BEYMEN.COM

EXCLUSIVE

Dikkat çeken yeni nesil tasarımcılar sadece Beymen.com’da!

Rachel_Antonoff Rachel Antonoff Çabasız giyim trendinin yeni nesil temsilcisi Rachel Antonoff, koleksiyonlarındaki her parçayı umarsız ve genç ruhlu dokunuşlarla tasarlıyor.
Pia_Pauro Pia Pauro Seyahatlarindeki keşiflerden ilham alan Pia Pauro, farklı kültürel dokuları yansıttığı ‘beachwear’ koleksiyonlarında bohem ve özgür bir görünüm yakalıyor.
Etincelle Etincelle Koleksiyonlarındaki el boyaması desenlerle dikkat çeken Etincelle, feminen ve renkli bir tarzın temsilcisi.
Cameo Cameo Desensiz, düz kumaşlarla mükemmel kalıplar yaratan Cameo, renklerde sadelikten yana olsa da dekolteden ve katmanların hareketinden vazgeçmiyor.
Elle_Sasson Elle Sasson Koleksiyonlarındaki hafif ve rahat parçalarla dikkat çeken Elle Sasson; danteller, çiçek desenleri ve volanlarla feminen duruşu öne çıkarıyor.
Pigeonhole Pigeonhole Minyatür figürleri aksesuarlara dönüştüren Pigeonhole, tasarımlarında daima zarif ve detaycı çizgiyi koruyor.
Ilse_Jacobsen Ilse Jacobsen Danimarka’nın sahil kasabalarından ilham alan Ilse Jacobsen, yağmur botlarından flip-flop’lara her mevsim için renkli öneriler sunuyor.
Tanya_Taylor Tanya Taylor Feminen ve çabasız görünümü amaçlayan New Yorklu tasarımcı Tanya Taylor, grafik desenleriyle kendine özgü bir tarz yaratıyor.
Gat_Rimon Gat Rimon Parizyen stilin temsilcilerinden Gat Rimon, trendleri zamansız dokunuşlarla yorumlayarak her kadının gardrobunda olması gereken uyumlu parçaları yaratıyor.
Alexa_Chung_for_AG Alexa Chung for AG İngiltereli moda editörü Alexa Chung ve denim konusunda klasikleşen AG Jeans, mükemmel seçenekler sunan bir işbirliğine imza atıyor.
Line_&_Dot Line & Dot Modern sanat akımlarını ve glam kültürünü rafine yorumlarla modaya uyarlayan Line & Dot, sade ve kendinden emin kadınlara hitap ediyor.
The_White_Pepper The White Pepper Yaratıcılık sınırlarını zorlayan The White Pepper, sokak stiline ilham veren sevimli koleksiyonlarıyla, hayallere dokunuyor.
Skinnydip Skinnydip Skinnydip’in ananas, dondurma ve donat baskılarıyla günlük aksesuarlar ve clutch’lar hem renkli hem eğlenceli.
AQ/AQ AQ / AQ Modern silüetlerin yaratıcısı AQ/AQ’nun tasarımlarında geometrik dekolteler ve asimetrik formlar ön planda.
Samantha_Pleet Samantha Pleet Müzikten ve popüler kültürden ilham alan, eğlenceli tarzını tasarımlara yansıtan Samantha Pleet, kıyafetlerdeki sihrin peşine düşüyor.
Kling Kling Yaratıcı, muzip ve eğlenceli... Kling’in genç ruhlu koleksiyonları enerjisini mikro print’ler, gingham desenleri ve çizgilerden alıyor.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız