Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

1760’da Londra’da James Henry Creed tarafından özel bir sipariş üzerine geliştirilip kurulan “The House of Creed”, kraliyet ailelerinin parfüm eksperi olarak dikkatleri üzerine çekti. İngiliz saltanatı ve döneminin kraliçesi Kraliçe Victoria’nın da Creed’i resmi esans tedarikçisi ilan etmesiyle hızla ünlü bir marka olma yolunda ilerlemesini sağladı. The House Creed’in birbirinden farklı kadın ve erkek koleksiyonlarını, tıraş ve bakım ürünlerini keşfedin.

Creed

({{filteredProducts.total}} Ürün)
İlk olarak İngiliz mahkemesine özel kıyafetler, kokulu deri eldivenler ve işlenmiş kokular üreterek tasarım dünyasına giren The Creed House, 1760’lı yıllarda James Creed tarafından kuruldu. Günümüzde dünya çapında en çok tercih edilen ve beğenilen kokuların üreticisi olan marka, Royal English Leather adındaki ilk kokusunu, Kral George 3 ve mahkemesi için üretti. Ardından markanın üçüncü nesil yöneticisi Henry Creed II tarafından yenilikçi kokuların üretilmesi ile Creed Avrupa‘ya yayılmaya başladı. Devamını Göster

1854 yılında resmen Paris‘e taşınan Creed, 1900‘lerin başında ünlü müşterilere ve politik elitlere hizmet ederek adını etraflıca duyurdu ve ardından 1970’te ilk defa halkın kullanımına da sunuldu. 2000 yılında duş jeli, sabun, vücut losyonu, mum gibi parfümlü ürünler de üreterek ürün çeşitliliğini artıran Creed, günümüzde dünyanın her yerinden farklı zevklere sahip bireyler tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve severek kullanılıyor.

Cennetten Bir Esinti

Kadın, erkek fark etmeksizin herkes, stil sahibi biri olarak tanınmanın yalnızca iyi kombin ve farklı aksesuarlar ile olmayacağını mutlaka bilir. Stil sahibi bir birey, sadece görünümü ile değil kokusuyla da etrafındaki herkesi etkileyebilmelidir. Bu nedenle stiline önem veren herkes, giysi ve aksesuar seçimlerine gösterdiği özeni parfüm ve diğer kişisel bakım ürünlerine de göstermelidir.

Creed markalı parfümler, yüzyıllardır tüm dünyada kabul gören en sofistike ve yaratıcı kokulara sahip. Dünyaca tanınmış ünlüler ile birlikte iş ve siyaset dünyasının en bilindik isimleri tarafından da tercih edilen Creed parfümleri, her sezon birbirinden farklı çıkış noktaları ile kusursuz ve zihinde kalıcı esanslar ortaya koyuyor. Kadınlar için en özel meyve ve çiçeklerin özleri kullanılarak hazırlanan parfümler, kullanıcılarına baştan çıkarıcı bir çekicilik katıyor. Bunun yanında markanın yarattığı erkek kokuları, mükemmel birer harmandan oluşan, her yeni sezonda büyük bir ilgi ile karşılaşan, piyasanın en havalı ve çekici parfümleri arasında yer alıyor.

Çekici ve sofistike Creed parfümlerine Beymen.com ayrıcalıklarından faydalanarak sahip olabilir; yapacağınız seçimlerle girdiğiniz ortamda tüm ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz.

Baştan Aşağı Çekicilik

Kendine ve stiline iyi bakmaya özen gösteren bireyler için kişisel bakım neredeyse giyimlerinden daha önemlidir. Çünkü yaptığınız tek bir uyumsuz kombini ileride kimse hatırlamayacak olsa da kötü bir kokuyu kimse unutmaz! Bu nedenle her ortamda ve her zaman güzel kokmak istenir.  

Çevrenize nefis kokular yaymak sadece parfüm kullanmak ile mümkün değil. Birbirinden farklı koku alternatifleri sunan vücut losyonları, sabunlar, duş jelleri ve benzeri ürünler ile baştan aşağı her daim mükemmel kokabilirsiniz. Üstelik bu ürünler parfümlerin kalıcılığını artırmak için de önemli rol oynuyor. Ancak teninize direkt temas eden bu kişisel bakım ürünlerini seçerken kokuları kadar sağlık açısından da güvenilir olmalarına özen göstermeniz gerekir. Sağlık koşullarına uygunluğundan en ufak şüphe duymayacağınız Creed‘in duş jeli, sabun, vücut losyonu ve after shavelerini güvenle kullanarak, yaydığınız kokular ile etrafınızdaki herkesi büyüleyebilirsiniz. Her zevke uygun olabilecek birbirinden farklı çeşitlerin bulunduğu ürünler arasından, teninize ve zekinize uygun olan tercihleri Beymen.com aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir Taşla Iki Kuş

Herkesin mutlaka sahip olduğu kişisel bakım ürünleri sadece kokuları ile insanları büyülemekle kalmıyor, aynı zamanda kusursuz tasarımları ile de anında birer aksesuara dönüşebiliyor. Kullanacağımız parfüm aksesuarları ile kokunuzu evin istediğiniz her köşesinde bırakabilir; davet veya düğünlerde dahi yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Stilinizin yansıtıcısı olacak birbirinden kaliteli ve güzel Creed marka parfüm aksesuarlarına Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz. 
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}