Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Sohomanje

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Sohomanje Taba Deri Dergilik

2.900 TL
Sepette 1.740 TL

Bir yaşam alanının olmazsa olmazı olarak kabul edilen mobilyalar, en başta sadece çeşitli ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretilip kullanılmaktaydı. Ancak zaman içinde bu durum evrim geçirerek daha fazla anlama gelmeye ve farklı amaçlara hizmet etmeye başladı. Artık mobilyalar işlevsel niteliklerinin yanı sıra ev sahibinin karakterini ve yaşam alanının ruhunu yansıtacak çeşitli görünüşlere büründü. Bu evrim geçirip yeni anlam kazanan mobilya kategorisinde her yıl yeni ürünler ve tarzlar piyasaya sürülmeye başlasa da standart üretim çoğu kişinin beklentilerine, isteklerine ve arzularına uymakta sorun yaşadı. Sohomanje ise mobilya kategorisine yeni bir soluk getirme hedefiyle kişilerin bu beklenti, istek ve arzuları çerçevesinde yaşam alanlarına uygun doğal ürünler üretmektedir.

Devamını Göster
 

Yüksek kalite malzemeler ve işçilik ile kişiye özel mobilya tasarımı yapma ve bu tasarımı gerçeğe dönüştürme amacıyla kurulan Sohomanje, ev ve iş yerleri başta olmak üzere birçok alana uyum sağlayabilen mobilyaları sizlere sunmaktadır. Sohomanje ürünleri berjerden şezlonga, dresuardan koltuğa, masadan sandalyeye, sehpadan bar taburesine ve konsoldan yatak başlığına kadar çeşitli mobilyaların bulunduğu geniş bir yelpazeye sahiptir. Ayrıca Sohomanje sadece mobilya üretmez. Bu mobilyaların yanı sıra peçete yüzüğünden şarap askısına ve hatta ayna ile gazeteliğe kadar pek çok özel dekorasyon ürününün de tasarım ve üretimini yapmaktadır. Üstelik lüks mobilya ve dekor tasarımı ile üretimini yapan Sohomanje, kendini sadece belirli mevcut koleksiyonlar içerisinde sınırlamamıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren marka, müşterisinin istek ve arzularını dikkate aldığı ısmarlama tarzında çalışarak kişiye özel tasarımlar da geliştirmektedir. Beymen.com’u ziyaret ederek Sohomanje fiyat ve tasarımlarına kolaylıkla göz atabilirsiniz.

Sohomanje Mobilyaları

Üstün kalitesi ve özel tasarımı ile Sohomanje oturma alanınıza emsalsiz ve ferah bir hava katmak için koltuk ve berjer ürünlerini piyasaya sürmüştür. Sohomanje koltuk, deri veya keten kumaş kaplamaya sahip olmakla birlikte yüksek ayaklıdır. Koltuklar ortalama 220 cm uzunluğunda ve ortalama 90 cm genişliğinde olmakla birlikte küçük yaşam alanlarına da uyacak boyutlara sahiptir. İnce tasarımları sayesinde mekanı açık gösterir. Klasik sofa şeklinin yanı sıra Sohomanje’de L koltuk şekli de mevcuttur. Keten kumaşı pratik bir şekilde sökerek yıkayarak, deri kaplamayı ise kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Sohomanje berjer ise koltukları tamamlayan tasarımlardan daha eşsiz tasarımlara kadar farklı görünümlere sahiptir. Vintage esintileri veren A şeklindeki duruşu ve şık kadife kaplamalı berjer tasarımının yanında Sohomanje’in imza tasarımı küp şeklindeki kompakt görünümlü ve rahat deri kaplamalı berjeri ile yarım ay şeklindeki rattan tasarıma sahip berjeridir. Bu berjer ince metal veya ahşap bir iskelete sahiptir. Bu sayede minimalist bir görünüm yakalanmıştır.

Sohomanje sandalye yemek odasında, mutfakta, çalışma odasında, toplantı odasında veya outdoor yaşam alanında kullanıma uygundur. Öne çıkan ve ne çok bilinen modeli yine küp şeklindeki tasarıma sahip olan parçadır. Siyaha boyanmış metal bacaklara ve deri kumaşa sahiptir. Oturma kısmındaki deri örgü modelinde işlenmiştir. Orta sertlikte konfor sağlar. Yemek odasında kullandığınız sandalyeleri Sohomanje konsol ile kullanarak mekanın görünümünü kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Özellikle kaliteli gürgen ağacı ve rattan kullanılan konsol tasarımı ile odanız bohem bir görüntü katabilirsiniz. Rattan konsol üzerine koyacağınız biblo vb. aksesuarlar ile sade ama şık bir hava sağlayacaktır. Konsol tercih etmeyen müşteriler için Sohomanje dresuar seçeneği mevcuttur. Yaşam alanınızın çeşitli yerlerinde kullanabileceğiniz dresuar, Sohomanje stilini mermer ile birleştirerek keskin bir görünüm sunar.

