Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Erkek Kol Düğmesi

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Günümüzün trendleri ile erkeklerin istedikleri zaman dikkatleri üzerlerine çekebilmeleri artık çok kolay. Katıldıkları bir davette, ofiste veya günlük hayatlarında dikkat edebilecekleri detaylar çoğaldı; böylece isteyen erkeklerin ufak değişimlerle farklılık yaratma imkanları da ortaya çıktı. Bu ufak değişimlere en güzel örneklerden biri de kol düğmeleri… Gömlek manşetlerinin iki ucunu birleştirmek amacıyla kullanılan bu aksesuarlar, düğme fonksiyonunun yanında kullandığı kişiye klas ve sofistike bir görünüm kazandırıyorlar.

Devamını Göster

İlk olarak Fransa’da 16. yüzyılın sonlarında kullanılmaya başlanan kol düğmesi, o yıllarda güç, prestij ve zenginliğin sembolü olarak görünmekteydi. Günümüze kadar birçok farklı stil ve modelleriyle değişerek gelen kol düğmeleri, günümüzde stil sahibi zevkli erkeklerin mutlaka kullandığı aksesuarlar arasında. Siz de tarzınızı yansıtabileceğiniz özgün kol düğmesi modellerine Beymen.com’u ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

Erkek Kol Düğmesi Modelleri 

20. yüzyılda Amerika’da kullanılmaya başlanması ile popüler olan kol düğmeleri, günümüzde de hala yüzlerce farklı stilden seçeneği ile erkeklerin stillerini tamamlamasına yardımcı oluyorlar. Görünümüne özen gösteren her erkeğin sahip olduğu ve olması gerektiği bu aksesuarlar, onlara alınabilecek en şık ve anlamlı hediyelerden biri aynı zamanda. İster başkasına hediye etmek için, ister kendi koleksiyonunuza yenisini katmak için siz de Beymen.com’u ziyaret ederek dünyaca ünlü markaların yüzlerce farklı kol düğmesi çeşitlerinden istediğinize anında sahip olabilirsiniz.

Ruhu hala çocuk kalan erkekleri heyecanlandıracak olan en şirin kol düğmesi tasarımları, bu sezonun önde gelen modelleri arasında. Giyeceğiniz takımı araba, bisiklet ya da çorap şeklindeki kol düğmesi modelleri ile tamamlayarak, ciddi görünümünüze biraz hareket ve dinamiklik katmanız mümkün. Her zaman sofistike bir görünümden yana olan, sadeliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi sevenlerdenseniz, soft renklerden oluşan klasik modeller tam size göre. “Smokinime ya da takımıma uyumlu olsun”, “İş veya ofis ortamındaki duruşumu yumuşatmasın” dediğiniz basit formlardan ve basit renklerden oluşan kol düğmesi modelleri ile prestij sahibi görünümünüzü pekiştirebilirsiniz. Kare, yuvarlak, ince ve uzun basit modellere ek olarak biraz daha farklı ancak yine sadeliğinizi yansıtacak olan modelleri tercih edip stilinizi özgün bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Kol düğmeniz ile sadece giyiminizin ve diğer aksesuarlarınızın değil, aynı zamanda bulunacağınız ortamın da uyumlu olması gerekir. Örneğin Sevgililer Günü’nde tercih edeceğiniz gümüş kaplama kalpli bir modelle ya da partilerde kullanabileceğiniz yine gümüş kaplama kuru kafalı bir modelle, adınızdan söz ettirmeniz mümkün. Siz de stilinizle katıldığınız her ortamda fark yaratmak isteyenlerdenseniz Beymen.com’da yer alan dünyaca ünlü markaların yüzlerce farklı konsept ve stile ait tasarımlardan dilediğinize anında sahip olabilirsiniz.

Erkek Kol Düğmesi Markaları

Söz konusu kol düğmesi olunca erkekler için doğru markalardan doğru tercihler yapmak oldukça önemli. Uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kalitede ürünleri Beymen.com’da bulabilirsiniz.

Ruhu çocuk olan erkeklerin tercih edebileceği arabalı modellere Etro’dan; krampon bisiklet ya da çorap şeklindeki tasarımlara ise Paul Smith’ten ulaşabilirsiniz. Daha klasik modeller için Tateossian, Babette Wasserman ve Beymen kol düğmesi modellerine göz atabilirsiniz. Alexander McQueen kuru kafa tasarımlarıyla ön plana çıkarken; Dolce&Gabbana logolu modelleriyle erkeklere fark katıyor. Partnerine sevgisini göstermek için kol düğmesini tercih edecek kadınlar, Begum Khan’ın kalpli tasarımlarını inceleyebilirler.

İster kendinize ister bir başkasına fark etmez, edinebileceğiniz en çarpıcı kol düğmesi modellerine Beymen.com’dan online alışverişin sağladığı tüm kolaylıklardan faydalanarak hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}