Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Çanta & Kılıflar

({{filteredProducts.total}} Ürün)
  

Günümüzde birçok elektronik eşyayı yanınızda taşımanız gerekebiliyor. Özellikle laptop ya da tablet gibi nispeten büyük elektronik cihazları taşımak zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle bir laptop çantası ya da tablet kılıfı, işinizi fazlasıyla kolaylaştırabilir. Aynı zamanda özel olarak tasarlanmış çanta ve kılıflar , elektronik cihazlarınızın dış etkenlerden korunmasını da sağlıyor.

Laptop çantası ya da kılıfları, özel dolgulu yapıları sayesinde düşme, çarpma ya da ezilme gibi durumlara karşı koruma sağlayarak cihazınızın daha uzun ömürlü bir kullanım sunmasına olanak tanıyor. Notebook koruyucu kılıflarının ve çantaların birçok farklı seçeneği bulunuyor. Çanta ve kılıf çeşitleri küçük ya da büyük, desenli ya da düz veya organizer tarzı olabiliyor. Beymen, farklı çanta ve kılıf seçeneklerini bu sayfada bir arada sunuyor!

Devamını Göster    
 

1. Dengeli ve Rahat: Laptop Sırt Çantası Seçenekleri

Laptop’u sırt çantasında taşımak, çantanın kolları aracılığıyla ağırlığı dengeli bir şekilde vücuda dağıttığı için taşıma kolaylığı sağlıyor. Bu nedenle özel bölmesi olan laptop sırt çantası seçenekleri sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda geniş iç hacimleri sayesinde bu çantalar özellikle defter ya da kitap gibi ince eşyaları da laptop’unuzla birlikte taşıyabilmenizi sağlıyor.

2. Pratik ve Geniş: Organizer Tablet Kılıfı Modelleri

İnce yapıları ve geniş ekranları nedeniyle tabletler, dış etkiler sonucunda kolayca kırılıp bozulabiliyor. Bu nedenle tablet kılıfı kullanmak, tabletlerin kullanım ömrünü uzatıyor. Organizer tablet kılıfı modelleri, aynı zamanda bölmeli ve cepli tasarımlarıyla kalem gibi tablet aksesuarlarını ya da not defteri gibi küçük eşyaları taşımayı da sağlıyor.

Organizer tablet kılıfları, aynı zamanda kartları ya da parayı koymak için de özel bölmeler içerebiliyor. Böylece söz konusu ürünler oldukça pratik ve kolay bir kullanım sağlıyor. Siz de organizer tablet kılıfı modellerini tercih ederek eşyalarınızı daha düzenli ve tertipli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

3. Tarz Bir Görünüm İçin: Laptop El Çantaları

Laptop’unuzu her gün yanınızda taşımanızı gerektiren bir işiniz olabilir. Bu durumda bilgisayarınızı güvenle taşıyabilmek için size bir el çantasının büyük yardımı olacak! Laptop el çantaları, özel dolguları ve dokularıyla laptop’unuzu dış etkilerden korurken şık tasarımlarıyla kombinlerinizi de güçlendirecek!

Laptop el çantalarının özel bölmeleri sayesinde evrak ve raporlarınızı da yanınızda özenle taşıyabilirsiniz. Ayrıca bazı laptop el çantası seçeneklerinin uzun omuz askıları, laptop’un omuzda taşınmasına da olanak sağlıyor. Genellikle 15.6 inç laptop çantaları gibi büyük modeller üretilse de piyasada küçük laptop el çantası seçenekleri de bulmak mümkün.

4. Şık ve Sağlam: Deri Tablet Kılıfı Seçenekleri

Derinin su geçirmeme özelliği, onu her zaman önemli bir materyal haline getiriyor. Deri tablet kılıfı çeşitleri, sıvı temasına karşı çok hassas olan tabletlerin korunması için iyi bir seçenek oluşturuyor. Aynı zamanda deri tablet kılıfları ekstra şık bir görünüm sergiliyor.

5. İşlevsel ve Kullanışlı: Organizer Laptop Kılıfı Modelleri

Laptop’unuzu taşıdığınız çanta içerisinde ona zarar verebilecek bazı eşyalar olabilir. Bu nedenle bir kılıf ile laptop’unuzu koruma altına almanız gerekebilir. Organizer laptop kılıfı modelleri, laptop’u etkin bir şekilde korurken aynı zamanda özel cepleri ile kağıt ya da kart gibi ince eşyaları taşımayı da sağlıyor.

