Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Erkek Ev Botu

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Terliğin tarihi, Vietnamlıların terlik giydiği 12. yüzyıla kadar uzanır. Batı bölgesinde ise terliğin varlığı ancak 1478 yılına kadar takip edilebilir. Terlikler ve ev botları nispeten hafif ağırlıklı ayakkabılardır ve giyilmesi daha rahattır. İnsanlar genellikle iç mekanlarda, özellikle evlerinde terlik ya da ev botu giyerler. Avrupa, İskandinavya veya Asya ülkelerinde yaşayan birinin evinde zaman geçirdiyseniz, belirgin bir kültürel temel öğe olan ev ayakkabısının ön plana çıktığını görebilirsiniz. Amerikan evlerinde, ayakkabılar ıslaksa genellikle kapının dışında bırakılır, ancak çoğunlukla gözle görülür şekilde kirli değillerse onları doğrudan evin içinde hatta yatak odasında bile giyebilirsiniz. Geleneksel Türk kültürüne baktığınızda ayakkabı ile evin içinde dolaşma gibi bir alışkanlığın kabul görmediğini ve Anadolu’da yadırgandığını görebilirsiniz. Dışarıdan gelen misafirlere ya da işten gelen erkeklere daha kapıdan girer girmez erkek ev terliği ve ev botu verildiğini gözlemleyebilirsiniz.

Tıpkı Türkiye’ye referansla diğer birçok örnekte de olduğu gibi ev içi alanda terlik veya bot giymek oldukça yaygın bir uygulamadır. Kapalı terlik, bot terlik, sandalet terlik ve gece terlikleri gibi sayısız erkek ev terliği ve ev botu çeşidi bulunur. Terlikler ağırlıklı olarak yumuşak ve renkli malzemeden üretilir. Ayrıca hayvanların, hayvan pençelerinin, araçların, çizgi film karakterlerleri ile üretilen çarpıcı erkek ev botu formları da bulunur.

Devamını Göster
 

Her Adımda Artırılmış Denge için Erkek Ev Botu Modelleri

Hareketliliğinizi sınırlayan ve sevdiğiniz tüm aktiviteleri yapmanızı engelleyebilen ayak ağrısı oldukça kötü bir durumdur. Destekleyici ev terlikleri ayaklarınızı rahat tutmaya, ayaklarınız üzerindeki baskıyı hafifletmeye ve attığınız her adımda dengenizi artırmaya yardımcı olan güçlü kemer desteğine sahiptir. Kemer destekli ev terliği erkek deri modelleri ile evde terlik giymenin sağladığı tüm faydalardan yararlanabilirsiniz. Yüksek kaliteli bir çift deri terlik giymek, genellikle yoğun bir günü sonlandırmak ve tembel ve rahat bir akşam geçirmeye yardımcı olmak için harika bir yoldur. Pek çok deri giysi türü gibi, deri terlik de eskidikçe daha da rahat ve çekici hale gelirken, rahatlığından hiçbir şey kaybetmez. Kemer desteği olmayan ev terlikleri ayaklarınızda ağrı ve rahatsızlığa neden olabilir. Ayaklarınız uygun şekilde desteklendiğinde ayak ağrısı ve gerginliği azalır ve siz de hak ettiğiniz rahatlıkla hareket edebilirsiniz.

Sağlık uzmanları genellikle soğuk bir zeminde terliksiz kalmanın soğuk algınlığı ve grip riskini artırabileceği konusunda net bir uyarıda bulunur. Bir kişinin ayakları üşüdüğünde, vücudun hastalık ve hastalıklarla savaşma kabiliyeti değişebilir. Erkek ev terliği kışlık modelleri ile grip ve soğuk algınlığı riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Terlik giydiğinizde ayaklarınız sıcak tutulur ve ısı kaybı azalır, bu da kanın buruna normalde olduğu gibi akmasına yardımcı olabilir. Ev erkek terliği giymek, ayaklarınızı yerden korumaya ve ayak ağrısını önlemeye yardımcı olur ve bakteriyel ve mantarlardan kaynaklanan fungal enfeksiyonları önlemeye yardımcı olabilir. Ayaklarınızı şok emiliminden korumak için özel altyapılara sahip rahat terlikleri seçebilirsiniz. Özel yapılı ev terlik ve botları size büyük bir rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi dinç tutar.

