Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
  

Beymen’in zengin koleksiyonunda yer alan çok amaçlı düzenleyici ürünlerle ferah, düzenli dolap içlerine ve iç mekân tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

İster bir stüdyo dairede yaşayın ister büyük ve bahçeli bir evde; her zaman daha geniş bir alana ihtiyaç duyarsınız. Doğru tasarım stratejileriyle yapacağınız çok amaçlı ve estetik düzenlemeler, aynı zamanda yaşam alanınızı daha verimli kullanmanıza da katkıda bulunur.

Çok amaçlı düzenleme fikirleriyle dağınıklığı kalıcı olarak ortadan kaldırmak mümkün. Dolap ve çekmecelerin dağınıklığı toplamada yetersiz kaldığı durumlarda, çok amaçlı düzenleyiciler imdadınıza yetişiyor. Eşya kalabalığını ortadan kaldıran dekoratif kutular, saklama kapları, takı stantları, dergilikler ve dolap içi düzenleme gereçleri, konforlu ve iç açıcı mekânlar tasarlarken, elinizin altındaki en önemli yardımcılarınız. Beymen ayrıcalığı ile sunulan bu destekleyici parçalar, benzersiz tasarımları sayesinde evin dekoruyla bütünleşerek yaşam alanınıza güzellik katar.

Devamını Göster    
 

Pratik ve İşlevsel Çok Amaçlı Düzenleyici Tasarımları

Derli toplu evler, düzenli ofisler ruhsal açıdan daha iyi hissettirir ve aynı zamanda enerji akışının da doğru şekilde sağlanmasına yardımcı olur. Bazen daha büyük bir alan yerine ihtiyaç duyulan şey, daha derli toplu bir yaşam alanı ve eşyaların toparlanabileceği fonksiyonel düzenleme gereçleridir. Düzenleme yaparken, pratik ve işlevsel olan çok amaçlı düzenleyici çeşitleri, sihirli bir dokunuşla size alan kazandıracak önemli araçlara dönüşür. Doğru toparlama ve düzenleme için işlevsel raf sistemleri ve fonksiyonel kutular bu düzeni sağlarken çok işe yararlar.

Çok amaçlı kutular sizin küçük eşya dolaplarınız gibidir. Kullanmadığınız ama saklamak istediğiniz değerli eşyaları bir araya toplayarak, etraftaki karmaşaya son verirler. Çok amaçlı düzenleme gereçleri ayrıca etrafınızdaki gereksiz nesnelere odaklanmanıza engel olup sizi ruhsal açıdan da rahatlatırlar. Düzenleyiciler çalışma alanlarında dikkatinizi dağıtabilecek eşya kalabalığını ortadan kaldırarak, size huzurlu bir çalışma olanağı sunarlar.

Farklı İhtiyaçlar İçin Düzenleyici Seçenekleri

Farklı ihtiyaçlar için tasarlanan Beymen düzenleme gereçleri, özellikle ortak çalışma alanlarında kendi düzenini sağlamak isteyenler için ideal.

Berghof

  

Diyetinizi destekleyen yiyecekleri güvenle saklayacağınız termos şeklinde tasarlanmış göz alıcı Berghof marka termos yemek kabı sayesinde taze bir şekilde saklanabilen sebze yemekleri ile gününüze lezzet katabilirsiniz. Ayrıca atıştırmalık hazırlarken en büyük yardımcınız olan Berghof Leo Dual Bento saklama kabı ile de küçük sandviçlerinizi, çerez ve meyve gibi atıştırmalıklarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Joyso

  

Kirli çamaşır sepeti olarak da kullanabileceğiniz Joyso imzalı çok amaçlı kapaklı sepetlere gündelik olarak kullandığınız havlu, bornoz, iç çamaşırı gibi kişisel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kozmetikten iç çamaşırına kadar birçok eşyayı saklayabileceğiniz Joyso, yeni tasarım fikirleri arayanların zevkle kullanabileceği özelliklere sahip.

The Mia

  

İnce tasarım detayları ve işlevsellikleriyle ile ön plana çıkan saklama amaçlı düzenleyiciler, The Mia tasarımları ile yeni bir form kazanıyor. Ayrıca bu düzenleme gereçleri, işlevsellik ve şıklıklarıyla da ön planda. Göz alıcı tasarımlarıyla bulunduğu alana güzellik katan The Mia bakır kaplama delikli meyve saklama kabı, üstün tasarım özellikleri sayesinde meyveleri uzun süre bozulmadan muhafaza eder. Zengin bir koleksiyonla beğeninize sunulan düzenleme gereci seçenekleri, sadece fonksiyonlarıyla değil estetik görünümleriyle de sizi mutlu edecek detaylara sahipler.

Ralph Laurent Toledo

  

Ralph Laurent asaletinin izlerini taşıyan Toledo saat kutusuyla, değerli kol saatlerinizi seyahat ederken güven içinde taşıyabilirsiniz. Eşsiz görünümüyle göz kamaştıran Ralph Lauren imzalı deri kumaştan zarif dekoratif kutu ile kol düğmelerinizi, kravat iğnelerinizi, değerli mücevherlerinizi saklayabilirsiniz.

Beymen

  

Beymen imzalı, yüzde yüz dayanıklı kağıttan üretilmiş, son derece şık hediye kutuları estetik değeri yüksek parçalar arasında. Hayalinizdeki hediyeyi seçerken, Beymen gri kulp detaylı hediye kutusu ya da zarafet timsali altın renkli silindir kutularla sevdiklerinizi mutlu edecek hediye paketleri hazırlayabilirsiniz.

Banyo Düzenleyici

  

Temel banyo düzeninizi daha işlevsel hale getirecek banyo düzenleyici aksesuarlar konforunuzu bir üst seviyeye çıkaracak detaylara sahip. Kişisel bakımınızın önemli parçalarından diş fırçası, şampuan, tarak, deodorant gibi eşyalarınızı doğru yerlere yerleştirerek banyodaki karmaşadan kurtulabilirsiniz.

The Mia

  

The Mia imzalı 2’li keçe organizer, temiz el havlularınızı, yedek sabun, şampuan ve diş fırçalarınızı saklamak için ideal. Yine The Mia’nın tasarım incelikleriyle donatılmış 5 parçadan oluşan siyah bambu banyo seti ile banyonuza şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Chakra

  

Kozmetikten sofra tekstiline kadar geniş bir skalada ev gereçleri ve dekoratif ürünler tasarlayan Chakra ile banyonuza yenilikçi bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Dolap Düzenleyici

  

Dolap içi düzenleme gereçleri, çok yönlü ve işlevsel tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza hem düzen getiriyor hem de zevk katıyor. Dolap içlerini düzenleyerek mutfak, banyo ya da yatak odanızdaki eşya fazlalığından kaynaklanan karmaşayı ortadan kaldırabilirsiniz. Dolap içlerine uygun olarak tasarlanmış dolap düzenleyici üniteler, aradığınız şeyi kolayca bulabileceğiniz şekilde dolap içi düzenlemesi yapmanıza yardımcı olur. Makyaj üniteleri, toka ve aksesuarların yerleştirildiği bölmeli kutular; kolye, küpe, bilezik gibi takılarınızı hassas bir şekilde muhafaza eden takı stantları iç mekan düzenlemesinde kargaşayı önleyen kurtarıcı parçalar arasında.

Takı çekmecesindeki kaosu sonlandıracak Oobje imzalı iki katlı şık takı standı ya da Roarcraft zarafetiyle pirinçten üretilmiş iki kollu benzersiz modelle takılarınızı estetik bir sunumla düzenleyebilirsiniz.

