Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Güç ve sadeliğe övgü niteliğindeki Tory Burch 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonu, sizi geçmişten geleceğe doğru şık ve feminen bir yolculuğa davet ediyor. Geleneksel güzellik algısına meydan okuyan tasarımlardan oluşan koleksiyon incelikli işçiliği ve çok yönlülüğüyle öne çıkıyor. Kişiye kendisini stiliyle özgürce ifade etme şansı sunan tasarımlara yakından bakın.

Tory Burch

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Dünyaca popüler ve kadınların adeta tutku duyduğu bir marka olan Tory Burch’ün yaratıcısı, güçlü ve mütevazı bir anne… Okul yıllarındayken giydikleri ve seçimleriyle herkesin ilgi odağı olan Burch, daha o yıllarda kendini göstermişti bile. Mezun olduktan sonra New York’ta Harper’s Bazaar dergisinde çalışmaya başladı; ardından büyük markaların reklam departmanlarında görev aldı. Bu markaların görünürlüğü adına çalışırken bir gün kendi markasını kuracağını ve bu markanın dünya çapında bir üne kavuşacağını bilmiyordu. Devamını Göster

Bir süre farklı tasarımcılarla çalışan Tory Burch, kendi markasını kurmaya karar verdiğinde aslında oldukça deneyimliydi. Varlıklı eşinden ayrılıp New York jet sosyetesinin bilinen bir siması haline gelen Burch, yola çıktığında en büyük desteği de eski eşinden gördü. Kendi evinde kurduğu atölyesinde markasını adım adım büyütmeye başladı. 2004 yılında resmi olarak lanse edilen Tory Burch markası, bir evin ufak atölyesinden taşarak tüm dünyaya yayılan bir başarı hikayesine dönüştü.

Tory Burch’ün en güncel ve en beğenilen tasarımlarına Beymen.com’dan ulaşabilir; markanın imzasını taşıyan bu parçalarla kombinlerinize zarafet katabilirsiniz.

Yükselen Bir Yıldız

Tory Burch, evindeki atölyeyi dünyaca ünlü bir markaya dönüştürürken her ne kadar çalışıp çabalasa da şansının da yaver gittiğini söylüyor. Markanın bir anda bu kadar ses getirmesi, bir bakıma Oprah Winfrey sayesinde oldu. Oprah Winfrey’in Tory Burch ile yaptığı röportaj bir gün içinde yaklaşık 8 milyon tıklanma aldı ve böylelikle oldukça geniş bir kitle Burch’ten haberdar oldu. Durmaksızın çalışan ve çabalayan tasarımcının en büyük hedefi tasarımlarını ve markasını her geçen gün bir adım ileriye taşımak. Bunu yaparken Burch, insanların hayatlarına dokunmayı da ihmal etmiyor. Kurduğu Tory Burch Vakfı aracılığıyla eşinden ayrılmış annelere destek oluyor ve onların çocuklarıyla birlikte daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için gerekli her şeyi yapmaya gayret ediyor.

Anneden Kızına Geçen Bir Gelenek…

Küçüklüğünden beri annesi Reva Burch’ün eklektik stilinden etkilenen Tory Burch’ün tasarımlarının ilham kaynağını da bu stil oluşturuyor. Babasının da aynı şekilde şahsına münhasır bir stili olduğunu söyleyen Burch, kendini bu konuda oldukça şanslı görüyor. Maskulen olan tasarımlarında üç oğlundan ilham alan Tory Burch, ailesini her şeyden önce tutup yaptıklarında onları anımsatmayı oldukça seviyor.

Markanın ikonik logosu olan T harfleri her ne kadar Tory’nin baş harfi olsa da T’lerin oluşturduğu ve arada kalan daire Fas’ı temsil ediyor. Fas’ın ruhundan ve egzotikliğinden etkilenen tasarımcı, mistik yönünü orada bulduğunu belirtiyor. Tory Burch ayakkabı ve çanta modellerinde, Fas’ın meşhur baharatlarının tonlarını sıkça kullanan Burch, tasarımlarında da bu etnik havayı sıkça gösteriyor. Kilim desenli kumaşlar, baharat renkleri, altın detaylar, püsküller, dökümlü kumaşlar… Tüm bunlar bir araya gelerek Burch’ün ikonik ve göz alıcı tasarımlarını oluşturuyor.

Yormayan Tasarımlar

Tasarımlarını her zaman “ulaşılabilir ve kaliteli” olarak nitelendiren Burch’ün en popüler ve ses getiren tasarımı şüphesiz ki babetleri… Annesinin adını taşıyan Reva babetler, ikonik T harfli tokasıyla kültleşen bir tasarım hale geldi. Gossip Girl dizisiyle birlikte daha da bilinen Tory Burch babetler her sene farklı renk seçenekleri ve farklı tasarımlarla vitrinlere çıkıyor. Babetler her ne kadar popülerse, Tory Burch çantalar da bir o kadar göz dolduruyor. Etnik ya da minimal; farklı tasarımlara hayat veren Burch her kadının sevebileceği kaliteli ürünleri beğenilere sunuyor.

Tory Burch dendiğinde akla yalnızca babetler ve çantalar değil; güneş gözlüğü ve mücevherler de geliyor! Etkilendiği Fas kültürünü mücevherlere ve gözlüklere de taşıyan Burch, zengin görünen tasarımları ile günümüz kadınlarının gözdesi.

En popüler Tory Burch tasarımları Beymen.com’da sizleri bekliyor…
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}