7’den 70’e, kadın-erkek fark etmeksizin herkes seyahat etmeyi sever. Birçok farklı kültürü gözlemleyip kültürünüzü geliştiren, hayata farklı pencerelerden bakmanızı sağlayabilen ve dünyanın çeşitli mucizelerini keşfetmenize yarayan seyahat; yaşamın yoğun koşuşturması arasında kendiniz için yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri. Sadece keyfî yapacağınız seyahatlerin yanında iş veya aile ziyareti amaçlı çıkacağınız seyahatler de havanızı değiştirmenize yardımcı olabilir. Devamını Göster

Kısacası her türlüsü makbul olan seyahatler sırasında stiline ve görünümüne önem veren herkes, dikkat çekici görünümlerini korumak ister. Kara, hava, deniz ya da tren yolu fark etmeksizin her seyahatinize giderken kuşkusuz en önemli parçalarınız bavullarınız olacaktır. Hacimleri ile kombinlerinizin en baskın parçaları olan bavulları seçerken hem mağdur olmamak hem de tarzınızı korumak adına yapacağınız tercihler çok önemlidir. Seçimlerinizi kaliteli materyaller ile üretildiğinden emin olduğunuz ürünlerden yana yaparak olası aksiliklerden kendinizi koruyup uzun vadeli bir kullanım imkânı sağlayabilirsiniz. Ayrıca stil sahibi bir görünümün en önemli kıstaslarından olan kaliteli bir duruş için de yine kaliteli materyal ve dikiş teknikleri ile oluşturulmuş bavul modelleri arasından seçim yapmakta fayda var. Birbirinden hoş unisex bavul modellerinden kendiniz ve aileniz için en uygun olanlarını Beymen.com’da bulabilirsiniz.

Bavul Modelleri

Yolculukların en kritik parçaları olan bavulları seçerken en önemli kriterlerden biri bavulunuzun ağırlığıdır. Kabin ya da büyük boy fark etmeksizin tercihlerinizi her zaman hafif bavullardan yana yapmalısınız. Çünkü zaten içerisine ekleyeceğiniz eşyalarınızla birlikte ağırlaşacak olan bavullarınızı, tekerleği olsa da olmasa da birçok kez kaldırıp indirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda hava yolu ile yapacağınız seyahatlerinizde de kilo aşım problemlerinden kaçınmak adına alacağınız bavulunuzun hafif olması önemli.

Bavul alışverişlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken diğer noktalar ise bavullarınızın tekerlekleri, dış kabukları, dikişleri ve fonksiyonlarıdır. İki tekerlekli çek çekli bavullar ne kadar yaygın olarak tercih edilse ve rahat olduğu söylense de dört tekerlekli bavulların konforunu asla sağlayamaz. Kısa vadeli seyahatleriniz için elde taşınabilecek kabin boy bavul modelleri de dahil olmak üzere en konforlu seçenekler her zaman dört tekerlekli bavullardır.

Dışı rengarenk, parlak ve çeşitli desenlerden oluşan bavullar ne kadar aklınızı çalsa da işin aslında dış kısmın sağlamlığı çok daha önemlidir. Sert kabuklar arasından yapacağınız kalitesiz tercihler birkaç kullanımda çatlayıp kırılabilecekleri gibi kalın olanları da size ağırlık problemi yaşatabilir. Kumaş kaplama bavul tercihleriniz için de mutlaka su ve nem geçirmeyen; yine kaliteli materyallerden yapılmış olan bavul modellerine göz atmanız gerekir.

Bavul Markaları

Sağlam ve kaliteli yapıları ile size sofistike bir duruş katarken tasarımları ile de stilinizi daha üst bir seviyeye taşıyacak olan, dünyaca ünlü markaların en trend bavul modelleri Beymen.com‘da bir araya geliyor. Siz de seyahatleriniz sırasında dahi gözleri üzerinize toplamak ve rahat bir yolculuk geçirmek için Beymen.com’u ziyaret edebilir; onlarca farklı model arasından stilinize uygun olan bavul modellerine anında sahip olabilirsiniz.

Tumi‘nin sert kapaklı rengarenk büyük boy bavullarının yanında, iş seyahatleriniz için biçilmiş kaftan olan kumaş kaplama ve birçok cebi olan küçük boy tasarımlarına; Eastpak‘ın kamuflaj ya da yaprak baskılı büyük/küçük bavul modellerinden Rimowa‘un kalorifer modelli her renk ve boydan unisex bavullarına; Prada‘nın klasik stile uygun kabin boy bavul modellerinden Victorinox‘un pembe, siyah, lacivert, altın gibi renk seçeneklerinin bulunduğu düz, dört tekerlekli dikkat çekici bavullarına ve çok daha fazlasına Beymen.com’dan tek tık ile sahip olabilirsiniz.

Çeşitli boy seçenekleri ve unisex modelleri arasından kendi bavul setlerinizi dahi oluşturabileceğiniz onlarca farklı tasarım Beymen.com‘da sizleri bekliyor!
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}