Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Dijital Fotoğraf Makinesi

({{filteredProducts.total}} Ürün)
DJI

Action 2 Power Combo Kamera

-%18 10.250,00 TL 8.395,00 TL
  

Lensleriyle çığır açan Leica, profesyonel fotoğrafçılık konusunda en iyi makineleri üreten markalardan biri. Mikroskop ve optik cihaz üreterek başladığı serüvenine, fotoğraf makinelerini ve kamera aksesuarları çeşitlerini de katarak devam eden firma, ilk 35 mm film prototipleri 1913 yılında üretti. Ağır ekipmanların yerine kullanımı kolay, kompakt cihazları getirerek devrim niteliğinde atılımlar yapan markanın fotoğraf makineleri, bugün bu uğraşa tutkuyla bağlı olanların vazgeçilmezi. Siz de özel ve değerli anlarınızı fotoğraflamak isterseniz markanın profesyonel fotoğraf makinesi modellerini Beymen’de bulabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Leica ile Profesyonel Fotoğraf Makinesi Deneyiminizi Yükseltin

Zamanda yolculuğun anahtarını ellerimize veren fotoğraflar, unutulmaz anları ölümsüzleştiren yegâne nesneler. Leica’nın olağanüstü çekim kalitesi, sizi bu anlara geri götürecek bir fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. Marka, görsel sanatlara ilgi duyan veya bu alanda profesyonel olarak çalışmalar yapan kişiler için eşsiz ürünler sunuyor. Daha çarpıcı fotoğraflar çekmeniz için geliştirilen lenslerinin yanı sıra, fotoğraf makinelerinin dış tasarımları da zamansız formlarıyla fark yaratıyor.

Üst düzey çekim kalitesiyle öne çıkan Leica fotoğraf makinesi profesyonel kalitede, olağanüstü kareler yakalamanıza olanak tanıyor. Objektifinden bakanların büyüleyici bir dünyaya geçiş yaptığı bu makinelerin kalitesi elbette tesadüf değil. Üst düzey eğitimli teknisyenlerin elinden çıkan bu lensler, Pulitzer ödüllü fotoğraf sanatçılarının da tercihi. Ellerinize büyüleyici bir dünyayı sığdırmanıza olanak tanıyan bu fotoğraf makinesi modelleri, nesilden nesile miras bırakılabilecek lüks cihazlar arasında. Hava şartları ve ortam koşulları ne olursa olsun mükemmel fotoğraflara imza atmak için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Leica Fotoğraf Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Ellerimizden kayıp giden anları sonsuza dek yaşatabilmek için doğru araçlara sahip olmamız gerekir. Çekim kalitesini hayal edemeyeceğiniz boyutlara çıkaran Leica’nın farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen kamera modelleri tam da bu amaca hizmet ediyor. İkonik tasarımlarının yanı sıra donanımsal özellikleriyle de dikkat çeken bu modeller, fotoğrafçıları adeta birer hikâye anlatıcısına dönüştürüyor.

S Serisi:

Tamamen dijital kamera sistemi tasarımına sahip olan bu seri, fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapan kişilerin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş. Orta format kamerasıyla dikkat çeken bu ürünlerin kullanımı, son derece kolay. Sağlam dış gövdenin verdiği rahatlıkla dilediğiniz gibi fotoğraf çekmenize imkân tanıyan serinin modelleri, yenilikçi Leica ProFormat Sensörü’ne sahip. Orta format kamera segmentinde üst düzey kalite sunan bu modellerin kapsamlı lens yelpazesi kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapma olanağı sunuyor. Seride, Hasselblad H lensler ve Contax 645 lensler için adaptör mevcut.

SL Serisi:

Son teknoloji unsurlarla donatılan SL modeller, muhteşem bir görüntü kalitesini ikonik dizaynla bir arada sunuyor. L Mount bayoneti sayesinde ürün, efsanevi M-Lensler ve profesyonel sınıf S-Lensler başta olmak üzere çeşitli lenslerle kullanılabiliyor. Tamamen metalden oluşan gövdesiyle uzun yıllar kullanımı garantileyen bu modeller, üst düzey teknolojiyle büyüleyici fotoğraflar çekmenin anahtarını elinize veriyor.

M Serisi:

Messsuchersystem kelimesinden gelen M, fotoğrafladığınızın nesnenin daha geniş bir görünümünü sunuyor. Telemetre sistemiyle doğal görüntüler yakalayabileceğiniz bu modellerle yaratıcı özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Fotoğraflamak istediğiniz sahneye sizi sokacak kadar gerçekçi bir deneyim sunan modellerde, vizörün dışını da görme imkânınız bulunuyor. Ayrıca yuva ile görüntü düzlemi arasında bulunan kısa mesafeden yararlanan lensler sayesinde bu modeller, oldukça küçük. Söz konusu kompakt tasarım sayesinde M serisi, seyahat ve röportaja uygun bir kamera sistemi arayanlar için ideal.

Q Serisi:

Sağlam dış yüzeyiyle dikkat çeken Q modeller, ikonik tasarımlarını korurken kolay bir kullanım sunuyor. Son derece hafif olan bu modeller, gelişmiş teknolojinin unsurlarını kameralarına entegre ediyor. Görüntü sabitleme özellikli sabit lenslere sahip olan Q serisi, kolay taşınabilir ergonomik yapısıyla dış çekimler için de ideal.

