Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

VETEMENTS

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör
Moda dünyasının genç çocuğu Vetements, günlük ve spor giyimin klasik çizgilerini modern metaforlarla harmanlayan farklı vizyonuyla dikkatleri çekiyor. Modanın zamansız şehri Paris’te ruhunu koleksiyonlarına yansıtmak isteyen Gürcü tasarımcı Demna Gvasalia tarafından kurulan Vetements, sınırlarını zorlamayı ilke edinmiş bir marka. Devamını Göster

Vetements tasarımlarında bol kesim parçalara, alışılmadık baskılara ve hareketli detaylara sıkça yer veriliyor. Denim kumaşın sportif yorumlarının özgün dış giyim parçalarıyla buluştuğu seriler şehir tarzının şok etkisi yaratan tasarımları arasında. Genç ve enerjik giyimin sembolü şapkalar ve metropol stilinin vazgeçilmezleri sneaker’larla tamamlanan koleksiyonlar, tüm dünyada kısa zamanda hayran kitlesi yarattı.

Şimdi ise Vetements Beymen aracılığıyla sizlerle buluşmaya hazır. Markanın sıradanlığın çok ötesindeki çizgileri ve tasarımlarıyla yaratılacak iddialı ve çarpıcı kombinlerini keşfetmeye hazır mısınız?

Sınırların Ötesine Yolculuk

Vetements hem dış giyim hem günlük giyimde iddialı parçalarla özgün kişiliğini ortaya koymak isteyenleri lüksle buluşturan ikonik koleksiyonlarıyla dikkatleri çekiyor. Klasik materyalleri asi dokunuşlarla birleştiren markanın ortaya koyduğu çarpıcı parçalar, moda dünyasında bomba etkisi yaratıyor.

Kaliteli malzemelerin sınırları zorlayan ve kalıpları aşan sıradışı bir vizyonla işlendiği Vetements erkek ve kadın koleksiyonlarıyla dinamik ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Bol kesim parçaların ağırlıkta olduğu serilerde dış giyimi hareketlendiren detayların ve pastel tonların kullanıldığı montlar gözleri doldururken, reflektif şeritlerin asice kullanıldığı modeller adeta hayata ve sınırlara meydan okuyor. Moda dünyasının en zamansız materyali denimin, daha önce hiç görmediğiniz dokunuşlarla boyut atladığı tasarımlar da Vetements koleksiyonlarında.

Spor giyim tarzını özgün kesimler ve iddialı baskılarla yükselten marka, sözünü sakınmayan cesur kıyafet tasarımlarıyla da aykırı benliğini dışa vuruyor. Stilin öncüsü koleksiyonlarla baş döndüren Vetements parçaları, Beymen.com’da.

Aykırı Çizgilerin Çarpıcı Birlikteliği

Metropol tarzının vazgeçilmezi sneaker’ları tekrar yorumlayan marka, çarpıcı tasarımlarla günlük hayatlara damga vuruyor. Ergonomik dizaynları size gün boyu konfor sağlarken, iddialı tasarımları bütün ilgiyi üzerinize toplamaya hazır.

Yuvarlak formların kontrast renkler ve neon dokunuşlarla donatıldığı sneaker modelleri, dinamik stilin lüks yansımaları olarak karşımızda. Sadeliğin cüretkar çizgilerle bezenerek çarpıcı tasarımlara dönüştüğü monokrom modellerde beyaz rengin ağırlıkta olduğu görülüyor. Platin renklerin ışıltısını sportif tasarımlarla buluşturan sneakerlar, özgür ruhun benzersiz noktalarını ortaya koyuyor. Parçalı yapıların file detaylarla yükseltildiği Vetements sneaker modellerinde ise neon tabanların kontrast renklerle yakaladığı nüans muazzam. Vetements bot ve terliklerin eşsiz tasarımlarıyla da dikkatleri çekerken, hayranlarının kalbindeki yerini her geçen gün büyütüyor. Sınırların ardına yolculuk yapmak isteyen maceraperest ruhlar için markanın enfes koleksiyonları Beymen.com’da.

Marjinal Dünyanın İkonik Parçaları: Vetements Çorap

Uç tasarımlarıyla moda dünyasını sarsan Vetements, her detayı düşünen ve kendini stilin her noktasında belli eden bir marka. Markanın bu geniş vizyonu ve fütüristik yaklaşımından son dönemde aksesuardan öteye geçen çoraplar da nasibini alıyor. Tarzın ince nüanslarla ortaya konduğu, kişiliğin eğlenceli ve kaçamak dünyasını ortaya çıkaranVetements çorap modelleri, her noktasıyla stilin öncüsü olmak isteyenler için tasarlandı.

Pamuklu dokunun hareketli çizgilerle cesurca buluştuğu çoraplar, markanın adını taşıyan kabartmalarla aykırı yönünü ortaya koyuyor. Renk bloklarının ve jakarlı logoların bir araya gelerek oluşturduğu özgün tasarımlar, sportif çizgilerle tamamlanıyor. Stilin gizli kahramanları Vetements çorap modelleri, cüretkar ruhu konforla buluşturacak eşsiz tasarımlarıyla günün her anı yanınızda.

Kalite ve lüksün vücut bulduğu koleksiyonlarda zamansız ve asi çizgilerin hüküm sürdüğü tasarımlar arıyorsanız, Vetements sınırların ötesinde sizleri bekliyor. Beymen bu farklı dünyayı keşfetmek isteyenleri ayrıcalıklı alışverişin rotası Beymen.com’da ağırlamaya hazır.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}