Konforlu ve güncel stili ile dikkat çeken BEYMEN CLUB Erkek 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda farklı doku, tarz ve renklerin birlikteliği öne çıkıyor. Devamını Göster 

2020 İlkbahar Yaz sezonuna ve yenilikçi teknolojiler ile zenginleşen dış giyimlerle merhaba diyen koleksiyonda, nefes alabilen yeni nesil kumaşlardan üretilen ve katlandığında çanta olabilen ceketler, üç boyutlu jersey takımlar, reflektör ve file detaylı hybrid ürünler, active wear’ı çağrıştıran t-shirtler geniş yer tutuyor. Fonksiyonel eşofman takımlar, reflektör baskılı jakar ve gömleklerle tamamlanan jogger pantolon ve kargo şortlar özgür bir yaz müjdeliyor.

Farklı kültürlerden ilham alan soft renklerdeki grup, el çizimi t-shirtler, keten gömlek ve hoodie’ler, patchwork şal desenli gömlekler, farklı desen ve yaka alternatifi sunan pololar, Beymen Club’ın best seller’ı triko ceketler ile koleksiyonun genç görünümünü tamamlıyor.

Sıcak yaz ile birlikte sarı, çağla yeşili ve mavi tonlar, BEYMEN Club tasarım ekibinin imzasını taşıyan özel desenler, baskı ve nakış detayları öne çıkıyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}