Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Starling

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Starling, Polonya’da kurulduğu 1999 yılından beri onlarca yıllık mirasını ileriye taşımak için benzersiz ve yüksek kaliteli şapkalar tasarlıyor. Yaratıcı genlere sahip bir aile tarafından hayata geçirilen bu aksesuar projesi özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan bereleriyle biliniyor. Tüm tasarım ve üretim sürecini kendi bünyesinde sürdüren Starling’in üst düzey iplikleri ise İtalya’dan temin ediliyor. Markanın ikonik görünümleriyle hayranlık uyandıran bere kreasyonları stil tutkunları tarafından gerçek kürkle karıştırılsa da polyester kumaşlarla üretiliyor.

Devamını Göster
 

Starling tasarım ve üretim süreçleri boyunca mümkün olan en etik şekilde çalışarak çevresel ayak izini azalttığına inanıyor. Bu nedenle gerçek kürk kullanmak yerine kapsamlı bir araştırma ve geliştirme sonucunda oluşturduğu yüksek kaliteli polyester kürkleri tercih ediyor. Markanın bere koleksiyonunda ultra sofistike ve Avrupa’nın kentsel sokaklarından ilham alan eğlenceli tasarımlar öne çıkıyor. Kış sezonunda gündelik kıyafetlerinizle uyumlu ve lüks duruşundan taviz vermeyen çarpıcı aksesuarlar arıyorsanız, Starling imzası taşıyan bereler Beymen.com’un ayrıcalıklı dünyasında sizleri bekliyor.

Her Kıyafete Uyum Sağlayan Starling Bere Tasarımları

Starling, hava durumuna aldırmadan her koşulda dikkat çekici bir görünüme kavuşmak isteyen erkek ve kadınları benzersiz bir aksesuar koleksiyonuyla karşılıyor. Zamansız detayları ve kadın aksesuar trendlerine uyumlu siluetleriyle öne çıkan bere tasarımları en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Kışın soğuk günlerinde kazak, ceket ve atkı gibi parçalarla oluşturduğunuz katmanlı kombinlerin üzerine Starling bere tasarımlarıyla tamamlayıcı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Starling, sıradan görünmekten hazzetmeyenler için kelimenin tam anlamıyla eşsiz formlara imza atıyor. Markanın her bir ayrıntısı özenle düşünülmüş bere tasarımları rafine zevkleri büyüleyen çizgileriyle modern kompozisyonlara ilham veriyor. En sevdiğiniz giysilerle ahenk içinde dans edecek sıra dışı detaylar keşfetmek istiyorsanız ponponlu, kulaklı, geometrik formlu veya örgü detaylı Starling bere koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Üstelik markanın ürün seçkisinde zamansız bir klasik olan ekose desenli seçenekler de bulunuyor.

Starling Aksesuar Ürünleriyle Kış Konforunu Katlayın

Yazdan kışa geçerken hem havalar hem de erkek ve kadın stilleri baştan aşağı önemli bir dönüşüm geçiriyor. Bu stil rotasyonunda kıyafetlere gösterilen önem daha fazla olsa da aksesuarların etkisini göz ardı etmemek gerekiyor. Starling’in oluşturduğu kadın ve erkek aksesuar koleksiyonları yalnızca estetik görünüme değil, kullanıcı konforuna da odaklanıyor. Yumuşacık ve kaliteli malzemeleri modern terzilik metotlarıyla kusursuz kreasyonlara dönüştüren marka, böylece soğuk kış günlerinde ultra rahat bir deneyim vadediyor.

Olağanüstü yalıtımıyla fark yaratan Starling bere tasarımlarında akrilik, alpaka, elastan, viskon, polyester ve merinos yünü son derece güçlü iplikler kullanılıyor. Markanın tasarımları bu sayede rahatlığın yanı sıra zamana meydan okuyan bir dayanıklılık sunuyor. Yıllar boyunca maksimum konforla kullanabileceğiniz stil dolu aksesuarlar için Starling koleksiyonu ile tanışmaya başlayabilirsiniz.

Starling Bere Koleksiyonu ile Renk Paletinin En Çarpıcı Tonlarını Keşfedin

Starling bere kreasyonlarıyla kışa dair fonksiyonel detaylar sunarken göz kamaştıran bir stil deneyimine de davetiye çıkarıyor. Söz konusu stil olduğunda dikkat çekici bir görünüme kavuşmanın yolu ise renklerden geçiyor. Bu anlamda geniş bir renk skalası yaratan Starling, farklı zevklere hitap eden oldukça çeşitli tonlar sunuyor. Sonbahar ve kışın nötr renkleriyle uyumlu siluetler yaratmak için siyah, beyaz, gri ve kahverengi bere tasarımlarını tercih edebilirsiniz. İlk bakışta ilgi çeken daha cesur tasarımlar arıyorsanız; pembe, kırmızı ve lacivert gibi renkleri de değerlendirebilirsiniz. Öte yandan çizgili, baklava dilimli ve geometrik desenli bere aksesuarları ile stilinizi renklerin yanı sıra zamansız detaylarla yansıtmayı de deneyebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}