Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Breitling

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Dünyanın en saygın saat markalarından biri olan Breitling, İsviçre işçiliğinin rakipsiz örneklerini sergileyen lüks saat tasarımlarıyla biliniyor. Havacılık sektörünün resmi tedarikçilerinden biri olan marka 1884 yılından beri nitelikli ve dayanıklı kol saatleri üretiyor. Bir zamanlar ultra maskülen tasarımlarla askeri personellerin vazgeçilmezi olan Breitling saat modelleri, şimdilerde 20. yüzyılın vintage kültüründen ilham alıyor. Geniş ürün portföyü ile macera ruhunu kaybetmeyen erkek ve kadınlar için benzersiz saat tasarımlar sunuyor. Dikkatleri üzerine çeken prestijli bir aksesuar arıyorsanız, en seçkin Breitling kol saati modellerine Beymen.com ayrıcalıklarındana yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Breitling Erkek ve Kadın Kol Saati Tasarımları

İsviçre saat geleneğinin en köklü temsilcileri arasında yer alan Breitling aksesuar dünyasının en etkili stil yatırımlarına imza atıyor. Profesyoneller için işlevsel özellikler taşıyan saat koleksiyonları estetik görünümden ödün vermeyen stil aşıklarını da cevapsız bırakmıyor. Klasik mirasını modern dokunuşlarla yenileyen Breitling, kadın ve erkek kol saati modelleri ile göz kamaştıran kombinlerin başrolü haline geliyor.

Resmi, yarı-resmi ve günlük giyim parçalarının tümüyle uyumlu bir görünüm yakalamak istiyorsanız, Breitling saatlerinin çok yönlü karakterinden faydalanabilirsiniz. Çelik kordonlu saat modelleri erkek ceket ve gömlekleriyle kullanıldığında klasik stilin en saf halini sunuyor. Daha sportif bir görünüm elde etmek isteyenler için deri ve kauçuk kayışlı tasarımlar öne çıkıyor. Kadın stilini de unutmayan Breitling özellikle ışıltılı gece davetlerinde çarpıcı elbise tasarımlarının tamamlayıcısı olan saat modelleri sunuyor.

Havacılık Mirası: Breitling Navitimer

Breitling markasının amiral gemisi olan Navitimer kol saati koleksiyonu, havacılık dünyasının dinamiklerine uygun bir yaklaşımla üretiliyor. Uçuş sırasında yapılması gereken tüm hesaplamalar için ikonik bir sürgülü cetvel detayı taşıyor. Piyasaya sürüldüğü 1952 yılından beri yalnızca havacılık hayranları tarafından değil, aynı zamanda klasik görünümünü sofistike bir aksesuarla tamamlamak isteyenler tarafından da tercih ediliyor.

Kült saat koleksiyoncuları ve vintage esintili stil tutkunlarının ilk durağı olan Breitling Navitimer, rafine zevklere hitap eden seçkin modeller sunuyor. Navitimer Aviator serisi alışılmış çelik kordon tasarımının dışına çıkarak siyah deri kayışıyla dikkat çekiyor. Aristokrat bir stil anlayışından izler taşıyan Navitimer Aviator saat modelleri bezel ve kadran parçalarında siyah rengin asil görünümünden yararlanıyor.

Zamana Meydan Okuyan Bir Tasarım: Breitling Chronomat

İlk olarak 1940’larda İtalyan pilotlara özel olarak tasarlanan Breitling Chronomat koleksiyonu, günümüzde görsel duyuları harekete geçiren onlarca farklı saat modeli içeriyor. Markanın 100. yıl koleksiyonu olarak 1984’te yenilenen bu otomatik kronograf saat popülaritesini hala koruyor.

Tutkulu bir stil geçmişinin izlerini taşıyan Breitling Chronomat saat modeli ince ve ağır görünümlü çelik kasasıyla dikkat çekiyor. 100 metreye kadar suya dayanıklı yapısı safir cam tasarımıyla markanın en sağlam saat tasarımları arasında yer alıyor. Hem pilot hem dalgıç saati olarak işlev gören bu eşsiz koleksiyon, bileğinde etkileyici ve heybetli bir aksesuar taşımak isteyenler için kusursuz bir görünüm sunuyor.

Teknik ve Tasarım Bir Arada: Breitling Superocean

Breitling’in özel dalgıç koleksiyonu olan Superocean; okunaklı bir kadran, ışıklı işaretler ve su altında zamanlama için kullanılabilen bir korogonraf taşıyor. İlk modeli 1957 yılında tasarlanan bu koleksiyon, ilerleyen yıllarda modern üretim teknikleri ve nitelikli materyallerle yeniden yorumlanarak geçmişin estetiğini bugüne taşıyor. Adının hakkını veren bir biçimde 500 metreye kadar suya dayanıklı bir karakter sergileyen Superocean saat koleksiyonu olağanüstü mühendislik ve çarpıcı tasarımın buluşma noktasını temsil ediyor. Doğuştan sportif ruhuyla dinamik bir görünüm sunan Breitling Superocean ile ilk bakışta fark edilebilen özgün bir stile adım atabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}