Tüm yaşam alanları içerisinde mutfak bir evin merkezini oluşturmaktadır. Son yıllarda değişim gösteren iç dekorasyon ile birlikte ada ve yarımada tasarımları mutfaklarda yerini almıştır. Sohomenje bar taburesi, bu alanlar için üretilmektedir. Özel tasarım siparişi de yapabileceğiniz Sohomanje tabureleri kompakt yapıları ile mekanı boğmadan ahşap veya metal tasarımlarıyla tamamlayıcı parçalardır. Üstelik taburede rahat edemeyenler için Sohomanje bar sandalyesi seçenekleri de sunar.

Mobilyaların en temel tamamlayıcısı şüphesiz sehpadır. Orta ve yan şecenekleri bulunan Sohomanje sehpa ile metal ve ahşap stilini devam ettirebilirsiniz ya da sadece bu parça ile kendi tarzınızı birleştirebilirsiniz.

Diğer Sohomanje Tasarımları

Sohomanje temel mobilyaları ile başlayan serüvenine gün geçtikçe yeni ürünleri dahil etmektedir. Bu ürünlerin başında şezlong yer alır. Sohomanje şezlong havuz başında, terasta ya da bahçede güneşlenmek için kullanılabileceği gibi evin içinde de kullanılabilir. Minimalist ama işlevsel olan şezlong çarpıcı metal ve deri görünümünün yanı sıra uzanarak keyifle kitap okuyabileceğiniz rahatlığa sahiptir. Sohomanje’nin bir diğer kullanışlı ürünü ise banklarıdır.Yaslanma yerinin olup olmamasından kullanılan malzemeye kadar pek çok çeşidi bulunan bankları balkonunuzda, bahçenizde ya da girişte rahat bir şekilde ayakkabınızı giyip çıkarırken kullanabilirsiniz. Sohomanje kendini ev dekorasyonuna adayan yenilikçi lüks üretim markası olarak çeşitli küçük dekorasyon ürünleri de tasarlamıştır. Bunlar; ayna, yastık, gazetelik, kahve kağıt filtrelerini koyabileceğiniz bir çanta, çok amaçlı sepet, şarap şişelerini koyabileceğiniz bir askı, raf ve saksı olarak karşınıza çıkar. Üstelik Sohomanje ürünleri arasında runner&amerikan servisi yanında kullanabileceğiniz siyah ve kahverengi seçenekleriyle gerçek deri çatal bıçak kılıfı bile mevcuttur. Bu kadar seçeneğin arasında sizin için en doğru ürünü bulmak için ürünleri kullanan müşterilerin Sohomanje yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Sohomanje Stili

Yurt içi ve yurt dışına ürünler üreten Sohomanje mobilya, lüksü kalite işe birleştirmiştir. Sohomanje üstün tasarım ürünlerini, yılların kazandırdığı tecrübe etrafında ustalaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla el yapımı olarak üretilmektedir. Kullanılan malzemeler ile bunların dayanıklılığını ön plana koyan Sohomanje, lüks üretim kavramını sadece ürünlerin görünümü ile sınırlamayarak sürdürülebilir parçalar ortaya çıkarmıştır. Yüksek kaliteye sahip olup özenle seçilen deri, metal, mermer ve ahşap metaryalleri ile güçlü, sağlam ve uzun yıllar kullanım ömrüne sahip mobilyalar üretir. Sohomanje deri ve mermer içeren ürünlerinde hakiki malzemeler kullanır. Ayrıca belkide yüzyıllardır kullanılan geleneksel üretim yöntemleri Sohomanje atölyelerinde günümüz teknolojisi ile birlikte kullanılarak birbirinden çarpıcı ve dayanıklı mobilyalar ile ev dekorasyon ürünleri ortaya konur.

Sohomanje zarif ama dikkat çeken bir tarzda tasarım yapmaktadır. Karakteristik mobilyalarının ve ev dekorasyon ürünlerinin tasarım fikirlerinin merkezinde modern ve retro çizgilerin arasındaki uyumu yer alır. Sohomanje modern tarzda mid-modern olarak anılan yüzyıl ortası modern mimariyi benimsemiştir. Tasarım formlarına fonksiyonellik ekleyen bu yüzyıl ortası modern mimari ile Sohomanje ürünlerinde, minimalist tasarım, sade, basit ama şık çizgiler, pürüzsüz yüzeyler, sıcak nötr tonlar, sert kenarları yumuşatan kavisler ve de ahşap ile metal gibi birbirine zıt olan malzemeler bolca işlenir. Modern tasarımları sayesinde Sohomanje mobilyaları ince ve zarif bir görüntüye sahiptir. Bu sayede ise yaşam alanlarında daha büyük bir görünüm yakalamanın yanı sıra ferah ve aydınlık hissiyat yaratır. Sohomanje, retro tarzı olarak ise daha çok deri malzemeleri kullanmasıyla yansıtmış ve bu sayede mekanlara kişiyi rahat hissettiren sıcaklığı vermiştir.

Devamını Gizle

 

 

{{customPopupTitle}}