Sıra dışı ve gerçeği özgün çizgisinde birleştiren ikonik İtalyan moda evi, 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla sizi beymen.com’da karşılıyor. Yapısal formların modern klasiklere dönüştüğü parçalar, kült ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla stilinize fark yaratacak bir dokunuşta bulunmaya hazırlanın.

ERKEK KADIN

FEMİNENLİĞİN SOKAK MODASININ YENİ KURALLARIYLA ŞEKİLLENDİĞİ SİLÜETLERİ BETİMLEYEN ‘PERSPECTİVE’ KOLEKSİYONU İLE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRMEYE HAZIRLANIN! GEÇMİŞİN ELEGAN TAVRININ, GÜNÜMÜZÜN ATLETİK ÇİZGİSİYLE OLAN HARMONİSİ; ALIŞILMADIK BİRLİKTELİKLERİN KUSURSUZ MÜKEMMELLİĞİNİ OLUŞTURUYOR.

AYAKKABI ÇANTA

MARKANIN MİRASININ, MODERN KADININ RUTİNİYLE OLAN SENTEZİNİ GÜNDEME GETİREN ‘SYNTHESİS’ KOLEKSİYONU, KLASİKLERE YENİDEN HAYAT VERİYOR. İKONİK ‘ETİQUETTE’ VE ‘CAHİER’ ÇANTALARIN YENİLİKÇİ ÇİZGİYLE GEÇİRDİĞİ REFORM, GÖRÜNÜMÜNÜZÜN EN KÜLT PARÇALARINA İŞARET EDİYOR.

ALDIĞI GRAFİK İLHAMLA MODERN KLASİKLERİ FÜTURİSTİK BİR ÇİZGİYE YERLEŞTİREN ‘ASCENSİON’ KOLEKSİYONU, İDEAL MASKÜLEN KODLARI BAŞTAN YAZIYOR. KESKİN HATLAR VE DOKU REFORMUYLA ŞEKİLLENEN PARÇALAR SİZİ KALIPLARIN DIŞINA ÇIKMAYA, ATLETİK DETAYLARSA SİZİ KONFOR ALANINIZIN YENİ SINIRLARINI KEŞFETMEYE DAVET EDİYOR.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız