Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Erkek Kol Saati

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Spor, klasik ya da salaş… Erkekler birbirinden çok farklı stillere sahip olabilir. Ancak pek çoğunun buluştuğu bir nokta var ki o da “kol saatleri”. Bir erkek için kol saati, sıradan bir aksesuardan çok daha fazlasını sunar ya da sunmalıdır. İşte bu yüzden de saat seçimleri erkeklerin oldukça hassas olduğu bir konu. Beymen.com, kaliteli saat markalarının en beğenilen ve en yeni modellerini bir araya getirerek kararsız beylere destek oluyor. Siz de kendinizi yansıtan bir saat arıyorsanız, Beymen’in erkek saat kategorisindeki tasarımları değerlendirebilirsiniz. Devamını Göster

Saat seçimi birçok noktayı göz önünde bulundurmanız gereken bir süreç. Bu yüzden bir saat, her şeyden önce sahibinin ruhunu, zevkini ve stilini yansıtmalı. Bu dengeyi tutturmak ise öyle kolay değil, ayrıntılı bir araştırma gerektiriyor. Kayış özellikleri, saatin kasası, varsa ekstra özellikler… Saati yalnızca estetik açıdan değil donanımsal olarak da değerlendirmek gerekiyor. Öte yandan hem renk hem tasarım açısından gardırobunuzdaki kıyafetlerle uyum sağlaması da önemli. Örneğin genelde takım elbiseler giyiyorsanız ve ciddi bir stiliniz varsa tercihiniz klasik ve zamansız parçalardan yana olmalı. Ancak daha özgür bir stiliniz varsa seçiminizi renkli ve spor modellerden yana yapabilirsiniz. Ayrıca saatin ebatları da bileğinizde nasıl durduğunu etkileyecek bir faktör. Kayışının kalınlığına, kasasının büyüklüğüne ve eklentilerin göz yorup yormadığına hep dikkat etmek gerekir.

Erkek Saat Modelleri

Söz konusu erkek saatleri olduğunda Beymen.com’da çok sayıda seçeneğiniz mevcut. Kriterleriniz ve zevklerinize göre filtrelemeler yaparak aradığınız modellere daha kolay ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla işe kriterlerinizi belirleyerek başlamak gerekebilir.

Klasik mi spor mu bir saat arıyorsunuz? Öncelikle bu soruya yanıt vermelisiniz. Sade bir stiliniz varsa, deri ve koyu renk kayışlar ve zarif kasalar sizin için daha uygun olacaktır. Ancak dikkatleri saatinize çekmek isterseniz, sade stilinize rağmen daha iddialı modelleri seçebilirsiniz. Böyle bir arayışınız varsa, daha geniş kasalı saatler, gösterişli kayışların olduğu tasarımları inceleyebilirsiniz.

Eğer daha eğlenceli ve dinamik bir tasarım arıyorsanız birbirinden renkli saat modellerinin var olduğunu unutmamalısınız. Örgü dokulu tasarımlar da değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Bu modellerin de yine farklı renk seçenekleri mevcut.

Çelik kayışlı saatler onlarca yıldır erkeklerin favori saat modelleri arasında başı çekiyor. Dayanıklı ve zamansız olmalarıyla ön plana çıkan bu saatler hem klasik hem spor kombinlerle birlikte kullanılabildikleri için de çokça tercih ediliyorlar. Bu saatlerin bir özelliği de yanlarına takılan bilekliklerle iyi bir uyum yakalamaları.

Spor yapan erkeklerin kol saatlerinden biraz daha fazla beklentileri olabiliyor. Bu noktada Fitbit akıllı bileklikleri tercih edebilirsiniz. Hem işlevsel hem de asil tasarımlara sahip Fitbit bileklikler attığınız adımdan kalp atış hızınıza, uyku saatlerinize kadar her şeyi kayıt altında tutarak bir tür antrenörlük görevi üstleniyor.

Kol Saati Markaları

Erkek kol saati denince akla gelen ilk marka Casio oluyor. Beymen.com’da çok sayıda tasarımı bulunan Casio, 1946’dan bu yana dünyanın en kaliteli saatlerini üretiyor. Özellikle spor saat arayanlar, Casio’nun her ortama ve her koşula ayak uydurabilen G-shock serisini inceleyebilirler. Su geçirmez özelliğe sahip bu saatler, silikon kordonlarıyla kullanıcılarını rahat ettiriyorlar.

Beymen.com’da yer alan saat markaları Casio ile sınırlı değil elbette. Zarif tasarımlarıyla ön plana çıkan Komono ve Cheapo, hafif kayışlarıyla dikkat çeken Lexon, çelik kayış seçenekleriyle Nixon da bakabileceğiniz markalar arasında. Ayrıca Beymen Club’un sade ve zamansız modellerini de değerlendirebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}