Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Zojirushi

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Gerek kış aylarında içimizi ısıtmak gerekse yaz aylarında soğutmak için çeşitli sıvıları tüketme ihtiyacı duyulur ancak bunların sıcaklığını ya da soğukluğunu korumak mümkün olmayabilir. Zojirushi bu ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünler üreten öncü firmalar arasında yer alır. Sıcak kahveden soğuk kahveye, çorbadan meyve sularına kadar pek çok sıvıyı koyabileceğiniz termos ve mataralar ile Zojirushi, ev dışında günlük hayatınızda veya kamp serüveninizde içeceklerinizin ısısını koruması için çalışır.

Devamını Göster
 

Zojirushi bir Japon şirketidir. Zojirushi ürünleri; termos, içecek dağıtıcı ve ekmek yapma makinesi, elektrikli su ısıtıcı & kettle, sıcak su dispenseri, elektrikli su kazanı ve pirinç pişirme makinesi şeklindedir. Tüketici elektroniği alanında çalışan Zojirushi Türkiye satışları için Beymen.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Zojirushi Mug

Paslanmaz çelikten üretilen Zojirushi mug, 360ml, 480ml ve 600ml olmak üzere üç farklı boyda mevcuttur. Çelik, siyah, barut grisi, altın rengi, açık kırmızı, inci pembe, turuncu, mercan pembe, turkuaz ve bordo renk seçenekleri bulunur. Ağız genişliği dört santimetre olan mug, gizli ağız kısmı ile kullanıcısına ekstra hijyen sunuyor. Ayrıca özel ağızlık tasarımı kolay kullanım sağlar. Ağızlık kısmında hava kanalı mevcut olmasıyla birlikte kabarcık oluşmasını önler. Üstelik tek elle kolaylıkla açı kapanan kapağı sayesinde rahat bir kullanıma sahiptir.

Zojirushi markası,uzun saatler boyunca ısı koruması vaadediyor. Öyle ki sıcak tutma kapasitesi 87- 88 derecede ortalama 1 saatten 70-71 derecede 6 saatte kadar çıkabiliyor. Soğuk tutma kapasitesi ise 8-9 derecede 6 saat şeklindedir. Paslanmaz çelikten üretilmesine rağmen oldukça hafif olan muglar sahip olduğu vakum izolasyon teknolojisi ile sadece 1 mm olan vakum katmanına sahiptir. Üstelik ek koruma kaplaması ile her ne kadar sıcak olursa olsun elinizi yakmayacaktır.

Evde blender ile yaptığınız smoothie’nizi ya da french presste demlediğiniz kahvenizi Zojirushi mug ile güvenle dışarıda da içebilirsiniz. Üstelik çoğu arabanın içecek koyma bölümünde de uygun olan mug son teknoloji güvenlik kilidi sayesinde sadece kapağın yanlışlıkla açılmasını değil sızdırmasını da önler. Bu sayede çantanızda da gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Hijyen açısından kapak ve ağızlık kısımları ayrılabilir şekilde üretilmiştir ki böylelikle kolayca temizleme sağlar. Zojirushi ürünleri hakkında yorumları inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak en doğru ürünü bulabilirsiniz.

Zojirushi Termos

Mug ürünleri gibi paslanmaz çelikten üretilen Zojirushi termos, 1 mm ile dünyanın en ince yüksek vakum yalıtımı sayesinde içeceklerinizin ısısını uzun süre korur. 1.3 litre, 2 litre boyutları bulunan çelik rengindeki termoslar 79 derecede 6 saatten, 56 derecede ise 24 saate kadar sıcak tutma teknolojisine sahiptir. Soğuk tutma özelliği de olan termos 7 derecede 6 saat ısı koruması sağlıyor. Uzun saatler boyunca ısı kaybını minimumda tutan Zojirushi termos, dış kaplaması sayesinde el yakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Paslanmak çelikten üretilmesine ve büyük boyutlarına rağmen termos boş hali sadece 0.8 gr olarak oldukça hafif ve taşıması kolaydır. 7,5 ölçüsündeki ekstra geniş ağıza ve kolayca açılıp kapanan tapaya sahiptir. Kolay içim sağlar. Dökülme hatta sızdırma yapmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun için özel kilit sistemi bulunur. Ayrıca ağızlık kısmı içerideki sıvıya temas etmez. İç kısmı yapışmaları ve kokmaları önleyecek şekilde yapılmıştır. Böylelikle temizliği oldukça basittir. Ayrıca paketin içinde katlanabilir sap ve taşıma kayışı da bulunur. Büyük boyutları sebebiyle Zojirushi mug’ların aksine günlük yaşama uyum sağlamaktan çok kamp meraklısı kişiler için daha uygun olacaktır. Bu çerçevede Zojirushi ürünleri fiyat performan açısından beklentileri karşılamaya yönelik üretilen bir üründür.

