Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

1949 yılında, Kihachiro Onitsuka liderliğinde, ”Sağlam bir bedende sağlam bir zihin” mottosu ve basketbol ayakkabısı üreterek tasarım serüvenine başlayan Asics, rahatına düşkün olan, ancak estetik görünümden de ödün vermek istemeyenler için benzersiz tasarımlar sunan bir marka. Hem profesyonel hem günlük kullanıma uygun olan Asics tasarımları, fiziksel yeteneklerinizin sınırlarını zorlamanıza izin veren özelliklere sahip. Ayak sağlığını ön planda tutarken dikkat çekici bir görünümü de göz ardı etmeyen marka, sağlıklı ve mutlu bir yaşam tarzı yaratma hedefiyle çalışıyor.

Devamını Göster
 

Asics: Yenilikçi Koleksiyonların Adresi

Zamana meydan okuyan bir tasarım çizgisine sahip Asics, her durumda kullanabileceğiniz erkek sneakers modelleriyle dikkat çekiyor: Arazi, maraton, koşu bandı... Farklı kullanımlar için tasarladığı bu modelleri, yenilikçi teknolojilerle de destekleyen marka, bu özelliğiyle sektörün öncü isimlerinden biri oluyor. Darbelere karşı koruma sağlayan FF blast tabanı ve nefes almayı artıran örgü tasarımı ile her adımda konforu hissetmenizi sağlayan Asics erkek modelleri Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarıyla sizi bekliyor.

Asics Sneaker Teknolojisi: Rahatlık ve Stil Bir Arada

60 yılı aşkın süredir konfor ve lüksü bir araya getiren Asics, erkek ayakkabılarını en yeni spor teknolojileriyle donatıyor. FlyteFoam ve GEL teknolojisi gibi yeniliklerle hem koşu, fitness gibi iç ve dış mekan aktiviteleri için uygun hem de sportif kombinler yaratmaya elverişli tasarımlara imza atarak sneakers dünyasında ayrıcalıklı bir yer ediniyor. Hareket özgürlüğü, daha fazla esneklik, darbelere karşı dayanıklılık ve sıkı tutuş sağlayan Asics GEL ve Novablast koleksiyonları her yaştan kullanıcının beğenisini kazanıyor.

Ayak kemerinin çok fazla alçalmasını önleyen ve topuktaki boşluğu azaltan Asics modelleri, uzun süreli koşu ve yürüyüşlerde denge ve rahatlık sağlıyor. Tabandaki benzersiz esnek oluklar sayesinde ayakların doğal hareketlerine müdahale etmeyen Asics spor ayakkabı koleksiyonu, şok emilimi özelliği ile koşarken veya zıplarken temas sırasındaki darbeyi tamponlayarak daha konforlu bir koşu deneyimini mümkün kılıyor.

1990'da Spor Bilimleri Araştırma Enstitüsü'nü açan Asics, o tarihten bu yana insan vücudunun hareketlerini inceleyip analiz ederek spor ayakkabı ve giyim endüstrisinde teknolojinin ilerlemesine yardımcı oluyor.

Çevre Dostu Rahatlık: Asics Erkek Ayakkabı Koleksiyonu

Asics, ayak sağlığının yanı sıra geleceği de önemseyen bir tasarım anlayışına sahip. Sürdürülebilir bir gelecek için su kullanımını ve karbon emisyonunu azaltan yöntemler kullanarak koleksiyonlarını tasarlayan marka, her mevsim kullanabileceğiniz ürünleriyle de dikkat çekiyor. Böylece hızlı tüketim bilincini değiştirerek daha verimli kullanılabilecek tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Markanın “zamansız” olarak tanımlanan stili de işte bu anlayıştan geliyor.

Yola çıktığı ilk günden beri çevreye saygılı ve yenilikçi tavrını koruyan marka, tasarımlarında doğadan ilham alıyor. Asics’in 1949'da ürettiği ilk çift ayakkabısı, bir ahtapotun vantuzunun hareketini taklit eden bir girintili taban tasarımına sahipti. Günümüzdeki Asics tasarımları sakura çiçeklerinden, bulutlardan ve hatta balıklardan dahi ilham alıyor.

Klasik, retro ya da çağdaş... Asics hemen hemen her stili tamamlayabileceğiniz ayakkabı tasarımına sahip. Asics erkek spor ayakkabılarının tamamı, ayağınızda renkli bir vurgu oluşturabilecek güce sahip.

Bugün dünyanın en çok bilinen ayakkabı ve spor giyim markalarından biri olan Asics, kaliteli ve dayanıklı materyalleri ve rahatlığı ile amatörlerden profesyonel sporculara ve hatta Olimpiyat sporcularına kadar pek çok sporcu tarafından tercih ediliyor. Zamana meydan okuyan minimal tasarımlarıyla Asics erkek ayakkabı koleksiyonu, dikkatleri üzerinize çekecek benzersiz tarzı ve gönlünüzü fethedecek konforuyla ayrıcalıklı hislerin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}