Ev Terliği Giymenin Saymakla Bitmeyen Avantajları

Evde terlik veya ev botu giymek rahat olduğu kadar sağlığınız açısından sunduğu sayısız faydalar ile size çekici bir deneyim imkanı sunar. Birçok kişi evde terlik giymenin ayak parmaklarınızı ve ayaklarınızın geri kalanını sıcak tutmaya yardımcı olan bir uygulama olduğunu bilir. Pek çok ev terliği erkek kışlık bot modeli ayaklarınızı sıcak tutsa da, size hak ettiğiniz maksimum faydayı ve konforu sağlamak için gereken destekleyici altyapıdan yoksun olabilir. Bu noktada ayak yapınızı tanımak ve size uygun olan modelleri seçmek oldukça önemli bir nokta haline gelir.

Ahşap veya fayanstan oluşan ev zeminleri ıslak ayaklar ile basıldığında oldukça kaygan olabilir.Telefona cevap vermek, kapıyı açmak ve benzeri nedenlerle evin içinde aceleyle hareket ettiğinizde çıplak ayaklar ile kayıp düşme olasılığınız yükselir. Erkek ev terliği yazlık modelleri tercih ettiğinizde ev içi alandaki kazalardan alabileceğiniz hasarları önlemiş olursunuz. Hareketinize sürtünme sağlayan tabanlara sahip olan ev terliği erkek kullanıcıların herhangi bir kaza sonucu yere düşmesini engeller.

Eve ayakkabılarınız ile girdiğinizde sağlığınız için zararlı olan ve sizi hasta edebilecek çok sayıda tehlikeli bakteriyi de evinize alırsınız. Bu nedenle evinize girmeden önce ayakkabılarınızı evin dışında tutmanız tavsiye edilir. Mekanın hijyenini korumak ve herhangi bir mantar enfeksiyonundan kaçınmak için evin içinde sadece uygun formdaki terlikleri giymeniz oldukça faydalıdır. Erkek ev botu panduf formunda tasarlanan modeller, ev içi mekanın temizliğini korumaya yardımcı olur. Soğuk ve yağışlı kış günlerinde ayakkabılarınızı çıkardığınızda, hemen giyilen bir erkek panduf vücudunuzun ihtiyacı olan sıcaklığı verir ve gevşeyerek günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Home office çalışma stili, ev içi ortamları ofislere dönüştürür. Çeşitli araştırmaların gösterdiği üzere çalışırken eşofman gibi spor giyim ürünleri içinde kendini huzurlu hisseden çalışanların diğerlerinden daha üretken olduğunu ortaya çıkarır. Terlik giyme alışkanlığı, home office iş deneyiminizi oldukça rahatlatabilir. Hatta erkek ev botu hayvan figürlü model ile toplantıya katılabilir, işinizi zahmetsizce sürdürebilir ve alanınızda daha yetkin hale gelebilirsiniz.

Erkek Ev Botu Fiyatları

Erkek ev botu fiyatları, üretim yapan markaya, modele, tasarımda kullanılan aksesuarlara, üretilen malzemeye, kampanya ve indirim dönemlerine bağlı olarak farklılık gösterir. Sevdiklerinize hediye etmek veya kendinizi şımartmak için ev terliği ya da botu arayışındaysanız ucuz erkek ev terliği gibi bir arama yapmadan önce sağlığınıza fayda sağlamayı vaat eden, kaliteli, şık, konforlu ve lüks bir parçaya odaklanabilirsiniz. Uzun bir günün ardından giymek için rahat, kaliteli bir çift ev ayakkabısı veya terlik satın almak oldukça büyük bir lükse sahip olmak demektir. Ev botu ve terlikleri daha ayağınıza ilk giydiğiniz andan itibaren kendinizi tedavi ettiğinizi ve kendinize iyi baktığınızı hissettirir. Ne tür ev ayakkabılarının sizin için en uygun olduğunu araştırmak için biraz zaman ayırmanız gerekir. Evinizin konforunda deşarj olurken her adımınızda harika görünmeyi ve hissetmeyi hak ettiğinizin bilincinde olan kaliteli ve lüks markaların çarpıcı modelleri ile Beymen.com daima sizlerin yanında! Yün ev ayakkabısı ve ev terliği koleksiyonları ile UGG çift kemerli deri tasarımları ile Birkenstock, renk şeritli logo detaylarıyla Moncler ev terlikleri ve botları tarzınıza ve stilinize uygun binlerce eşsiz tasarımı Beymen.com aracılığıyla sizlerle buluşturuyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}