Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kendine has bir tasarım anlayışına sahip olan Vans ayakkabı ve giyim markası, 1966’dan bu yana oluşturduğu özgün ve sınırları aşan tasarımları sayesinde stil sahibi her insanın odağı haline geliyor. Klasik ile moderni sentezleyerek hem rahat ve kullanışlı hem de tüm bakışları üzerinize çekmenizi sağlayan tasarımlara imza atarak özellikle gençler arasında vazgeçilmesi zor markalar arasında yer alıyor.

Devamını Göster

70’li yıllarda kaykaya olan ilginin artmasıyla birlikte dönemin yıldız kaykaycılarını gözüne kestiren Vans markası, komünitelere örnek erkek ayakkabı modellerini göndererek birçok kişi tarafından fark edilmeye başlanıyor ve markaya olan ilgi artıyor. 80’li yıllarda slip-onlarının önlerini özgürce boyayarak sınırları aşan tasarımlara zemin hazırlayan kaykaycılar, Vans markasının dünyaya duyurulması açısından çok önemli bir rol üstlenmiş oluyor.

Klişelere Meydan Okuyan Sıra Dışı Modeller

Vans, 2017 yılında kullanıcılarının kendi istekleri doğrultusunda ayakkabılarını üretmek adına inovatif bir teknoloji ile sevenlerinin çıkıyor. Ayakkabıların üzerine müşterilerin kendi elleriyle çizmiş gibi istediği deseni istediği şekilde oluşturan bu yeni makine sayesinde insanlar kendilerini özgür bir şekilde ifade edebilmenin hazzına ulaşırken, marka aynı zamanda tüketicilerle arasındaki bağı da güçlendiriyor. Söylentilere göre Vans’in bu kişiselleştirilmiş ayakkabı tasarımlarının çıkış noktası ise mağazaya gelen bir müşterinin orada bulunmayan renkte ve desende bir ayakkabı modelini talep etmesine dayanıyor.

Vans Erkek Ayakkabı Tasarımları ile Farkınızı Ortaya Koyun

Geçmişten bugüne kendine has bir stili benimsemiş her erkeğin ayağında gördüğünüz Vans erkek ayakkabı tasarımları başta kaykaycıların zemine daha sağlam basması amaçlanarak dizayn edildiği için dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor ve bu özelliğiyle çoğu erkeğin bir numaralı tercihi haline geliyor. Vans’in ikonik tasarımlarından biri olan Vans Old Skool erkek modeli, markanın klasik imzası haline gelen caz çizgisinin ilk yansıtıldığı tasarım olarak 1977’den bu yana popülaritesini katlıyor.

Markanın ikonik hale gelen bir diğer tasarımı Sk8-Hi modeli ise, Vans'in meşhur bilekli kaykay ayakkabısının yeniden yorumlanmış halini temsil ediyor. Tasarımında kullanılan sağlam ayakkabı burnu ve destekleyici bilek yapısı ile kullanıcılara uzun süreli dayanıklılık vadeden Sk8-Hi, markanın imzası haline gelen kauçuk waffle tabanı ile de bu deneyimi destekliyor.

Vans’in günümüzdeki popülaritesini devam ettiren bir diğer eşsiz tasarımı da Vans Era. Kaykaycılar için tasarlanan ilk koleksiyon olan Era, dayanıklı kanvas üst parçası ve kauçuk dış tabanı ile birbirinden farklı renk seçenekleriyle Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Vans Koleksiyonu Üzerine Post Modern Algı

Sosyal medyanın günümüzdeki etkisi her alanda karşımıza çıkıyor. Özellikle influencer oranının artmasıyla birlikte gençler takip ettikleri birçok blog ve bloggerları örnek alarak kendi tarzlarını oluşturuyor. Zamana meydan okuyan stiliyle Vans Old Skool modeli de sosyal medyanın gücüyle yeniden doğmuş ve birçok influencer tarafından özellikle genç kesime tekrardan kazandırılmış durumda.

 

Markanın odak noktası sokak stilini yansıtmak olsa da Rocky ve Frank Ocean gibi birçok ünlü ismin Vans’lerini takım elbise tasarımlarıyla kombinlemesi Vans erkek spor ayakkabı çeşitlerini kırmızı halıda şıklığın sembolü haline getiriyor. Böylece sokak stiliyle birlikte daha serbest ve özgür bir yorum yakalayan kullanıcılar aynı zamanda bu tasarımları klasik parçalarla da birleştirerek modern ve çarpıcı bir algı yaratmış oluyor.

Markanın kökeni her ne kadar eskiye dayansa da yenilikçi tavrı sayesinde uzun yıllar boyunca hem rahatlığı hem de özgün tasarımlarıyla birçok kullanıcının gözdesi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu eşsiz tasarımlarla kombinlerinizin eksik parçasını tamamlamak ve fark yaratmak istiyorsanız, Beymen.com’un geniş seçeneklere sahip Vans erkek koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}