CL Serisi:

Hafif ve kompakt tasarımıyla dikkat çeken CL serisi; 24 megapiksel sensör, hızlı otomatik odaklama ve saniyede 10 kareye kadar çekim özellikleriyle üst düzey görüntü kalitesi sunuyor. Yüksek çözünürlüklü EyeRes® vizörle donatılan bu modellerin gelişmiş teknik özellikleri sayesinde her detayı fotoğraflamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

TL Serisi:

Şık ve ince gövdesiyle sofistike bir duruş sunan TL serisi, kolay kavranabilir gövdeye sahip. Ekranın kamera simgesine tek bir dokunuşla ayar yapmanızı mümkün kılan dokunmatik kontroller sayesinde kolaylıkla özelleştirilebiliyor. Düğmelere basmadan ISO ve pozlama telafisi ayarlamaları yapabileceğiniz bu modeller, cesur bir tasarıma sahip.

Compact Serisi:

Mükemmel görüntü kalitesiyle öne çıkan serinin modelleri, en hızlı ve kaliteli lenslerin yanı sıra en yüksek performanslı CMOS sensörlerle de donatılmış. Tecrübeli fotoğrafçılar için manuel ayarlar ve yeni başlayanlar için otomatik enstantane modu bulunan seri hem profesyoneller hem de amatörler için seçenekler sunuyor.

Sofort Serisi:

Leica'nın ilk INSTAX Mini tasarımı olan Sofort serisi, kare tasarımıyla dikkat çekiyor. İçindekilerin tamamının Fuji tarafından üretildiği seri; objektif, odak uzaklığı ve diyafram açıklığı bakımından INSTAX Mini 90'a bir hayli beziyor. Ancak Leica’nın "Automatik-Hektor" olarak adlandırdığı lensleri, 60 mm sabit f/12,7 diyaframlı bir lens. Flaşsız 100 çekim sınırı bulunan Sofort'un makro özelliğiyle 0,3-0,6 m arasındaki mesafelerde çekim yapabilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Leica’nın farklı özelliklerle beğeninize sunulan dijital fotoğraf makinesi modelleri arasından size uygun olana karar vermek zor olabilir. Özellikle bu alanda yeniyseniz ya da hevesliyseniz, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli belirlemek pek de kolay değil. Bu süreçte size yol göstermek amacıyla dikkat etmeniz gereken birkaç hususu derledik.

Öncelikle kameranızla ne tür fotoğraflar çekmek istediğinize karar vermelisiniz. Aksiyon ile doğa fotoğraflarını yüksek kalitede çekebilmek için farklı özellikler sunan makineler kullanmalısınız. Doğa ve deniz manzarası için geniş açılı bir kamera, yakından çekim içinse makro lense ihtiyacınız var. Portreye yoğunlaşmak istiyorsanız hızlı bir kameradan ziyade prime lensler gerekiyor.

Kameranızın kavrama esnasında sunduğu rahatlık da önemli bir parametre. Farklı boyutlardaki kameraların ellerde kavranabilme düzeyi de değişiyor. Ürünün elinize oturuşu hem makinenin gövde tasarımına hem de elinizin büyüklüğüne bağlı.

Ürünün sensör boyutları da kaliteli görüntüler yakalamak için dikkat edilmesi gereken bir husus. Çözünürlük ne kadar yüksekse görüntülerin netliği de o kadar iyileşir. Bununla beraber bir ürünün sensör boyutları ne kadar iyi olsa da odaklama kalitesi düşük bir kamerayla kaliteli görüntüler yakalamanız bir hayli zor. Bu nedenle kameranın tüm teknik özelliklerini bir arada değerlendirmenizde fayda var.

Çok sık fotoğraf çekiyorsanız, pil sorunuyla karşılaşmamak için uzun süre çekim imkânı tanıyan bataryaya sahip olan ve kalem pillerle de kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

Leica Hakkında

Yenilikçi teknolojisiyle optik alanının öncü isimlerinden olan marka, Alman işçiliğinin ve tasarım geleneğinin en iyi örneklerini sunuyor. Üst düzey tekniği ve mühendisliği el işçiliğiyle bir araya getiren marka, ayrıntılı üretim süreciyle mükemmel ürünler ortaya çıkarıyor. Mikroskop ve fotoğrafçılık ürünlerinin her parçası ve tasarım öğesi, mükemmel bir titizlikle seçiliyor ve üretim sürecine katılıyor. Markanın fotoğraflara can veren lensleri ise 150 yılı aşkın bir tecrübenin ve üretimin her aşamasını titizlikle yürüten yaklaşımının eseri. Markanın hepsi el yapımı olan lensleri, belirli bir kalite ve hassasiyeti sürdürmek amacıyla detaylı üretim aşamalarından geçiyor. İkonik bir fotoğraf kültürüne can veren tasarımları sayesinde doğal ifadeleri yakalayan titizlikte çekimler yapmanıza imkân tanıyan Leica ürünlerini Beymen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    

{{customPopupTitle}}