Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

Şehrin zengin etnik dokusundan, sanattan ve doğanın yansımalarından ilham alan Beymen Club, 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda varolmanın mutluluğu ve anı yaşamanın verdiği spontanlıkla sizi heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. Hareketliliğin dinamizmini yakalayan hafif kumaşların, canlı desenlerle olan iş birliğinden ortaya çıkan çabasız ve zamansız stil, hayatın tüm anlarında size uyum sağlıyor. Şimdi cesaretin, özgürlüğün ve yeni bir şeyler keşfetmenin heyecanıyla yeniden yola çıkma zamanı. Güneşin sıcaklığını teninizde, denizin kokusunu içinizde hissedin ve Beymen Club'la birlikte siz sadece yeni motto'nuzu içinizden tekrar edin:"Yaşamana Bak!"

Modern kadının yenilikçi ve hayat dolu yönüne hitap eden Beymen Club, floral desenler ve üç boyutlu işlemelerle hareketlenen silüetlerle sezonu karşılıyor. Gösterişin yalın görünümlerle dengelendiği koleksiyon; çarpıcı renkleri ve incelikli detaylarıyla sıcak yaz günlerinin favori stillerini oluşturuyor.

2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonu centilmenleri ilham aldığı yolculuğa hazırlarken vazgeçilmez olan safari ceketleri, etnik desenleri ve ince dokuları başrole alıyor. Alışılmadık renklerin çarpıcı görünümler sunduğu parçalar, cesur ve güçlü silüetler betimliyor.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız