Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Coach

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Coach

ASKILI ÇAPRAZ ÇANTA
-%22 5.450,00 TL 4.249,00 TL

Coach

ÇANTA
-%40 10.750,00 TL 6.495,00 TL

Coach

ÇANTA
-%20 10.750,00 TL 8.595,00 TL
Aksesuarda kalite ve lüks dokunuşlardan ödün vermeyen çizgisiyle Coach, moda dünyasına zarif ve elegan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken çantalarla giriş yaptı. Coach, narin fakat heykelsi formları, cazibeli hatlarla harmanladığı ikonik parçalarıyla, uzun zamandır favoriler arasında. Devamını Göster

İnce hatların ve markaya özgü baskıların sıkça kullanıldığı koleksiyonlar gece ve gündüz kombinlerinin elegan tamamlayıcıları olarak dikkatleri çekiyor. Nostaljik dokunuşlarla farklı bir aura kazandırılan zamansız tasarımlar, markanın kült parçalarından.

Yumuşak renklerin yanında pastel tonların da gözlendiği koleksiyonlar, kadınların kırılgan görünümlerinin altındaki gücü temsil eden çizgilerle bezeli. Tasarımlara hafif makyaj algısı katan dokunuşlar ve göz alıcı metal detaylar, narin fakat cesur ruhların temsilcisi. Markanın lüksü sportif çizgilerle buluşturduğu parçaları ise, metropol hayatına zarafet katıyor.

Yüksek kalitedeki materyallerin, yumuşak ve zarif dokularla işlendiği Coach tasarımları, alışveriş ritüelini hazla buluşturmak isteyenleri Beymen’de bekliyor.

Zarif, ince ve elegan formlar: Coach çanta

Coach çanta koleksiyonlarının büyük bir kısmında lüks aksesuarların klasik ve zamansız malzemesi deri başrolde olsa da marka teknolojik gelişmelerden de uzak kalmıyor. Farklı bileşenlerin senteziyle elde edilen materyallerin kalitesi aşikar. Hayranlarının yanından ayırmak istemediği Coach çanta modelleri, heykelsi formlarını ve lüks çizgilerini uzun yıllar üzerinde taşıyor.

Taba, gülkurusu ve pembenin en romantik hallerinin gözlendiği çantalar, zarif ve narin çizgilerin esintilerini taşıyan parçalardan. Markaya özgü desenlerin, hareketli püskül detaylarıyla canlandırıldığı koleksiyonlarda elegan kulplar ve ince zincir askılar zarafeti simgeliyor. Klipslerdeki C formları, yuvarlak hatları ve mücevher algısı yaratan görünümleriyle markanın kült yanını ortaya koyuyor.

Coach çanta koleksiyonlarında modern hayatın klasik yansıması monokrom tasarımlara da rastlamak mümkün. Dikdörtgen formların kaliteli dokularla harmanlandığı parçalar gizemli metalik detaylarıyla kişiliğin, tinsel ve sofistike yanlarını ele veriyor.

Şehir hayatının enerji akışına ayak uydururken konfor ve kalitenin her zaman yanında olmasını isteyen kadınların tercihi sırt çantalarının feminen duruşları muazzam. Metal detaylar ve troklarla canlandırılan çantalar, cesur ve güçlü auralarıyla markanın etkileyici parçaları arasında.

Floral notaların dans ettiği Coach parfüm çeşitleri ve cazibenin narin yansıması Coach çanta tasarımları kadınlığa övgü niteliği taşıyor. Beymen, kalitenin yansıması bu nefis koleksiyonlarla buluşabilmeniz için lüksü ayağınıza Beymen.com’la getiriyor.

Masum çizgiler, serin dokunuşlar: Coach cüzdan

Aksesuarların en kişisel ögeleri cüzdanlar, Coach tasarımlarının inceliği ve zarafetiyle bütünleşti. Monokrom renklerin cool duruşlarını yansıtan serilerde markaya özgü dokunun lezzetli işlemeleri de mevcut. Kullanım konforunun kalitenin timsali materyallerle buluştuğu Coach cüzdan ve kartlık modellerine, ayrıcalıklı alışverişin vazgeçilmez rotası Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yaşamının en detay noktalarında bile stilinin kalitesini ve ruhunun lüksünü ortaya koymak isteyenler, Coach cüzdan modellerinden vazgeçemiyor. Koyu tonların ağırlıkta olduğu cüzdanlarda pastel renklere, enerjik ve sofitiske baskılara rastlamak da mümkün. Hareketli yönlerin, gizemli kişiliklerin ve karakterli duruşların yansıması cüzdan ve kartlıklar en sadık yol arkadaşlarınızdan biri olmaya hazır.

Zarif duruşların ayrıcalıklı dokularla buluştuğu cüzdanlar, günlük hayatın lüks yönlerini ortaya koyan zamansız parçalardan. Cüzdan tasarımlarında, dikdörtgen formların deri dokuyla yakaladığı ahenk, metalik detayların sofistike ruhuyla tamamlanıyor. Yalın silüetlerin farklı boylardaki ürünlerle sergilendiği Coach cüzdan koleksiyonları, elegan ve sadeliğin kült yansımaları arasında. 

Yaşamın zorlu ve çetrefilli yanlarını kırılgan fakat güçlü ruhlarıyla karşılayan kadınlar, Coach ürünlerinde kendilerini buluyor. Yanında taşıdığı parçaların cesur ruhunu her an hissetmek isteyen kadınların bu arzusuysa, Beymen’de karşılanıyor. Beymen, yıllardır koruduğu lüks çizgisiyle üst düzey alışveriş tecrübesini Beymen.com ile hizmetinize sunuyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}