Beymen Collection, tüm alışkanlıklarımızın değiştiği yeni normal dönemde, bu günleri özetleyen bir kavramdan ilham alıyor: “RESFEBER”. İsveççe’de yola çıkmadan önce duyulan anksiyete, heyecan ve merak anlamına gelen RESFEBER kelimesinden esinlenerek hazırlanan Beymen Collection 2020- 2021 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu, ikonik ürünleri yeniden yorumlayan tasarımlarıyla modern erkekler için özgür kombin seçenekleri sunuyor. Devamını Göster 

Beymen Collection tarzından ödün vermeden, konforlu bir sezon vaad eden Casual grubu, zamansız ikonik ürünlerle zenginleşiyor. Teknik kumaşların yün kumaşlarla kombinlendiği hybrit tasarımlarda; siyah, antrasit ve ekru tonları öne çıkarken, ikonik kabanlar modern dokunuşlarla güncellenerek yeni kimliklerine kavuşuyor. Moher saç örgüsü trikolar ve ekose flaneller ise Beymen Collection erkeğinin casual görünümünü tamamlıyor.

Yeni normale ve iş hayatına uygun kalıp ve kumaşlarla güncellenen Sartorial tasarımlar; hafif, yumuşak ve lycralı kumaşları, dar fitlerde bile rahat hissettiren esnek kalıpları ile ekstra konfor sunuyor. 

Vizon, mor ve kahve tonların hakimiyetindeki Neutrals grubunda; kaşmir karışımlı hibrit triko montlar dikkat çekiyor. Sonbahardan kışa geçerken, süet ve triko birliktelikleri, deri ve kadife kumaşlar tasarımlarda yoğun olarak kullanılıyor. Kış aylarıyla birlikte koleksiyonun renk gamına eklenen taş rengi, mevsimin karanlığına ışık katan bir tezat oluşturuyor.

Klasik ürün algısını kırarak erkekleri özellikli ve zamansız yeni tasarımlarla buluşturan  Noos grubu, zengin renk ve model gamına sahip kaşmir karışımlı basic trikoları ile tüm koleksiyonu desteklerken; değişken iklim koşullarına karşı vücut ısısını koruyan özel termal kumaşlardan üretilen  Thermolab Kapsül Koleksiyonu, yeni renkleri ve fonksiyonel tasarımları il kış soğuklarına meydan okuyor.

Koleksiyondaki tüm ürünlerle uyumlu Travel grubu, akıllı kumaşlarla geliştirilen sezonsuz eşofman takımları, takım elbise, pantolon ve gömlekleri ile gerek şehir hayatında, gerekse seyahatte aktif olmayı seven erkekler için şıklığı konforla buluşturuyor.

BEYMEN Collection 2019- 2020 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu,  BEYMEN’lerde ve www.beymen.comadresinde şıklığına önem veren erkeklerle buluşuyor. Devamını Gizle

Erkek Beymen Collection

{{customPopupTitle}}