Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

The North Face

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Dış giyim tarzında cool ve sportif çizgileriyle beğenileri toplayan The North Face, kaliteyi konforla buluşturan ürünleriyle her zaman gündemde. Maceraperest ruhlara özgür hareket alanları yaratan parçaların yer aldığı The North Face koleksiyonları, hayranlarını cezbeden zamansız tasarımlarla dış giyime yeni soluklar katıyor.

Markanın mottosunu kaliteden ödün vermeyen tasarım anlayışı oluşturuyor. Yıllara meydan okuyan bu vizyonun en büyük ifadesi, tasarımlarda son derece gelişmiş teknolojilerle üretilen materyallerin kullanması. Zorlu ortam koşullarına uzun süre dayanabilen botları, hafif yapılarıyla soğuğa meydan okuyan kaz tüyü montları markanın vazgeçilmez ürünleri arasında. Seyahatlere konfor katan çantaların ve ikonik aksesuarlarında sıkça görüldüğü The North Face koleksiyonları, size sımsıcak ve konforlu günler vadediyor.

Günlük hayatın ve zorlu mevsimlerin karşısında özgürlüğünden ödün vermek istemeyen ruhlar, ayrıcalıklı alışverişin vazgeçilmez rotası Beymen’de The North Face ürünleriyle bir araya geliyor.

Devamını Göster
 

Özgürlüğe tutkun cool tasarımlar: The North Face mont

Dış giyimde adeta zamansızlığın tanımı niteliğindeki The North Face mont modelleri markanın ilk günden beri en kült parçaları arasında. Moda dünyasına sunulduğu andan itibaren cool çizgileriyle dikkatleri çeken mont tasarımları, kaz tüyünün yüksek ısı yalıtımı sayesinde soğuk günlerin en konforlu tercihi.

Nostaljik serilerin modern sportif çizgilerle tekrar yorumlandığı Nupotse puf mont serisi, retro stilin dış giyime nefis bir yansıması. Büyük parçalı dokusu ve yüksek dolgulu yapısıyla Nupotse montlar, konforu lüksle buluşturan eşsiz bir tasarım. Cesur pastel renkleri, parlak sıvı geçirmez kumaşıyla maceraperest ruhunuzu besleyecek bu tasarımlar, kişiye göre ayarlanabilen modelleriyle size özel parçalar olarak dolabınızdaki yerlerini almaya hazır.

Yumuşak dokularıyla bedeni rahatlatan The North Face polar modelleri, elegan mont formlarıyla dikkatleri çekerken, soğuk havaya ve suya dayanıklı geliştirilen materyalleriyle de övgüleri topluyor.

Küçük hacimlere toplanabilen şaşırtıcı yapıları, cool çizgilerin dans ettiği retro modelleri ve maceraperest ruhlarıyla The North Face parçalarına lüksün adresi Beymen’de ulaşabilirsiniz.

Dinamik ve sportif: The North Face bot

Maceraperest ruhunu doğayla besleyenlerin, şehir hayatına dinamizmiyle damga vuranların tercihi, The North Face bot modelleri. Outdoor aktivitelerin vazgeçilmez parçaları botlar, kalın tabanları ve hareket özgürlüğü sağlayan ergonomik tasarımlarıyla konforun vücut bulmuş hali.

Yüksek boğazlı yapılarıyla metropol tarzını yansıtan serilerde materyal geçişleri ve bağcık detayları dikkat çekiyor. Stil sahibi The North Face botların sıvı geçirmez dayanıklı yapıları, zorlu koşullarda zemini kavrayan kauçuk detayları onları dış giyimin vazgeçilmezleri arasına sokuyor.

The North Face erkek ayakkabı ve bot modellerinde lüks kumaşların metal bağcık yuvalarıyla hareketlendirildiği tasarımlar ön planda. Boyunlu botların etkileyici duruşları, The North Face ayakkabı serilerinin cool ve retro havalarıyla tamamlanan kombinler, dış giyimde stilin öncüleri olarak görülüyor. Beymen, sportif tarzın konfor ve kaliteyle buluştuğu parçalardan vazgeçemeyenleri, özgür ruhlarını ödüllendirmeye davet ediyor.

İkonik parçalar: The North Face çanta

Seyahat ritüellerini konforlu kılan valizler The North Face çanta koleksiyonlarının ana ögeleri olarak karşımızda. Retro tarzın enerjik ve nefis renklerle buluştuğu bel çantalarıysa, markanın keyifli yönünü yansıtıyor.

Geniş iç hacimlerin dikdörtgen formlarda sunulduğu valiz modelleri ikonik duruşlarının yanı sıra konforlu taşıma mekanizmalarına da sahip. Pastel renklerin canlılığı ve monokrom tasarımın modern duruşu ile çeşitlendirilen çanta modelleri, günlük hayatın karmaşasını düzene sokmak, atıldığı maceralarda sadık yol arkadaşlarına sahip olmak isteyenler için birebir. Kullanışlı alanların elegan çizgiler ve retro tarzın ruhuyla kamufle edildiği bel çantaları, pastel tonlarıyla enerjik stillerin cool tamamlayıcıları olarak karşımızda.

Beymen, hayatı her koşulda özgürce yaşamak isteyenleri ve outdoor tutkunlarını The North Face parçalarının zamansız ruhlarıyla buluşturuyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}