Diğer Zojirushi Ürünleri

İçecek için olan termoslar için pek çok çeşitlilik mevcut olmasına karşın katı olan yemekler için çok fazla seçenek bulunmamaktadır. Bu alanda da Zojirushi farkını ortaya koymayı hedefliyor. Altı saate kadar sıcak tutabilme özelliğine sahip Zojirushi yemek termosu, hazır yemek tercih etmeyenlerin kendi yaptıkları yemekleri yanında rahatla taşımasına olanak sağlıyor. Zojirushi yemek termosu alt, orta ve üst olmak üzere üç parçadan oluşur. Alttaki kap ısıyı koruyan katmanın içinde yer alırken orta kısım ısı giriş ve çıkışlarını engeller ve diğer yemeklerin karışmasını önler. Yemek termosları mikrodalga fırınlarda kullanıma uygundur. 0.79 L, 0.4 L ve 0.28L şekillerinden olan kaplar, toplamda 1.47L’lik kapasite sağlar. Ürün 1.1 kg ağırlığındadır. Sıcak tutma kapasitesi 71 derecede 6 saat şeklindedir. Yüksek ısı koruma teknolojine sahip bu ürünle evde yaptığınız yemekleri rahatlıkla okula veya işe götürebilir ve yeni yapılmışcasına keyifle tüketebilirsiniz.

Tüketici elektroniğinde lider firmalardan olan Zojirushi, elektrikli ev aletleri olarak birçok ürüne sahiptir. Bunlardan biri olan Zojirushi kettle, elektrikli bir su ısıtıcısıdır. Güvenli tasarımı ön planda tutan firma, kettle ürünlerinde çift yapılı bir gövde koyarak elinizi yakma durumlarının önüne geçmiştir. Üstelik el güvenlik olarak kaynama esnasında veya sonrasında buhar çıkmayacağı gibi sıcak su kaçağını önlemeye yönelik bir teknolojiye sahiptir. Buhar çıkışı durumunda alt ve üst olmak üzere iki tarafta bulunan buhar dedektörü yardımıyla durumu hemen tespit eder. Yüksek kaynama hızı sağlayan kettle, ısı tutma özelliğine de sahiptir. Böylelikle kaynadıktan sonra bile uzun saatler 90 derecede sıcak tutulur. Belirli bir süre sonrasında kendi kendine otomatik kapanır. Yapısındaki kilit düğmesi sayesinde kolay kontrol sağlar. Ayrıca suyun düşük seviyeli veya boş olduğu durumlarda çalışmasını engeller. Bu durumları sizinde fark edebilmeniz için su seviyesi görebileceğiniz şeffaf bir pencereye sahiptir. Hijyene de önem veren Zojirushi, çıkarılabilir kapağı ile kolay temizleme sunmasının yanında kireç çözme işlevi de bulundurur. Bu kireç çözme işlemi sırasında sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz çünkü bittiğinde size haber verecektir. Bu teknik nitelikleri ile birlikte Zojirushi kettle kahve severlere özel bir teknoloji geliştirmiştir. El damla modu olarak geçen bu teknolojik özellik sayesinde kahveyi yavaş yavaş demlemek mümkündür. Üstelik normal mod ile el damla modu arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Zojirushi pirinç pişirici, çelik dış yüzey, çıkarılabilir iç hazne ve kapaktan oluşur. Paslanmaz çelikten üretilir. Her ne kadar pirinç pişirici olarak adlandırılan da farklı pişirme ayarlarında çeşitli yemekler yapılabilir. Beyaz pirinçten esmer pirince, tatlı pirinçten suşi pirincine kadar pek çok türde pilav yapabilen yüksek güçlü pişirme modunun yanı sıra güveç ve çorba için yavaş pişirme modu bulunur. Üstelik indüksiyonla ısıtma teknolojisine sahiptir. Yani ısı makinenin içinde eşit dağıtılır böylelikle de bütün yemek eşit şekilde pişmiş olur. Üstündeki ekranla kola takip yapabilirsiniz. Ürünün temizlenmesi de oldukça kolaydır.

Devamını Gizle

 

 

{{customPopupTitle}}