Christian Louboutin’in üç büyüleyici parfümüyle tanışın; Bikini Questa Sera, Tornade Blonde ve Trouble in Heaven Tamamı karşı konulmaz, tamamı Christian Louboutin’den ve tamamı kadınlar için..

“Parfümü tıpkı piyanoda çalınan bir nota gibi deneyimlemenizi istiyorum. Önce bir piyano tuşuna ‘vuruş’ gibi ilk koku patlaması geliyor, ardından notaların sesi aksettirmesi gibi harika bir titreşim. Önce o ilk an var, sonrasında ise yayılan bir koku. Parfümün hafızası olarak tanımlıyorum bunu.”
-Christian Louboutin

Tornade Blonde: Tornade Blonde, bir renk değil ruh hali..Aşkın ve maceranın kokusu. Etkileyici kırmızı gül, menekşe ve Frenk üzümünün yoğun ve tatlı notalarıyla arkanızda feminen, çarpıcı ve çiçeksi bir imza bırakmanız için.

Bikini Questa Sera: Gündüzün sıcaklığını, teni yakan güneşi, plajın cazibesini geceye taşıyan bir parfüm. Teninizde akşam serinliğinde yasemin ve sümbülteber notaları...

Trouble in Heaven: Geceyi ateşe veren "o" koku... İris, paçuli ve tonka notaları amberin sıcaklığıyla buluşarak teninizi ikici bir cilt gibi sarıyor. Bakışları kendine çeviren, fark edilen ve provakatif kadınlar için yaratıldı.

KEŞFET

Rouge Louboutin Silky Satin ÜRÜNÜ İNCELE

Christian Louboutin’e “İkonik Rouge Louboutin Lip Colour’ı hangi ten rengine ve stile sahip kadınlar kullanabilir?” diye sorulduğunda tasarımcının cevabı basit ama çok netti “Tüm kadınlar”. İkonik Rouge Louboutin Lip Colour, tüm cilt tonlarıyla uyumlu, 3 farklı yapıda formüle edildi. Ruj, kadınların sihirli değneğidir. En hafif dokunuşuyla bile makyajı tamamlar, tıpkı bir inci kolye ya da küpenin görünüşümüzde yarattığı sihirli fark gibi yüzü aydınlatır ve çekici hale getirir. Ardından da tekrar çantalarımızın içinde gözden kaybolur. Tasarımcı ve yaratıcı Christian Louboutin içinse rujlar fark edilmeyi ve göz önünde olmayı hakediyorlar. Christian Louboutin’in mücevher etkisi taşıyan, dudaklarınızı mükemmelce renkledirip nemlendirirken kolye ya da küpe gibi taşıyabileceğiniz göz alıcı tasarımlarıyla tanışın.

Christian Louboutin'in her kadının stiline ve ten rengine uygun olarak tasarladığı ikonik Louboutin rujlar, dudaklarınızı nemlendirip yumuşatırken doğal parlak renkleriyle yüzünüze renk katıyor.

Christian Louboutin rujlar, dudaklarınızı nemlendirip yumuşatırken doğal parlak renkleriyle de yüzünüze renk katıyor.

KEŞFET

Christian Louboutin'den kadınların sihirli değneği ruja lüks dokunuş... Mücevher kutusunda, ipek kesesiyle değerli bir mücevher, bir sanat eseri olarak sunulan rujlar kendine özgü tasarımları ve renkleriyle göz alıyor. Mat dokularla rafine bir görünüm için Velvet Matte, saten yumuşaklığında Silky Satin ve dudaklara ışıltı taşıyan Sheer Voile.

KEŞFET

Loubilaque Altressa ÜRÜNÜ İNCELE

"Loubilaque, kendini göstermekten çekinmeyen cesur kadınlar için... Gücünü, sürdüğünüzde size yönelen bakışlarda hissedeceksiniz."
-Christian Louboutin

Loubilaque Lip Lacquer Christian Louboutin’in bugüne dek geliştirdiği en çarpıcı formül. Yüksek pigmentli, kapatıcı ve parlak Loubilaque'lar ile göz alıcı parlak renkler dudaklara taşınıyor. Nude tonlardan markanın ikonik kırmızısı Rouge Louboutin'e toplam on bir renk seçeneğine sahip koleksiyon her rengiyle özel, feminen kokusu ve iksir şişesini andıran tasarımıyla göz alıyor.

KEŞFET

Louboutin'in güzellik evreninde gözlerin yeri ayrı... Tasarımları ve arkaplandaki ilham hikayeleriyle Christian Louboutin'in hayalgücünü ve ihtişamını taşıyan Les Yeux Noirs koleksiyonunun ilham kaynağı, Louboutin'in en sevdiği güzellik ikonlarından Kraliçe Nefertiti'nin gözleri... Bu gözler aynı zamanda makyaj sanatından keyif alacağınız bir hikayenin başlangıç noktasını oluşturuyor.

Seyahatlerinden yoğun ilham alan Christian Louboutin Les Yeux Noirs koleksiyonunda arzu ettiği derin ve saf etki için Hindistan'a uzandı. Les Yeux Noirs göz makyajı koleksiyonu dekoratif stiliyle çarpıcı makyajları ve göz ifadeleriyle bilinen Hint dansı Kathakali'ye de göz kırpıyor.

“Gözlerin anlattıkları beni her zaman büyülemiştir. Gözlerin bir hayatı var. Makyaj da yalnızca ortaya koymak istediğiniz şeyi vurgular. "
-Christian Louboutin

KEŞFET

“Kırmızı taban kırmızı ojeden doğdu. Christian Louboutin Nail Colours ürünleriyle çalışmalarımda dönüm noktası olan ojeyi güzellik dünyasına armağan ediyorum.”
-Christian Louboutin

Christian Louboutin tarihinin önemli parçalardan biri oje. Tasarımcının imzası niteliğini taşıyan kırmızı tabanların keşif hikayesinin başrol oyuncusu...

1992'de Christian Louboutin, Andy Warhol ve Pop Art akımından ilhamla ürettiği Pensée ayakkabılar için gelen prototipi eline aldığında bir şeylerin eksik olduğunu düşünür. Ayakkabıyı incelediği sırada gözleri asistanlarından birinin parmağına sürdüğü parlak kırmıza ojeye takılır, ojeyi alır ve ayakkabının tabanını bu parlak kırmızı ojeyle boyar. Böylece kırmızı tabanlar ortaya çıkar ve Christian Louboutin’in imzası olur.

Uzun süre dayanıklı Christian Louboutin ojeleri aynı zamanda toluen, formaldehit ve DBP içermiyor. Glütensiz formüllü ojeler soyulmaya dayanıklı yapılarıyla tırnakları aşınmadan uzun süre süslüyor.

KEŞFET

Rouge Louboutin ÜRÜNÜ İNCELE

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız