Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

İtalyan niş parfüm markası Tiziana Terenzi, koleksiyonlarında duyguların körükleyen ateşin gücünden ve dolu dolu yaşanmış bir yaşamdan ilham alıyor. Sonsuz araştırmalardan doğan her Tiziana Terenzi koleksiyonu, ışık, ihtişam ve masallardan oluşan bir senaryo çiziyor.

Tiziana Terenzi

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Tiziana Terenzi Luna Vele 100 ml Parfüm

10.865 TL
3 ve üzeri 7.605,50 TL

Tiziana Terenzi Anniversary Afrodite 100ml

15.805 TL
3 ve üzeri 11.063,50 TL

Tiziana Terenzi Maremma 100 ml Parfüm

7.905 TL
3 ve üzeri 5.533,50 TL

Yaratıcılık, zanaatkarlık ve mumlarla içli dışlı bir ailenin üç kuşaklık hikayesi… İtalyan lüks parfümeri markası Tiziana Terenzi kurulduğu 1968 yılından beri antik Roma’ya kadar uzanan bir soy ağacının mirasını sürdürüyor. Üretim serüveninin ilk dönemlerinde yerel kiliseler için mum tasarımları oluşturan marka, şimdilerde aşık olunan kokuları el yapımı parfüm şişelerine gizlemekle ilgileniyor. Farklı hislere davetiye çıkaran Tiziana Terenzi parfüm koleksiyonundaki büyüleyici kokular kimi zaman umutsuz bir romantizm kimi zaman da Venedik’teki bir gondol gezisi deneyimi yaşatıyor.

Tiziana Terenzi kozmetik sektörüne ilham veren tasarımlarını mistik bir felsefe ve modern metotların mükemmel uyumuyla hayata geçiriyor. Ateşin hipnotize edici gücünün ve güzelliğinin her zaman var olduğunu ve bunun duyguları sembolik bir güçle bir araya getirdiğini düşünen marka, parfüm koleksiyonlarını da yaklaşımla oluşturuyor. Anı güzelleştirmek için yaratılan büyüleyici formüller kusurları, gerilimleri ve hatta uyumsuzlukları hayatın gerçek özünün bir temsili olarak görüyor.

Odak noktasını benzersiz kreasyonlar, değerli hammaddeler ve detaylara gösterilen özenle tanımlayan Tiziana Terenzi, samimi anları evrenin geri kalanıyla paylaşan sanatsal bir tavırla öne çıkıyor. Tiziana Terenzi markasına ait mum, parfüm, duş jeli ve vücut losyonu gibi farklı kategorilerdeki ürünlere sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatları sizi bekliyor.

Devamını Göster

Tiziana Terenzi Mum Koleksiyonu ile İlham Verici Ambiyanslar

Tiziana Terenzi, ailenin müzisyen geçmişinden ilham alarak oluşturduğu mum koleksiyonuyla sanatsal bir ritmi sahneliyor. Ustaca hazırlanan ve titizlikle işlenen Tiziana Terenzi mum çeşitleri canlandırıcı ve meditatif bir etki yaratıyor. Zarif bir ev dekorasyonu için egzotik, tatlı ve şehvetli aromalar sunan marka, ortamdaki sıradanlığı lüks bir ambiyansa dönüştürüyor. Doğal hammaddeler kullanılarak üretilen Tiziana Terenzi Foco Andromeda mum tasarımı bergamot ve su yasemini kokularıyla açılarak, orta notalarında zambak ve gül esintileri bıraktıktan sonra kapanışı Hindistan cevizi ve vanilyanın tatlı harmanıyla yapıyor.

Alevlerin Dansı Akdeniz Atmosferinde: Tiziana Terenzi Parfüm Koleksiyonu

Tiziana Terenzi parfüm koleksiyonundaki tasarımlarla sıcak kokuların mükemmel dansını yansıtıyor. Markanın erkek ve kadın parfüm çeşitleri yavaş yavaş yanan mum alevlerini ve ateşin aromatik karakterini taklit ediyor. Tiziana Terenzi kadın parfüm koleksiyonundaki formüllerle huzur, sükunet, cazibe ve gizem gibi birbirinden farklı duygulara ilham veriyor.

Saf bir neşeyle büyülenmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Tiziana Terenzi parfümleri lüks kıyafetlerle birlikte sofistike bir duruş sergiliyor. Markanın imza tasarımlarından biri olan Tiziana Terenzi Kirke erkek parfüm ürünü Roma’nın güneyindeki büyüleyici manzaraları zarif bir şişenin içine gizliyor. Meyveli ve şekerli aromaların ustaca harmanlandığı bu özel seri, soğuk kış günlerinde övgüyle bahsedilen esintiler yayıyor.

Her biri ayrı bir hikayeden esinlenerek oluşturulan Tiziana Terenzi parfümleri, Akdeniz’in sıcak sularına yolculuk düzenlemeyi de ihmal etmiyor. Yunan takımadalarına doğru heyecan verici bir tekne seyahatini sembolize eden Tiziana Terenzi Delox parfümü markanın en popüler kokuları arasında yer alıyor. Çiçek ve kahve aromalarının ahenkli buluşmasını tenine taşımak isteyenler için geliştirilen bu özel formül Akdeniz’in güneye özgü renk ve kokularını yansıtıyor.

Doğal Esanslar ve Yenilikçi Formüller: Tiziana Terenzi Kişisel Bakım Koleksiyonu

Tiziana Terenzi kokuların gücünü yalnızca parfüm şişelerinde değil, kişisel bakım ürünlerinde de kullanıyor. En popüler parfüm serilerinin uzantısı olarak oluşturduğu duş jeli ürünleri narin ciltleri kusursuz bir şekilde okşuyor. Tiziani Terenzi Luna koleksiyonundaki en sevilen parfümlerden biri olan Andromeda’nın doğal esanslarını duş jeli formüllerine de ekliyor.

Markanın duyusal bir deneyim yaşatan bu lüks kokusuna vücut losyonu ürünlerinde de rastlanıyor. Nemlendirici etkisiyle ipeksi ve pürüzsüz bir yüzey yaratan Tiziana Terenzi parfümlü vücut losyonu ürünleri Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarında sizi bekliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}