Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Erkek Kartlık/Kartvizitlik

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Aybar Gümüş Karbonfiber Minimalist Erkek Kartlık

-%40 3.999 TL 2.399 TL
Sepette 1.799,25 TL

Aybar Kahverengi Karbonfiber Erkek Slim Kartlık

-%40 3.999 TL 2.399 TL
Sepette 1.799,25 TL

Aybar Yeşil Dokulu Deri Kartlık

-%40 3.999 TL 2.399 TL
Sepette 1.799,25 TL

Aybar Gümüş Karbonfiber Erkek Para Tutacağı

-%39 3.299 TL 1.999 TL
Sepette 1.499,25 TL

Aybar Siyah Dokulu Deri Kartlık

3.999 TL
Sepette 2.999,25 TL

Aybar Siyah Krokodil Dokulu Deri Kartlık

-%40 3.999 TL 2.399 TL
Sepette 1.799,25 TL

Beymen Club Siyah Erkek Deri Kartlık

-%34 1.599 TL 1.049 TL
2 ve üzeri 799,50 TL

Santoni Mavi Logolu Erkek Deri Kartlık

-%21 10.450 TL 7.695 TL 6.095 TL

Academia Essential Siyah Erkek Deri Kartlık

2.899 TL 1.699 TL Ek İndirimle 1.399 TL

Academia Siyah Logolu Erkek Deri Cüzdan

4.299 TL 2.499 TL Ek İndirimle 2.049 TL
Hem iş hayatının hem de günlük hayatın olmazsa olmazlarından kartvizitlikler, özellikle erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni bu cüzdan tipli aksesuarların oldukça kullanışlı olması; bir taraftan kimliklerinizi, kredi ve banka kartlarınızı düzenli bir şekilde taşımanıza olanak yaratırken bir taraftan da her an yaşanabilecek olası karşılaşmalar için kartvizitlerinizin daima yanınızda olmasını sağlıyor. Dahası iş kontaktlarınızın kartvizitlerini kaybetmeden saklayabilmeniz için de oldukça kullanışlılar. Devamını Göster

Ancak kartvizitliklerin faydalarını yalnızca bu kadarla sınırlamak doğru değil. Bunların yanı sıra kartların manyetiğinin bozulmasını büyük ölçüde engelleyerek ömürlerini uzattıkları da bir gerçek. Daha da önemlisi stilinizin ve duruşunuzun önemli bir parçası olmaları. Sizi tamamlamakla kalmıyorlar profesyonel hayatta karşınızdakilere sizin hakkınızda bir fikir veriyorlar.

Beymen.com, stil sahibi erkeklerin olmazsa olmazı olan kartvizitlik modellerinin onlarcasını bir araya getirerek aralarından kendinize en uygun modeli seçmenize fırsat tanıyor. Hem ofis kullanımı hem de günlük kullanımlara uygun olan modeller arasından tercihinizi kolayca yapabilir; stilinizle fark yaratabilirsiniz.

Kartvizitlik Modelleri

Kartvizitlik modelleri kullanım sıklıklarına ve ne kadar fazla kart taşınacağına göre çeşitlilik gösteriyor. Yanınızda az sayıda kart taşıyorsanız tek taraflı, biraz daha fazla kartınız bulunuyorsa iki taraflı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha geniş kullanımlar için 10’lu veya klipsli modellere de göz atabilirsiniz.

Kartvizitlik tasarımlarına bakıldığında farklı materyallerden yapılmış tasarımlar dikkat çekiyor: Yanınızda taşımak için tercih edebileceğiniz modellerde deri seçenekler öne çıkıyor ve en çok da bu modeller terc ih ediliyor.Mont Blanc, Riva, Gieves & Hawkes, PS By Paul Smith, Bottega Veneta, El Casco gibi dünyaca ünlü markaların deri kartvizitlik modellerine Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yalnızca iş hayatıyla sınırlı kalmayan kartvizitlik cüzdanlar profesyonel kullanımın dışında günlük hayatta da kredi/banka kartlarını saklamak için kullanılıyor. Cüzdanlardan daha küçük boyutlara sahip olmalarıysa taşımayı kolaylaştırıyor. Takım elbise, pantolon veya ceketlerin ceplerine, jean pantolonlara hatta gömlek ceplerine dahi rahatlıklara sığabiliyor oluşları avantaj sağlıyor.

Stilinize uygun olan rengi seçmek de en önemli noktalardan bir tanesi. Klasik bir stiliniz varsa düz bir renk tercih edebilirsiniz. Siyah, lacivert, kahverengi kartvizitlikler her kombine uyum sağlayabilirler. Tek renk tercih etmiyorsanız lacivert-kahverengi, degradeli kahverengi, siyah-lacivert gibi renk seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Daha renkli bir kartvizitlik sizi daha iyi yansıtacak ise, kırmızı renk kartvizitlik seçeneklerine ya da şal desenli tasarımlara göz atabilirsiniz.

Masa Kartvizitlik Çeşitleri

Kartvizitlikler genel olarak kişinin yanında taşınsa da masa kartvizitliklerinin de olduğunu hatırlatmakta fayda var. Özellikle ofislerden kontaktların kartvizitlerini arşivleme amacıyla kullanılan bu modellerin farklı materyallerden yapılmış seçenekleri buluyor: Ahşap, metal, kristal, seramik… Kendi stilinize ve ofinizin atmosferine göre bir tercih yaparak bu kartvizitlikleri düzenleyici mantığında da kullanabilirsiniz. Günlük kullanılan kartvizitliklerin aksine daha büyük boyutlarda ve ağırlıkta olan bu modeller oldukça popüler.

Masa kartvizitliklerinin klasik modellerinin yanı sıra daha modern olanları da mevcut. Renk olarak siyah, altın rengi, kahverengi ve gümüş rengi gibi çarpıcı renkler ön plana çıkıyor. Form olarak baktığınızda ise kapaklı, cepli, kare veya dikdörtgen gibi farklı şekillerde seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Eğer daha eğlenceli bir tercih yapmak isterseniz tavşan formlu porselen kartvizitlik ya da kartvizitleri altına koyabileceğiniz yonca formlu kristal kağıt ağırlığı gibi tasarımları düşünebilirsiniz. Masa kartvizitliklerinin bazıları boyutları itibarıyla birer cep aksesuarına da dönüşebiliyor.

Gündelik kullanımda ya da ofis tasarımında kullanabileceğiniz, hayatınıza hem düzen getirecek hem de çizginizi belli edecek onlarca kartvizitlik modeline Beymen.com ayrıcalıkları ve online alışveriş kolaylıklarıyla sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}