Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Diğer Oyun Takımları

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Pineider Burraco Small Taba Deri Kutulu Oyun Seti

-%50 17.450 TL 8.795 TL
2 ve Üzeri 7.036 TL

Pineider Large Siyah Deri Kutulu Oyun Seti

-%50 19.750 TL 9.795 TL
2 ve Üzeri 7.836 TL

Pineider Taba Deri Kılıflı Oyun Kartı

-%50 12.150 TL 6.095 TL
2 ve Üzeri 4.876 TL

Pineider Siyah Deri Kılıflı Oyun Kartı

-%50 12.150 TL 6.095 TL
2 ve Üzeri 4.876 TL

Pineider Large Lacivert Deri Kutulu Oyun Seti

-%50 19.750 TL 9.895 TL
2 ve Üzeri 7.916 TL

Pineider Burraco Small Siyah Deri Kutulu Oyun Seti

-%50 17.450 TL 8.795 TL
2 ve Üzeri 7.036 TL

Pineider Lacivert Deri Kılıflı Oyun Kartı

-%50 12.150 TL 6.095 TL
2 ve Üzeri 4.876 TL

Pineider Burraco Small Lacivert Deri Kutulu Oyun Seti

-%50 17.450 TL 8.795 TL
2 ve Üzeri 7.036 TL

Oyun tutkunları için iyi haberlerimiz var. Keyifli anlarınıza eşlik edecek oyun kartları ve masa oyunları sizi bekliyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hediye seçenekleri arasında yer alan oyunlarla gün boyunca keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen oyun kartları ve masa oyunları, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Beymen, yüksek kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen oyun grupları ürünlerinden oluşan koleksiyonu ile oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Devamını Göster
 

Satranç Tutkularına Özel Satranç Takımı ve Satranç Tahtası Modelleri

Yüzyıllardır dünya genelinde sevilen bir strateji oyunu olan satranç, beyin jimnastiği yapmak ve zeka seviyesini geliştirmek için ideal oyunlar arasında yer alır. Farklı malzemelerden ve öğelerden tasarlanan satranç takımı modelleri, bu oyunu daha keyifli ve estetik bir hale getirir. Tasarım açısından, bu modeller geleneksel öğelerden modern detaylara kadar geniş bir yelpazede sunulur. Bazı modellerde taşlar, farklı renklerdeki ahşapların bir araya gelmesiyle yapılan ilginç desenlerle süslenir. Daha modern modeller ise minimalist tasarımlar ve parlak renklerle dikkat çeker.

Oyunun temel unsurlarından biri olan satranç tahtası, standart olarak 8x8 karelik bir tahta olarak tasarlanır. Bu tahta genellikle ahşap, cam, mermer ve deri gibi malzemelerden üretilir. Doğal ahşap modeller geleneksel bir görünüme sahipken zarafetleriyle öne çıkan cam ve mermer modeller daha modern bir tasarım sunar. Oyun keyfinizi yükselten deri modeller ise seyahat ederken kullanım için uygun seçenekler arasında yer alır.

Modern Tasarımlarıyla Öne Çıkan Satranç Masaları

Modern tasarımları ve işlevsellikleriyle öne çıkan satranç masaları, geleneksel tasarımlardan farklı olarak genellikle minimalist ve çağdaş tarzlar yansıtır. Ayrıca, bazı modeller, saklama alanları ve hatta dijital özellikler gibi ek işlevsellikler sunar. Bazı masalar taşların kolayca saklanabilmesi için yerleşik bir çekmece veya saklama alanı içerirken bazıları oyuncuların hamleleri kaydedebilmeleri veya diğer oyunlar oynayabilmeleri için dijital ekranlara sahiptir.

Masa Tenisi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Oyun kartları gibi sınırsız eğlence sunan masa tenisi, en keyifli ve yaygın olarak icra edilen sportif oyunlardan biri. Bu oyunu oynamak için en önemli unsurların başındaysa oyun için özel olarak üretilen kaliteli bir tenis masasına sahip olmak gelir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş bir tenis topu ise en az masanın yapısı kadar önemlidir. Arkadaşlarla keyifli zaman geçirmek ve sportif bir aktivitede bulunmak için ideal bir oyun olan masa tenisinin aksesuarları arasında plastik, selüloit veya farklı malzemelerden yapılan ve maksimum esnekliğe sahip tenis topları önemli bir yer tutar.

Raket, masa ve top dışında kalan diğer oyun aksesuarları arasında file, file kepçesi, raket kılıfı, antrenman robotu bulunur. Bu inanılmaz eğlenceli oyun için özel olarak üretilen kaymaz ayakkabılar ve zeminin yumuşaklığını artıran masa örtüleri de mevcuttur. Antrenman becerisini geliştiren ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı olanaklı kılan söz konusu aletlerle bu heyecan verici sporun tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Oyun Keyfinizi Yükseltecek Masa Tenisi Masası Tasarımları

Kaliteli bir tenis masasının yüzeyi, oyun keyfinizi bir üst seviyeye taşır. Böylesi bir masanın yüksek yoğunluklu fiberglas ya da nitelikli ahşaptan imal edilmiş olması tercih edilir. Bu sayede kayganlığı, esnekliği ve dayanıklılığı deneyimlemek mümkün olur. Oyun keyfinizi yükselten masa tasarımları, aynı zamanda tenis için uygun ölçülerde olmalıdır. Standart boyutlarda ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olan bu masanın katlanabilir özellikte olması da kullanım kolaylığı sunar.

