Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Sospiro Parfümleri, klasik müziğin inceliği ve güzelliğinden ilham alır. Nadir ve değerli notaların zarif uyumuyla, tutku ve sanatla birleşerek hazırlanmış parfümlerin şehvetini ve ihtişamını kutlayan, birbirini takip eden ve zamansız tınılara ve vurgulara uyum sağlayan, en yüce uyumu ve en büyüleyici melodileri oluşturmak için cildinizle buluşan parfümler.

Sospiro, son yıllara damgasını vuran ve titizlikle hazırlanmış kokuların altında imzası bulunan klasik bir marka. Sospiro parfüm yağı konsantrasyonları ve birbirinden ilgi uyandırıcı parfüm birleşimleri ile fark yaratır. Klasik müziğin güzelliğinden esinlenen parfümlerin hem tasarımsal hem de soyut bir yönü bulunur.

Marka, tatlı meyvelerin yoğunluğunu hat safhada hissettiren baharatlı, şekerli ve oldukça yüksek enerjili niş parfümler sunar. Pek çok parfümünde meyvemsi aromaları, yüksek konsantrasyonlu yağlar ve doğa çağrışımları içeren bitki özleriyle harmanlar. Sospiro’nun özel hissettiren ve tende inanılmaz hafif bir bırakan birbirinden sihirli parfümlerini Beymen’de bulabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Benzersiz, Niş Parfümleri ile Sospiro Parfüm Koleksiyonu Beymen'de!

Sospiro’nun koku tradisyonu, coğrafyaların iklim kuşaklarından da etkilenmiştir. Marka, her biri kendine özgü, incelikle düşünülerek tasarlanmış ve sofistike ruhlara hitap eden parfümleriyle büyük ilgi toplar.

Erba Pura Magica, Accento Viola, Erba Leather, Afgano Puro ve Erba Collection; markaya ait yoğun rağbet gören ürünler arasında yer alır. Markaya ait parfümler odunsu, ağaçsı, tozlu, meyvemsi ve daha birçok farklı koku türüyle uyumu yakalayan unsurlar içerir. Lüksü ve ihtişamı simgeleyen parfümler, ikonik tarzın da güçlü sembollerindedir.

En Sevilen Sospiro Parfüm Koleksiyonları

Sospiro Erba Collection, beden ile duygu arasında bir köprü kurmanızı sağlayan; her ortama, mevsime ve günlük zaman dilimine uygun kokular içerir. Koleksiyonun kataloğunda Erba Leather, Erba Pura Magica ve Erba Oud yer alır. Erba Leather ve Erba Pura Magica lüks, klasik ve etkisi yüksek kokular barındırır. Erba Oud ise elma, şeftali ve kavun gibi meyvemsi kokuların yanı sıra turuncu renkli şişesiyle de enerjik bir hava yansıtır.

Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Sospiro Classica Collection kataloğunda ise Accento Viola, Afgano Puro, Basso, Bel Canto, Cadenza, Contralto ve Deep Ocean Amber ürünleri bulunur. Koleksiyondaki farklı renk tonlarına sahip olan şişelerin içinde ferah ve hoş kokular bulunur.

Sospiro Erba Collection

  

Sospiro Erba Collection, cesaret ve özgüvenin dinamizmini mutluluk saçan bir zevkle ifade eden bir koleksiyon. Koleksiyon dahilinde her püskürtmede ruhu yeniden dinlendiren ve tatlı kokularıyla uzun süre hafızadan silinmeyen parfümler bulunur.

Erba Leather: Erba Leather, üst notalarda çarkıfelek meyvesinin baş döndürücü esintisiyle limon ve bergamotun tamamlayıcı rayihasını buluşturur. Orta notalarda sandal ağacı ile derimsi notalar birleşir ve yaseminin çiçeksi yoğunluğu tarafından kucaklanır.

Alt notalarda ise tatlı baharatlı aromasıyla tropik bir çağrışım uyandıran güve otu ve yumuşak bir odunsu kokuya sahip olan kehribar bulunur. Pürüzsüz notalardan olan ve yosunlu ağaç ailesinden gelen bu bileşenler kokunun büyüleyiciliğine büyüleyicilik katar. Bu etkili bileşenler sayesinde baş döndürücü bir etki bırakan isli, otantik ve maskülen bir yoğunluk ortaya çıkar.

Erba Pura Magica: Sosbiro Erba Pura Magica, üst notalarda yaz çayırlarını hatırlatan yasemin kokusunun yanı sıra meyveli aromalar da içerir. Üründe, limonun ferahlatıcı ve keskin kokusu ön plandadır. Hem ekşimtırak hem de meyvemsi bir etkiye sahip bergamot sayesinde parfüm, uzun süre boyunca ciltte kalır.

Orta notalarda i pudralı ve topraksı bileşenler cesur ve büyüleyici bir biçimde buluşur. Aynı zamanda Erba Pura Magica’da, parfümeri çatısı altındaki markalar tarafından nadir bir unsur sayılan Orris, diğer ismiyle menekşe kökü bulunur. Orris güçlü, feminen, hafızaya kazınan, odunsu ile çiçeksi arasında tanımlanabilecek bir koku yayar.

