Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Chloe

({{filteredProducts.total}} Ürün)
1952 senesinde Gaby Abighon tarafından kurulan Fransız menşei Chloe’un mottosu “Kendi yolunu takip et!” Her ne kadar bir Fransız ikonu olsa da aile geçmişi Mısır topraklarına uzanan Abighon, modern tasarımların yanı sıra hiyeroglifleri ve grafik motifleri andıran formlardan esinlendiğini de söylüyor. Neşeli, özgür ruhlu ve kendine güvenen kadınların markası Chloe, aynı zamanda kendi yolunu kendi çizen kadın imajından esinlenilerek yaratılmış bir kült. Temel felsefesi sadeliğe dayanan markanın en önemli özelliği, feminen ve sıcak çizgisi. Kurulduktan çok kısa bir süre sonra Parisli hanımların beğenisini kazanarak yıldızı parlayan Chloe’nin asıl yükselişi ise 1960’lı yıllara dayanıyor. Devamını Göster

Özgür Ruhlu Kadınların Tercihi

70’lerle beraber Jackie Kennedy’den Brigitte Bardot’ya Maria Callas’tan Grace Kelly’ye geniş bir hayran kitlesi edinen Chloe, dönemin ikonlarının ve jet sosyetesinin ortak tercihi oldu. Her daim romantik ve stil sahibi çizgisini koruyan marka, tasarım yolculuğuna başladığı günden bu yana buram buram romantizm kokuyor. Bilhassa çantalar söz konusu olduğunda akla gelen ilk markalardan biri olan Chloe, tasarımlarıyla kullanıcısına özgür ruhlu bir feminenlik vadediyor. 2005 senesi ile beraber deri malzeme ile de çalışmaya başlayan marka, meşhur Paddington çantalarını da bu yıl piyasaya sürdü. Sakin, zarif ve elegan tasarımların sahibi Chloe, çantaların yanı sıra yine o dönemde gündeme gelen ayakkabı modelleri ile de dikkat çekti. Marka zarif tasarımlarına günümüz ruhunu yansıtarak ve sahip olduğu başarıyla asla yetinmeyerek her geçen yıl kendini bir adım öteye taşıyarak tasarım yolculuğuna devam ediyor.

Kullanıcısına kendini özel hissettiren sofistike ve narin Chloe tasarımlarını Beymen.com’da bulabilirsiniz.

Sofistike Çantaların Tasarımcısı

Rafine zevklere hitap eden Chloe çanta modelleri minimal çizgisinden ödün vermeyenlerin favori parçaları arasında. Tasarımlarında genel olarak pembe, mavi, sarı gibi soft renklere yer veren Chloe markasının deri malzemeyi işlemeye başladığı 2005’ten bu yana büyüyen çanta dünyası bugün pek çok kadının vazgeçilmezi oldu bile. Seyahat etmekten hoşlanan özgür ruhlu kadınlardan esinle ürettiği Paddington serisi, kısa saplı ve geniş hacimli el bavulu stili çantalardan oluşuyor. Her daim parmakla gösterilen tasarımların sahibi Chloe’nin imzası haline gelmiş metal halkalar çanta modellerinde askı, ağız kilidi ve sap gibi formlarda karşımıza çıkıyor.

Deri ve süet malzeme ile üretilen kısa askılı omuz çantalarının yanı sıra yine deriden yapılma sepet formundaki Mini Roy serisi Chloe’nin en sevilen modellerinin başında geliyor. Faye serisini oluşturan vizon kürklü çantalarsa bilhassa iş kadınlarının gözdesi. Küçük boyda süet kapaklı ve deri malzeme kullanılarak üretilmiş pembe, turuncu gibi çarpıcı renklerdeki sırt çantaları ile de spor şıklık sağlayan markanın Nil Bracelet serisi metal halkalı tutma seçeneği ile farkını ortaya koyuyor. Aynı tasarım fikrinden hareketle oluşturulan Nile Minaudiere’ler yarım daire şeklinde formu ve zımba detayları kombinlerinize hoş bir hava katıyor.

Stili Detaylarında Gizli

Chloe ayakkabı modelleri birbirinden farklı materyallerin harmonisinden besleniyor. Zımba, yün, ip, boncuk gibi farklı malzemelerin deri ve süetle buluştuğu ayakkabı modelleriyle Chloe, her stile uygun alternatifler sunuyor. 60’lı yıllardan esinlerek tasarlanan kalın topuklu bootie ve çizmeler, markanın en iddialı olduğu modeller arasında başı çekiyor. Nubuk malzemeden yapılma klasikleşmiş bot tarzındaki ayakkabılarının yanı sıra son yıllarda sneaker akımına da uyan Chloe’nin gençleşen yüzünü bu ürünlerde görmek mümkün. File doku, süet ve deri malzemelerin bir araya geldiği Chloe sneaker tasarımları zarafetle ışıldıyor. Bu ayakkabıların en karakteristik özelliği ise parçalı taban detayları…

Chloe dünyasının naif ve sofistike dünyasını Beymen.com üzerinden keşfedebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}