6. Dayanıklı ve Koruyucu: Kapaklı Tablet Kılıfı Seçenekleri

Tabletlerin ekran korumasına da ihtiyacı oluyor. Kapaklı tablet kılıfı seçenekleri, arka tarafın kılıf korumasını kaldırmadan ve tableti tamamen kılıftan çıkarmaya gerek olmadan kullanım imkanı sunuyor. Kapaklı yapısı ise pratik bir şekilde tableti kullanmaya ve geri kapatmaya olanak sağlıyor. Ayrıca bazı kapaklı tablet kılıfları dik durabilen tasarımlara sahip oluyor. Bu ürünleri masa gibi düz yüzeylerde dik bir şekilde kullanabilirsiniz.

7. Renkli ve Canlı: Desenli Laptop Çantaları

Birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleriyle desenli laptop çantaları hem kombininize uyum sağlayacak hem de canlı kişiliğinizi yansıtmanızı sağlayacak. Siz de laptop’unuza enerjik bir kıyafet giydirmek isterseniz desenli laptop çantalarını tercih edebilirsiniz!

8. Çanta ve Kılıf Modellerine Dair Sık Sorulan Sorular

Laptop çantası, tablet kılıfı ya da notebook kılıfları birbirinden farklı tasarımlara sahip oluyor. Bu nedenle modeller arasında seçim yaparken kişilerin aklı karışabiliyor. Beymen, seçim yapmayı kolaylaştırmak için akıllardaki tüm sorulara cevap veriyor. Aşağıda Beymen’in sık sorulan sorulara verdiği yanıtları bulabilirsiniz.

8.1. Beymen’in Çanta ve Kılıf Markaları Nelerdir?

Beymen, birçok farklı markanın çanta ve kılıf modellerini beğeninize sunuyor. Örneğin; Targus markası el laptop çantası seçenekleriyle ön plana çıkarken Roarcraft daha çok deri 14 inç notebook kılıf modelleri sunuyor. Cabaia ve Bloominbag desenli laptop çantaları ile dikkatleri üzerine çekerken, Lenovo ve Thule markaları laptop sırt çantası seçenekleriyle adından söz ettiriyor.

8.2. Laptop Çantası Nasıl Olmalı?

Laptop çantası laptop’unuzun boyutuna uygun olmalı.

Cep ya da askı gibi özelliklerle ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeli.

Sağlam bir fermuar sistemine sahip olmalı.

Kolay temizlenmeli.

El laptop çantası tercih ediyorsanız kulpları sağlam olmalı.

Dayanıklı materyalden üretilmeli.

Kolay kullanım sunacak bir tasarıma sahip olmalı.

Sırt laptop çantası tercih ediyorsanız sırtınızı rahat ettirecek tasarım özellikleriyle üretilmeli.

8.3. Tablet Kılıfı Nasıl Seçilir?

Kılıfın tableti her açıdan koruduğundan emin olmalısınız. Ayrıca kolay bir kullanım için tablet aksesuarlarını da koyabileceğiniz bir organizer tablet kılıfı seçebilirsiniz. Eğer tableti elinizde tutmadan karşınıza dik bir şekilde konumlandırmak isterseniz, kademeli kullanıma izin veren kapaklı tablet kılıfları tam aradığınız model olabilir.

8.4. Laptop Çantası Nasıl Temizlenir?

Öncelikle bir mikrofiber bez ya da fırça ile çantanızın tozlarını temizlemelisiniz.

Daha sonra çantayı lekelerden arındırmak için bir deterjanlı su karışımı hazırlamalısınız. Bu aşamada ağır kimyasal içeren temizleyicilerden uzak durmalısınız.

Hazırladığınız karışımı fazla köpürtmeden bir bez yardımı ile çantanızın iç ve dış yüzeyine uygulamalısınız.

Temizleme işlemi bittikten sonra çantanızı doğrudan güneş ışığı almayan bir yerde kurumaya bırakmalısınız. Uzun süre boyunca doğrudan güneş ışığına maruz kalmak çantanın rengini soldurabilir.

8.5. Çanta ve Kılıf Nereden Alınır?

Beymen, birçok farklı markanın kılıf ve çanta modellerini bir araya getiriyor. 14 inç ve daha küçük boyutlu laptop’lar için çanta ve kılıfları Beymen’de bulabilirsiniz. Aynı şekilde büyük boyutlu cihazlarınız için de Beymen’den 17.3 inç laptop çantalarına bakabilirsiniz. Size en uygun laptop çantası ya da tablet kılıflarını seçmek için şimdi sayfayı yukarı kaydırabilir ve sepetinizi doldurmaya başlayabilirsiniz! İyi alışverişler!

Devamını Gizle    

 

    
    
   

{{customPopupTitle}}