Renkli ve çekici tasarımlar sunan masa tenisi masası modelleri oyunu daha zevkli hale getirir. Özellikle kırmızı, yeşil ve mavi tonlar gibi canlı renklerle tasarlanan masalar, oyun keyfini daha da artırır. Ayrıca LED ışıklarla süslenmiş masa tenisi masaları da son dönemlerde popüler hale gelen modeller arasında yer alır. Söz konusu oyuna uygun olarak özelleştirilmiş masalar ise kişisel zevklere ve ihtiyaçlara göre tasarlanır. Genellikle logo, fotoğraf veya mesaj gibi öğelerle de süslenerek, kişiyi oyun keyfine davet eden bir tasarım oluşturulur.

Toplar, Raketler: Aradığınız Masa Tenisi Setleri

Yaşam boyu oynayabileceğiniz bir oyundan alacağınız hazzı yükselten setler, oyuncuların çeşitli ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunar. İlk kez bir masa üzerinde tenis oynayanlar için birkaç unsur ve aksesuar içeren hazır setler son derece uygundur. Giriş seviyesi için üretilen bu setler genellikle iki raket ve üç top içerir. Daha deneyimli oyuncular için tasarlanmış setler ise yüksek kaliteli raketler ve daha özel toplar içerir. Topla oynarken temel karşılamalar ve akrobatik spin hareketleri için ek olarak birtakım destekleyici gereçlere başvurmanız gerekebilir. Bunun için kontrollü raketlere, yüksekliği ayarlanabilir filelere ve ivme alma kapasitesi yüksek toplara ihtiyacınız olur. Kısmen profesyonel bir oyun deneyimi için ise kaymaz ayakkabı, file kepçesi ve benzeri ileri düzey aksesuarları temin edebilirsiniz.

Geçmişten Günümüze Favori: Langırt Masası

Geçmişten günümüze popüler bir masa oyunu olan langırt, ilk olarak 1920'lerde Almanya'da ortaya çıktıktan sonra hızlı bir şekilde tüm dünyada yaygınlaştı. Futbol sevgisini simüle ettiği için geniş kitlelere hitap eden oyun, özellikle gençler arasında güçlü bir üne kavuştu. İki ya da dört kişilik ve toplamda iki karşıt takımla oynanan langırt, arkadaşlar arasında zaman geçirmek için ideal bir seçenek. Futbolcu figürlerinin, topların ve 180 derece dönebilen atış sopasının bulunduğu langırt masası, farklı renk ve materyallerle tasarlanır. Tıpkı bir futbol sahası gibi çizilen masalarda iki adet kale ve ışıklandırma sistemi de bulunur. Masayı kullanmak istediğiniz ortama ve alana uygun olabilecek modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Yere Taşınabilen Eğlence: Domino Taşları

Domino taşları, her yaş grubundan insanın hayranlıkla katılım gösterdiği bir oyunun yapı taşlarıdır. Belirli sayıdaki taşların dizilimi ve ardından içlerinden bir veya birkaçının devrilmesiyle eğlence dolu oyunlar kurabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de öğretici nitelikteki bu oyunlarla aile boyu keyif dolu vakitler geçirmeniz mümkün.

Domino taşlarını yeryüzünün herhangi bir noktasında, alelade bir zemine konumlandırıp hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu esnek kullanım özelliği sayesinde onları seyahatlerinizde yanınızda götürebilir, açık alanlarda kullanabilirsiniz. Üstelik bu taşlarla yalnızca masa oyunu oynamak zorunda değilsiniz. Söz konusu taşları matematiksel problemlerin çözümü ve hatta blok oyunlarına benzer yapılarda yapılacak bina inşa etmek için de tercih edebilirsiniz. Hatta bazı kültürlerde falcılıkta da kullanılan domino taşlarından desenli olanlar ve farklı tasarımlara sahip olanlar aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanılabilir.

Şaşırtıcı ve Eğlenceli Aktivite: Sihirbazlık Seti

En az oyun kartları kadar eğlenceli olan sihirbazlık seti, insanların ilgisini çeken bir aktivite olarak yıllardır varlığını sürdüren sihirbazlığı daha eğlenceli hale getirir. Şaşırtıcı ve eğlenceli bir aktivite olan sihirbazlık setleri, her yaştan kişiye hitap eder. İçinde birçok sihirbazlık malzemesi bulunan ve bu malzemelerin nasıl kullanılacağı hakkında talimatlar içeren bu setlerde ipler, küpler, kartlar, toplar, hileli kutu gibi birçok malzeme bulunur. Bazı setlerdeyse çiçek çıkaran sihirli çubuklar ve peluş tavşan çıkaran şapka mekanizmaları yer alır. Renk değiştiren mendil, çoğalan zar ve mendil saklayan parmak gibi illüzyonel tasarımlar da setlerde yer alan diğer bileşenlerdir.

Sihirbazlık numaraları gerçekleştirebileceğiniz bu malzemelerle sadece eğlenceli bir aktiviteye katılmakla kalmaz aynı zamanda el becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Malzemelerin kullanımı ise el becerilerinin yanı sıra dikkat ve koordinasyon gibi yeteneklerin gelişmesine de katkı sağlar. Aynı zamanda çocukların hayal güçlerini besleyen sihirbazlık setleri, ailenizle birlikte merak ve keyif dolu anlar geçirmenize olanak tanır.

Hobi & eğlence kategorisinde yer alan oyun kartları ve diğer oyun takımları beğeninize sunuluyor. Siz de oyunlarınızın keyifli geçmesi için tasarlanmış yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler için hemen şimdi Beymen’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}