da dilediğiniz her türden ve her bedene uyan modeli bulabilirsiniz. Arzu ederseniz erkek çocuk tulum ve salopet yorumları ile ürünler hakkında yapılan değerlendirmeler sayesinde bilgi sahibi olabilir ve daha güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çocuğunuza sizin notalarınıza uygun bir ritim vermek istiyorsanız, Beymen.com üzerinden erkek çocuk tulum ve salopet satın alabilirsiniz. Beymen.com’a göz atarak Burton, Merlin Rose, Mininio, Moncler ve Polo Ralph Lauren gibi markaların çocuğunuz veya daha küçük bebeğiniz için özelleştirilen klas, iddialı ve modası hiç geçmeyen tulum modellerini keşfedebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}