Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Cüzdan

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Daima yanımızda taşıdığımız, ufak boyutlarına rağmen ihtiyaçlarımıza her zaman yanıt veren cüzdanlar; kredi kartı, nakit para, kartvizit gibi temel gereçlerin yanı sıra unutmaktan korktuğumuz önemli notlarımızı, sevdiklerimizin fotoğraflarını ve hatta bazen de bize uğur getireceğine inandığımız ufak eşyalarımızı da taşıdığımız aksesuarlardır. İçerisinde hayatımızdan bu denli özel kesitler taşıyan cüzdanlar, kullanıcıları için sadece stil sahibi bir görünümün temsilcileri değil; aynı zamanda manevi anlamda da önemlidir. Devamını Göster

En sık kullandığımız aksesuarlar arasında ilk sıraya yerleşebilecek olan cüzdanları satın alırken, stiliniz ve görünümünüzden ödün vermemek adına kaliteli ve son trendlere uygun tercihler yapmanız gerekir. Yapımında kullanılan kumaş ve diğer materyallerin sağlıklı ve sağlam parçalar olduğundan emin olduğunuz tercihler yapmak, size sofistike bir görünüm katar ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

Piyasadaki yüzlerce farklı renk, model, çeşit ve kaliteden cüzdan modelleri arasından doğru tercihleri yapabilmek için siz de Beymen.com’u ziyaret ederek dünyaca ünlü markaların en kaliteli cüzdanları arasından seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cüzdan Modelleri

Trendleri yakından takip eden ve görünümüne özen gösteren kadın ve erkeklerin, mutlaka stillerini tamamlayacak cüzdanlara sahip olmaları gerekir. Diğer aksesuarlara kıyasla kullanan kişinin stili hakkında daha net ipucular verebilen cüzdanlar; özellikle erkekler için en önemli aksesuarlar arasında yer alır.

Erkek cüzdan modellerinin birçok farklı boy, renk ve desen seçenekleri bulunur. Genelde çanta kullanmayı tercih etmeyen beyler, çanta yerine geçebilecek, aksesuar olarak kullanabilecekleri büyük modelleri tercih edebilir. Öte yandan cep boyutlarındaki modeller de taşıma açısından büyük rahatlık sağlar. Klasik ve sade stile sahip olanlar koyu ve düz renklerden oluşan deri cüzdan modellerini tercih edebilecekleri gibi, günlük hayatlarında daha renkli ve canlı bir stile sahip olan beyler de parlak mavi, kırmızı gibi modellerin yanında marjinal desenler içeren ürünlere göz atabilirler. Tüm bu seçeneklerin yanında daha iddialı bir stile sahip olan beyler logo baskılı modelleri tercih edebilirler. İnce ve küçük olanlar, cüzdan kartlık olarak da kullanılabilir.

Erkek cüzdanlarından bazıları unisex kullanıma uygun olsa da kadın cüzdanlarının çok daha çeşitli olduğunu belirtmek gerekir. Küçük çantalarınızın içine sığabilecek boylardan zincir askıları ile tek başına çanta olarak da kullanabileceğiniz büyük boylara kadar pek çok farklı formda karşımıza çıkan kadın cüzdan modellerine bakarak klasik, spor, zarif veya sofistike, her stile hitap eden bir seçenek bulmak mümkündür.

Dümdüz fermuarlı modellerden zımbalı göz alıcı cüzdanlara, dokulu deri modellerden logo veya tokalı çeşitlere kadar her zevke hitap edebilecek cüzdan modelleri Beymen.com’da sizleri bekliyor. Ayrıca unisex cüzdanları hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Cüzdan Markaları

Cüzdan alışverişinizi yaparken, asil bir görünüm için ilk olarak kaliteli kumaşların kullanıldığı, dikişleri muazzam olan modeller arasından tercihler yapmaya özen göstermelisiniz. Sonrasında, alacağınız cüzdanın bozuk para, kağıt para, kartlık, gizli bölmeler veya şeffaf bölümlerden hangi fonksiyonlarına dikkat ederek tercihlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Geriye kalan modeller arasından stilinize uyum sağlayacak olan modelleri seçebilirsiniz.

Beymen.com’da yer alan onlarca cüzdan modelini inceleyerek seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Saint Laurent’in logolu ve baskılı asil modellerinden Fendi’nin tokalı tasarımlarına; Valentino‘nun zımba detaylı cüzdanlarından Givenchy‘nin logo kabartmalı modellerine ve Montblanc’ın çeşitli renk ve boylardaki deri cüzdan modellerine kadar yüzlerce farklı seçenek Beymen.com’da sizleri bekliyor. Çok daha fazlası için Beymen.com’un unisex cüzdan modelleri sayfasını inceleyebilir; kendinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasından seçim yaparak ayrıcalıklı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}