Balzamik ise hem reçineli hem de kremsi bir koku özelliğine sahip oluşuyla orta notaları başarıyla tamamlar. Kehribar, karamel, misk ev sedir ağacından oluşan alt notalar ise şişeye vahşi doğanın dingin esintilerini taşır.

Erba Collection'da Göze Çarpan Bir Koku: Sospira Erba Pura

  

Sospira Erba Pura, üst notalarda tatlı bergamot ve limonla pekişen, meyveli notalarla akıldan çıkmayan bir parfüm. Bu ürün, Gioacchino Rossini’nin bestelediği ve 17. yüzyıl ruhunun aşk ve mücadele ekseninde anlatıldığı Sevil Berberi operasından ilham alır.

Yasemin esintisine uzanan ve pudralı bir aroma içeren Orris ve diğer pekiştirici topraksı kokular ise orta notalardan oluşur. Kehribar, sedir ağacı, yağlı karamel ve olmazsa olmazlardan misk esansı gibi alt notalardaki kullanımlarla totalde egzotik bir koku şöleni oluşur. Balzamik notalar ile oryantal bir enerji elde edilir ve Erba Pura parfümünün büyüleyici deneyimi ortaya çıkar.

Sospiro Classica Collection

  

Akdeniz’in parfümeri sihri, Sospiro’nun Classica Collection parfümlerinde ışıldıyor. Söz konusu koleksiyonda klasik müziği vurgulayan ve kişiyi lirik bir doğanın ortasına bırakan pek çok parfüm mevcut. Bunların arasında en dikkat çekenler ise Bel Canto Classica ve Vibrato Classica.

Bel Canto Classica: Bel Canto Classica, romantik ve yemyeşil bir orman havasını büyüleyici bir dengede ve yoğunlukta sunuyor. Parfümün duyularınıza hitap eden sıcacık alt notalarında ise misk, sandal, odunsu ve kehribar bileşenleri var.

Vibrato Classica: Vibrato Classica, güneşin alnında uzanıyormuş gibi hissettiren ve taze bitki örtülerini teninize getiren bir parfüm. Cildinize canlandırıcı ve harekete geçirici bir narenciye dokunuşunda bulunan parfümün kokusu uzun süre kalıcı. Petrol yeşili şık bir şişenin içinde bulunan parfümün kalıcılığının yanı sıra etkisi de epey yüksek.

Adeta bir iksirin etkileyiciliğini taşıyan Vibrato Classica, turunçgillerin en keskin ve ekşimtırak meyvelerinden olan greyfurtun ılıman havasını taşır. Yumuşatıcı bergamot ve yaseminin eşlik ettiği üst notalar manolyanın güçlü kokusuyla bütünleşir.

Orta notalarda yer alan bitkisel ve tozlu kokular ise egzotik bir atmosferi yansıtır. Alt notalarda misk, sedir ve otsu bir kokuya sahip olan paçuli yer alır. Hafif, sıcak ve tatlı bir koku yayan amberin büyüleyici kokusu da alt notaların tamamlayıcısıdır.

Classica Collection'ın Gözdelerinden Biri: Sospiro Accento Violo

  

Sospira Accento Violo, en yumuşak aromaların en akılda kalıcı kokularla birleştiği muazzam bir birleşim. Parfümün üst notalarda, kokusu taze bir rüzgâr esintisine benzeyen sümbül ile ananas bulunur. Ürün, sahip olduğu ılık esintisini ise orta notalarda bulunan ve kokuları yumuşatma etkisiyle bilinen pembe bibere borçlu.

Yasemin ve irisle desteklenen orta notalar ortaya muazzam bir birleşim çıkartır. Sospiro Accento Violo parfümünün alt notalarında ise paçuli, vetiver ve misk yer alır. Özellikle henüz hasat edilmiş çimen kokusunu andıran vetiver, söz konusu parfüme muhteşem bir dokunuş yapar. Alt notalar hem sıcak hem tatlı bir koku yayan amber ve kremsi bir çağrışıma sahip olan vanilya tarafından desteklenir.

Sospiro Hakkında

Sospiro , pek çok farklı lüks nitelikli koku serilerinin altında imzası bulunan Sergio Momo tarafından kurulmuş bir marka. Alelade bir parfümeri şirketi olmaktan çok koku sanatçısı konumunda olan firma, öncelikle Akdeniz’in sıcak sularından esinlenir.

İtalyan dokunuşu ve sanatsal alt metniyle marka, konseptini tiyatro operalarında ve klasik müzik bestelerinde bulur. Pek çok ürünün ismi de bizzat klasik müzik bestelerinin başlıklarından alınmıştır. Uzun süre kalıcılık vadeden Sospiro’nun parfümleri, lüks bir deneyim yaşatır.

İnsan bedeninin muhteşem formunu anımsatan şişe tasarımlarının içinde sanat ve tutkuyla yoğrulmuş esansların oluşturduğu kokular mevcuttur. Sospiro koleksiyonlarında yer alan, kokuya ve dokunuşa dayalı baştan çıkarıcılığı optimum seviyede hissettiren parfümleri Beymen’de keşfedebilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}