Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

El Portföyü

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Kenzo Paris Mavi Kadın El Portföyü

10.150 TL 6.095 TL Ek İndirimle 5.095 TL

Beymen Ekru Kapitoneli Kadın Deri El Portföyü

4.099 TL 1.649 TL Ek İndirimle 1.549 TL

Network Fuşya Kadın Deri Çanta

-%50 3.049 TL 1.525 TL
2 ve üzeri 914,70 TL

Divarese Clutch

-%50 3.049 TL 1.525 TL
2 ve üzeri 914,70 TL
Gün içinde cüzdan, telefon, anahtar ve ihtiyacınız olabilecek diğer özel eşyaları yanınızda taşımak için çantalar imdadınıza yetişir. Davetlerden iş hayatına veya sosyal hayattaki etkinliklere kadar her alanda ihtiyacımız olan çantalar yoğun şehir yaşamında aslında en kurtarıcı eşyalarımızdan biridir. Bunun yanı sıra farklı tasarım seçenekleriyle kombinlerimizin de olmazsa olmaz aksesuarıdır. Devamını Göster

Stiline önem veren her kadın ve erkeğin çizgi sahibi bir görünüme sahip olabilmesi için mutlaka kullanması gereken çantalar, yanlarında bir şeyler taşımaktan hoşlanmayan insanlar için kimi zaman birer külfet haline gelebiliyor. İşte bu yüzden el portföyleri, özellikle büyük hantal çantalar ile dolaşmak istemeyen bireyler için ufak boyutları ve kolay kullanımları ile en uygun çanta modeli olarak görülüyor. Dahası yüzlerce farklı renk, desen ve tasarım seçenekleri ile el portföyleri, her ortama ve stile uyum sağlayabiliyor. Ancak stil sahibi bir görünümün en önemli kıstaslarından olan kaliteden ödün vermemek adına yapacağınız tercihlerde özenli olmanız gerekiyor.

El portföyü alışverişlerinizi kullanılan kumaş ve materyallerin kaliteli olduğundan emin olduğunuz, sağlam dikişlere sahip olan güvenilir markalardan yaparak hem stil sahibi görünümünüzü koruyabilir hem de uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım imkanı yaratabilirsiniz. Yüzlerce farklı marka ve ürünleri arasından hangisine güvenebileceğiniz konusunda emin değilseniz, Beymen.com‘da yer alan el portföyü modellerini değerlendirebilir; ihtiyaçlarınız ve stiliniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Alışverişin en güvenilir ve hızlı halini tecrübe etmek için Beymen.com’a davetlisiniz!

El Portföyü Modelleri

Genellikle sapsız olan ya da bileğe geçirilen küçük sapları bulunan el portföyleri, eski zamanların aksine artık sadece abiyelerle değil günlük spor giysilerle de yaygın olarak kullanılıyor. Aynı zamanda iş hayatında da sıklıkla rastlanan bu çantalar kullanıcılarına asil ve güçlü bir görünüm kazandırıyor.

Kadın el portföyü modelleri, kullanım amaçlarına göre pek çok farklı çeşidi ile karşımıza çıkıyor. Son yılların en gözde trendlerinden olan jean, t-shirt ve slipper kombinlerinin tamamlayıcısı olarak büyük deri modelleri tercih edip havalı bir görünüme bürünebilirsiniz. Daha zarif ve havalı bir görünüm içinse fermuarlı el portföyleri veya zarf şeklinde olan mıknatıslı modelleri seçebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra logo baskılı, örgü dokulu, zımbalı ya da çeşitli desenlerden oluşan seçenekleri de bulmak mümkün.

Erkek el portföyleri ise cebinde eşya taşımak ve de büyük çanta kullanmak istemeyen erkekler için en ideal aksesuarlardandır. Cool ve sofistike tasarımlarının yanında hafif olmaları ve kolay taşınabilmeleri ile beylerin kalbini çelen el portföyleri, kadınlarda olduğu gibi erkeklere de her ortamda eşlik edebilecek çeşitli modellere sahip. Kamuflaj desenlerden manzara baskılı modellere; örgü baskılardan logo baskılara; sarı, beyaz, lacivert ya da siyah renk seçeneklerine kadar birçok farklı çeşidi ile portföyler beylere geniş bir yelpazede tercih imkânı sunuyor.

El Portföyü Markaları

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir siyah el portföyü, hazırlanmak için kısıtlı zamanınızın olduğu anlarda, iş çıkışı katılacağınız davetlerde veya hemen her kombininize uyum sağlayabilmeleri ile kurtarıcı parçadır. Bottega Veneta‘ın örgü dokulu siyah el portföylerinden Dolce&Gabbana’nın logo baskılı modellerine; Saint Laurent‘in yılan derisi dokulu çantalarından yine Valentino‘nun zımbalı modellerine kadar birçok siyah el portföyü çeşitlerine Beymen.com‘dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Givenchy el portföylerine, Kenzo‘nun marjinal tasarımlarına, Sandqvist‘in sarı spor modellerine ve Assouline‘in taşlı zarif portföylerine uzan geniş bir yelpazede el portföyü modelleri Beymen.com‘da sizleri bekliyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}