Modern hurçlar olarak adlandırılan kapaklı dekoratif sepetler ve dekoratif kutular da dolap içi düzenleme gereçlerine önemli birer alternatif. Mevsim dönümlerinde iç çamaşırı, çorap, fular ve şallarınızı özenle saklayabileceğiniz kutular, aynı zamanda dekoratif olarak da önemli parçalardan.

Masa Düzenleyici

  

Yaratıcı masa düzenleme fikirleriyle, ofislerinizdeki masalarınızı çalışma koşullarınızı kolaylaştıracak şekilde düzenleyebilirsiniz. Dijital olarak kullanılan dosyaları saklamak kolay; yazılı belgeleri ve klasörleri saklamak zor ve zahmetli. İş hayatının en vazgeçilmez parçaları olan organizer düzenleyici çeşitleri, önemli belgelerinizi güvenle saklamanıza yardımcı olur.

Kalem, telefon, defter gibi sürekli kullandığınız eşyaları doğru yere yerleştirerek, kendinize rahatça çalışabileceğiniz bir masa düzeni kurmanız mümkün. Sade ve şık tasarımlarıyla göz kamaştıran Roarcraft tasarımları masa düzeninizi kurarken odanıza estetik bir görünüm de katar. Değerli dolma kalemlerinizi, şık zarf açacaklarınızı yerleştireceğiniz, som pirinçten Roarcraft marka bir kalemlikle çalışma alanınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. İPhone 13 Pro Max logo detaylı zümrüt yeşili deri kılıfla telefonunuzu güvenle muhafaza edebilirsiniz. Antik gri defter kılıfı da ajandalarınızı kaplamak için iyi bir alternatif.

Beymen’in zengin koleksiyonu ile sunulan masa düzenleyici ürünler, evlerde ve ofislerde her daim çok yönlü bir tasarım olanağı sunuyor.

Karmaşaya Son Veren Dolap Düzenleme Fikirleri

Dolaplardaki karışıklığı önlemek için eşyaları doğru sınıflandırmak önemli. Hangi giysiyi saklayıp hangisini atacağınıza karar vermek, dolabınızdaki seçenekleri daha net görmenize yardımcı olabilir. Giysilerle aksesuarları farklı bölmelere yerleştirmek, kafa karışıklığını önleyecektir. Ayrıca, çanta ve kemer gibi aksesuarlarla; fular, takı çorap gibi aksesuarları ayırıp farklı bölümlere yerleştirmek, kombin yaparken işinizi kolaylaştırır. Depolama ve düzenleme ürünleri, katlı raf sistemleri, bölmeli çekmeceler, küçük kutular, dekoratif giysi sandıkları dolabınızdaki karmaşaya son vermek için ideal parçalardan.

Çok Amaçlı Düzenleyici Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Çok amaçlı düzenleyici satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de düzenleme gerecini yerleştireceğiniz alanın büyüklüğüdür. Doğru bir seçim, alanınızı tasarruflu kullanmanıza yardımcı olur. Kullandığınız gerecin dayanıklılığı da bir diğer önemli unsur. Hassas ve değerli eşyalarınızı sakladığınız modelleri seçerken darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmeyen materyallerden üretilen modeller olmalarına özen göstermeniz kıymetli eşyalarınızı güvenle saklamanıza yardımcı olur.

Aldığınız ürünlerin estetik görünümleri de en az fonksiyonları kadar önem taşır. Çamaşır sepetlerinden dekoratif kibrit kutularına; altın saklama kutularından çöp kutularına kadar kullanım alanları birbirinden farklı düzenleme gereçleri bulundukları yere dekoratif açıdan estetik bir görünüm katar.

Pamuklu kumaştan iç kaplamasıyla fark yaratan, doğal hasır görünümlü çamaşır sepetleri; dayanıklı polipropilen yüzeyi ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan çöp kovaları ve banyo tasarımınızı güzelleştirecek pek çok yaratıcı tasarıma Beymen ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

{{customPopupTitle}}