Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Erkek Tıraş Çantası

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Academia Savan Lacivert Siyah Erkek Tıraş Çantası

2.999 TL 1.749 TL Ek İndirimle 1.449 TL

Tom Ford Main Haki Bej Tıraş Çantası

-%50 53.950 TL 26.995 TL
2 ve üzeri 21.580 TL

Beymen Hediye Antrasit Kadife Tıraş Çantası

2.599 TL 1.699 TL Ek İndirimle 1.549 TL

Beymen Hediye Kahverengi Kadife Tıraş Çantası

2.599 TL 1.699 TL Ek İndirimle 1.549 TL

Beymen Hediye Siyah Logolu Erkek Tıraş Çantası

3.399 TL 2.199 TL Ek İndirimle 2.049 TL

Beymen Hediye Haki Kanvas Tıraş Çantası

4.499 TL 2.949 TL Ek İndirimle 2.699 TL

Beymen Hediye Suede Taş Deri Tıraş Çantası

5.750 TL 3.749 TL Ek İndirimle 3.449 TL
Günümüzde erkekler, en az kadınlar kadar bakımlı. Bunun için de ellerinden geleni yapmaktan geri durmuyorlar. Sakal ve bıyık tıraşı ise en önem verdikleri konuların başında geliyor. Nitekim bu ikili bir erkeğin stilini ve ifadesini en belirgin şekilde değiştiren noktalardan. Dolayısıyla kendinize uygun bir stil belirlemeli ve buna uygun olarak tıraşınızı düzenli olarak yapmalısınız. Devamını Göster

İyi bir tıraş ise ancak iyi bir tıraş aleti ve malzemeleriyle olur. Bu malzemeleri steril tutmak ve korumak da çok önemli bir husustur. Kendi tıraşını kendi yapan ve buna alışmış olan erkekler tıraş aletlerini ve malzemelerini gittikleri her yere taşımak isterler. Tıraş çantası tam olarak bunun içindir. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve stilinizi yansıtacak en kaliteli ve güzel tıraş çantalarını Beymen.com’da bulabilirsiniz.

Tıraş Çantası Modelleri

Düzenli erkekler için, tıraş çantası oldukça önemlidir. Hem dağınıklığı önlemesi hem de neyin nerede olduğunu görebilmeniz açısından tıraş çantası bir erkek için olmazsa olmaz parçalar arasında yer alır. Seyahatlere giderken de aynı şekilde tıraş malzemelerinizi bir bütün olarak yanınızda götürmek isteyebilirsiniz. Tüm malzemeleri bir arada tutan, taşıma konusunda kolaylık sağlayan tıraş çantaları bu noktada da imdadınıza yetişir.

Tıraş çantasını sıradan bir düzenleyici olarak algılamamak gerekir. Stil sahibi bir erkeğin yanında taşıdığı her parçanın kendini yansıtması önemli bir detaydır. Siz de kendinizi ve stilinizi yansıtacak bir tıraş çantası arıyorsanız Beymen.com’da yer alan onlarca tıraş çantası modeli arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Dikdörtgen şeklinde ve tek fermuarlı modeller, en çok tercih edilen modellerden biridir. Bu çantaları sadece tıraş malzemeleri için değil, tüm bakım malzemeleriniz için de kullanabilirsiniz. Özellikle desenli ya da logo detaylı olanlar, el çantası yerine de geçebilir. Fermuarlı ve gözlü olanlar ise, düzenli ve neyin nerede olduğunu hemen bulmak isteyen erkekler için idealdir. Hem tıraş malzemelerinizi hem de bakım eşyalarınızı bu çantalarda tutabilir, her göze farklı bir şeyi koyarak neyin nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu çantalar uzun seyahatler için de ideal olacaktır.

Büzülen ve naylon modeller, daha çok yaz aylarında tercih edilir. Hem su geçirmez olanlar hem de rahat katlanabilen tasarımlar oldukça fonksiyoneldir. Deniz tatiline gidecekseniz, bu çantaları güneş kremlerinizi ya da bakım ürünlerinizi koymak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca naylon olanlar kolay şekil alıp kıvrılabildikleri için valizinize daha rahat sığarlar.

Öte yandan zarif duruşlarıyla deri modeller de çokça tercih edilen modeller arasında yer alır. El çantası olarak da kullanabileceğiniz deri tıraş çantaları naylonlardan daha sert olduğu için tıraş aletinizi ve eşyalarınızı darbelere karşı daha iyi korurlar. Bu deri tıraş çantalarının bilek saplı olanlarını tercih edip, günlük hayatta kombinlerinizi tamamlamak üzere de kullanabilirsiniz.

Tıraş Çantası Markaları

Sadece tıraş aleti markaları değil, artık çanta üretimi yapan pek çok marka tıraş çantası üretiyor. Tıraş kutusu olarak da geçen bu çantaları satın alırken öncelikle çantanın büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Nerede ve ne şekilde kullanacağınız da önemli bir detay. Ev için olan tasarımlar daha fonksiyonel ve sadeyken seyahatlerde yanınıza alacağınız tasarımlar daha iddialı ve farklı olabiliyorlar. Materyallerine ve formlarına göre, tıraş çantaları plajlarda ya da günlük olarak da kullanmak mümkün.Etro’nun şal desenli tasarımlarını dilerseniz el çantası olarak da kullanabilirsiniz. İddialı erkekler için Valentino, klasik severler için Bottega Veneta, sportif erkekler içinse Herschel marka tıraş çantaları öne çıkıyor. Sade ve yalın çizgileriyle Prada, vintage tasarımlarıyla Otis Batterbee ve minimal modelleriyle Beymen, alternatif olarak tercih edebileceğiniz markalardan bazıları. Daha fazlası için Beymen.com’un tıraş çantası kategorisini ziyaret ederek kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}