Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Burberry Erkek

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Thomas Burberry’nin henüz 21 yaşındayken temellerini attığı markası, stil sahnesindeki görkemli yolculuğuna 1856 yılından beri devam ediyor. Giyim ürünleriyle başlayan bu serüven şimdilerde kozmetikten aksesuara birçok farklı kategoriyi kapsıyor. Klasik İngiliz tasarım anlayışını modern dokunuşlarla yeniden yorumlayan bu lüks etiket yalnızca kadınlar için değil, nasıl göründüğüne önem veren erkekler için de yaratıcı koleksiyonlara imza atıyor.

Devamını Göster
 

Kokusuyla baş döndüren ikonik parfümler, sıra dışı formlarıyla dikkat çeken güneş gözlükleri ve çok daha fazlası Burberry erkek koleksiyonlarında keşfedilmeyi bekliyor. Ruh halinize uygun çarpıcı aromalar ve kıyafetlerinizle uyumlu erkek aksesuar seçenekleri arıyorsanız, Burberry’nin sofistike tasarımlarını Beymen.com’un ayrıcalıklı dünyasında bulabilirsiniz.

Lüks Kokan Harmanlar Burberry Erkek Parfüm Koleksiyonunda!

Kokuların dünyasında her duyguya karşılık gelen etkileyici bir aroma var. Burberry’nin hislerine kulak verenler için oluşturduğu erkek parfüm koleksiyonunda ise duyguları sentezleyen zamansız formüller öne çıkıyor. Burberry erkek parfüm tasarımlarını keşfederek duygularınızı harekete geçiren kokuları teninize taşıma fırsatı elde edebilirsiniz. Markanın Yaşamın erkek parfüm çeşitleri yaşamın büyülü gerçekliğini derin hislerle harmanlayarak unutulmaz deneyimlere ilham veriyor.

Burberry 150 yılı aşkın köklü geçmişini çağdaş etkilerle dönüştürse de klasiğe olan tutkusundan vazgeçemiyor. Markanın bu yaklaşımını en iyi şekilde yansıtan kokuların başında ise Classic For Men geliyor. Geleneksel ve modern olanı aynı potada eriten Burberry Classic erkek parfümü kelimenin tam anlamıyla kentli bir erkeği temsil ediyor. Şöhreti dünyaya yayılan bu zamansız formülün bergamot, lavanta, kekik, sardunya, amber ve sedir ağacı gibi güçlü notaları ise erkeğin teninde saatlerce süzülmeye kararlı görünüyor.

Eşsiz kokularıyla herkesi büyüleyen Burberry’nin erkek parfüm koleksiyonunda zarafeti sembolize eden çarpıcı bir harman daha öne çıkıyor. Şişe tasarımındaki ekose deseniyle marka geçmişine saygı duruşunda bulunan Brit For Men kokusu rahat, zarif ve zahmetsiz stilin formülünü sunuyor. Narenciye ve odun notalarını tutkuyla bir araya getiren Burberry Brit erkek parfüm tasarımını tercih ederek modern erkeğin tüm sırlarıyla tanışabilirsiniz.

Tabiatın bahşettiği değerli bileşenleri yetenekli parfüm virtüözleriyle buluşturan Burberry, deneysel formülleriyle alışılmış erkek parfüm algısının ötesine geçiyor. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız, bir gece vaktinde Londra sokaklarında gezen centilmen erkek, Mr. Burberry ile tanışın. Bunun dışında beklenmedik aromalarıyla duyusal bir şölen yaşatan Burberry Weekend erkek parfüm tasarımını ve London formülünü de keşfederek teninizi sofistike aromaların hazzıyla büyüleyebilirsiniz.

Dünyaya Lüks Bakış: Burberry Erkek Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Burberry girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen erkekleri kombinlerin eşsiz tamamlayıcısı güneş gözlükleriyle tanışmaya davet ediyor. Gerek sportif ayrıntıların ön plana çıktığı gündelik kıyafetlerle gerekse de resmi ambiyansların vazgeçilmezi takım elbiselerle müthiş bir uyum yakalayan bu aksesuarlar erkeğin cazibe alanını genişletiyor. Her zevke uygun farklı seçeneklerin yer aldığı Burberry erkek güneş gözlüğü koleksiyonundaki ilham verici parçaları inceleyerek stilinize yenilikçi bir dokunuş yapabilirsiniz.

Burberry erkek gözlük tasarımlarının ilk bakışta fark edilen özelliklerinin başında çerçeve stilleri geliyor. Markanın zengin koleksiyonunda dikdörtgen ve yuvarlak formlu gözlüklerin yanı sıra her yüz şekline uyum sağlamasıyla bilinen pilot stil güneş gözlükleri de bulunuyor. Siluetinize hareket kazandırmanın yanı sıra sıcak yaz günlerinde güneşin zararlı etkilerini en aza indiren konforlu bir aksesuar arıyorsanız, markanın erkek güneş gözlüğü koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Hafifliğiyle gün boyu rahatça kullanabileceğiniz bu kreasyonların metal ve asetat çerçeveli seçenekleri bulunuyor. Zevkinize göre kahverengi, gold ve yeşil renkleri arasından dilediğinizi seçerek dünyaya lüks bir pencereden bakabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}