Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Sırt Çantası

({{filteredProducts.total}} Ürün)
7’den 70’e her yaştan kadın, erkek ve çocuğun severek kullandığı sırt çantalarını yüzlerce farklı renk, desen ve formda bulmak mümkün. Anasınıfından üniversiteye ve hatta doktora programlarına; sonrasında ise iş ve sosyal yaşantımızda sıklıkla kullandığımız sırt çantaları geniş hacimleri, iki omuza da yükü eşit dağıtmaları, eşyalarınızı düzenli şekilde taşıyabileceğiniz çeşitli gözleri ve yüzlerce farklı stile hitap eden tasarımları ile zamanı asla geçmeyecek olan çantalar arasında yer alıyor. Devamını Göster

Gittikçe yoğunlaşan iş ve şehir yaşamı arasında koşuşturmaca ile geçen günlerimizde, en büyük kurtarıcılarımız sırt çantalarıdır. Kısıtlı zaman problemi olan herkese, bir yerden diğerine yetişmeye çalışırken ihtiyacı olabilecek her şeyi yanında taşıyabilme imkanı sunan sırt çantaları, kullanışlı ve sağlıklı birer tercih olmalarının yanı sıra tasarımları ile de kullanıcılarına stil sahibi bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca kısa soluklu seyahatlere veya spor salonlarına giderken de sıklıkla tercih ediliyor.

Kullanım alanı bu denli geniş olunca, sırt çantalarına olan talep de paralel olarak artıyor. Bu da beraberinde yüzlerce sırt çantası modelini getiriyor. Bunca model arasından seçim yapmaksa kolay değil. Stil sahibi bir görünümün yanı sıra kaliteli materyaller kullanılmış tasarımları seçmekse kullanıcılara her zaman avantaj sağlıyor. Bu noktada ise imdadınıza Beymen.com yetişiyor. Onca koşuşturmaya ve sık kullanıma karşı sizi yarı yolda bırakmayacak, en hoş sırt çantası modelleri Beymen.comda sizleri bekliyor. Bünyesinde dünyaca ünlü ve kalitesiyle kendini kanıtlamış markaların ürünlerine yer veren Beymen.com’u ziyaret ederek alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Sırt Çantası Modelleri

Sahip olabileceğiniz en zamansız aksesuarlardan biri olan sırt çantaları hayatınızı kolaylaştırmalarının yanı sıra kombinlerinizin de çok daha dikkat çekici olmalarını sağlayabilir. Klasik okul sırt çantası tipli modellerin yanı sıra piyasada pek çok model mevcut. Özellikle çeşitli detay ve desenlerle zenginleştirilmiş, marjinal tasarımlar son yıllarda çokça rağbet görüyor. Bu çantaların çoğu kadın, erkek fark etmeksizin unisex olarak kullanabiliyor ve herkese hitap ediyor.

Erkek sırt çantaları, daha çok üstü oval gelen spor modellerden oluşuyor. Bu modeller arasından yapacağınız koyu renkli ve düz sırt çanta tercihlerinizi işe giderken bile kullanabilmeniz mümkün. Günlük hayatta hareketli ve daha canlı bir stile sahip beylerin severek kullanacakları çiçek, meyve, logo, resim ya da kamuflaj gibi çeşitli baskı ve renklerden oluşan modellerle de girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerine çekebilmeleri mümkün. Aynı zamanda deri, büyük cepli ve kese şeklindeki kapaklı sırt çantası modelleri ile de son derece asil ve sofistike bir görünüm yakalayabilmeniz mümkün.

Kadın sırt çantalarında da benzer özellikler öne çıkıyor. Ancak kadınlar için çok daha fazla sırt çantası modelinin bulunduğunu da belirtmek gerek. Nitekim günümüzde sırt çantalarının yalnızca spor giyime uygun olduklarına dair algı kırılmış durumda. Bu da çok sayıda çarpıcı sırt çantası tasarımlarının piyasaya çıkmasına ön ayak oluyor. Dilerseniz süet, parlak ya da düz renkli klasik modelleri günlük hayatta kullanabilir; dilerseniz zımba, püskül, ponpon veya taş gibi detayları barındıran küçük sırt çantalarını gece çıkarken tercih edebilirsiniz. Ayrıca unisex logo baskılı sırt çantası tasarımlarıyla da stilinizi konuşturabilirsiniz.

Sırt Çantası Markaları

Siz de Beymen.com’u ziyaret ederek stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun sırt çantaları arasında seçimlerinizi yapabilir, kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Kenzo’nun çiçek baskılı modellerinden Tods’un troklu deri sırt çantalarına, Etro‘nun etnik desenler içeren modellerinden Fendi’nin çarpıcı detaylara sahip tasarımlarına, Eastpak’in düz renklerden oluşan spor modellerine ve çok daha fazlasına Beymen.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}