Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Sifas

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Sifas Tamtam Sentetik İplik Puf

14.000 TL
Sepette 9.800 TL

Sifas Umbrella Mavi Şemsiye

106.000 TL
Sepette 74.200 TL

Sifas Komfy Moka Minderli Şezlong

60.000 TL
Sepette 42.000 TL

Sifas Komfy Moka Şezlong

50.000 TL
Sepette 35.000 TL

Sifas Pheniks Gri Metal Şezlong

60.500 TL
Sepette 42.350 TL

Sifas Basket Gri İkili Kanepe

115.000 TL
Sepette 80.500 TL

Sifas Basket Moka Sehpa 50x50 cm

25.000 TL
Sepette 17.500 TL

Sifas Kross Tekli Koltuk

85.800 TL
Sepette 60.060 TL

Sifas Yan Masa Synteak Bank

24.000 TL
Sepette 16.800 TL

Sifas Bigroll Beyaz Sehpa

52.250 TL
Sepette 36.575 TL

Sifas Komfy Siyah İkili Kanepe

130.000 TL
Sepette 91.000 TL

Sifas Kross Üçlü Koltuk

185.000 TL
Sepette 129.500 TL

Sifas Komfy Siyah Üçlü Kanepe

195.000 TL
Sepette 136.500 TL

Sifas Round Daybed Gri Koltuk

451.000 TL
Sepette 315.700 TL

Sifas Sol Köşe Koltuk 180x90 cm

246.000 TL
Sepette 172.200 TL

Sifas Kross İkili Koltuk

120.000 TL
Sepette 84.000 TL

Sifas Sağ Köşe Koltuk 180x90 cm

180.000 TL
Sepette 126.000 TL

Lüks iç-dış mekan mobilyaları tasarlayan Fransız markası Sifas evinizi güzelleştirecek ürünlere imza atıyor. Sifas mobilya özellikle dış mekan dekorasyonunda dayanıklı ve göze hitap eden ürünler sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sifas, dekoratif ve yaratıcı tasarımlarının yanı sıra, dış mekan koşullarına dayanıklı mobilyalar üretir. Mobilya koleksiyonlarının temelinde, estetik anlayışına uygun, dekoratif ürünler sunmak ve bu ürünlerin kullanımlarında her koşula dayanıklı olmasını sağlamak yer alır. Sifas ürünleri, teras ve bahçelerde göze hitap eden bir görüntü sağlarken aynı zamanda da dış mekan koşullarına dayanıklılık gösterir. Mobilya koleksiyonlarını, ürünlerin kullanım alanlarına göre tasarlar.

Sifas, 1950’li yıllarda Fransa’nın Riviere bölgesinde kurulan mobilya markasıdır. Kurulduğu günden bu yana teras, bahçe, tekne gibi dış ortamlara uygun, estetik mobilyalar üretir. Dış ortam koşullarına uygun malzeme kullanma tecrübesi, uzun yıllardır yaptığı mobilya üretimlerinin sonucudur. Sifas, dayanıklı ve dekoratif mobilyalar konusunda oldukça tecrübelidir. Özellikle dekoratif ve şık ürünler kullanmak isteyen, otel ve restoranların tercihidir. Geleneksellikten kaçınan Fransız mobilya üreticisi, işlevsellik ile modern estetik anlayışını bir araya getirir. Fransa’da kurulan Sifas, 50 yılı aşkın tecrübesiyle, dış mekanlar için estetik ve modern tasarımlar sunuyor. Kurulduğu günden beri, dış mekanları konforlu yaşam alanlarına dönüştürmeyi hedefliyor.

Sifas, işlevsellik ve dayanıklılıktan taviz vermeden koleksiyonlarının estetiğine önem göstermeyi öncelik haline getirerek, yaratıcı ve dekoratif ürünler tasarlar. Neredeyse her yıl koleksiyonlarında yenilik yapıyor. Tasarımlarda yaratıcılık sunuyor ve tekrara düşmüyor. Her bir yeni koleksiyonda, mobilya tasarımında yeni trendlere imza atar. Sifas aynı zamanda çevreye karşı sorumluluk duygusuna sahip bir markadır. Düşük karbon ayak izine sahip, çevre dostu bir mobilya üreticisidir. Kullandığı dayanıklı ve çevre dostu malzemelerle, mobilyalarının uzun süre kullanılmasını ve bu kullanım süresince çevreye zarar vermemesini hedefler.

Devamını Göster
 

Modern Tasarımlarla, Şıklığı Yansıtan Mobilyalar

Sifas modelleri, seçkin kullanıcıların, birinci sınıf otellerin, spaların, restoranların ve kulüplerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Standart ve gelenekselleşen mobilya tasarımlarından uzak durur. Modern ve yaratıcı tasarımlar sunar. Dış mekanların modern mimarisiyle bütünleşecek ve kullanıldığı ortamlara tarz katacak dekoratif ürünler tasarlar. Hem konforlu hem estetik bir çok ürünü kullanıma sunar. Dekoratif olmasının yanı sıra sağlamlığı ve çevre dostu olması da Sifas mobilyalarını öp plana çıkartır. Estetik olarak göze hitap eden tasarımları aynı zamanda işlevseldir. Kullandığı malzemelerle de sağlamlık ve uzun ömürlülük sunar.

Sifas kullananlar, modern tasarımları ve mobilya trendlerini yakalamanın ayrıcalığını deneyimler. Tarzı ve malzemeleriyle Sifas mobilyalar, standart ürünlerden ayrılır. Yaratıcı tasarımlarıyla farkını hissettirir. Paris, Miami, Guangzhou, Saint-tropez, Cannes’da şubeleri bulunan markanın ürünlerine Beymen.com aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dünya çapında bilinirliğe sahip Fransız mobilya markası, dış mekan dekorasyonunda fark yaratan ve konfor sunan çeşitli koleksiyonlara imza atar. Seçkin mekanların dekorasyonlarında kullanılan Sifas mobilyalar, dış mekanları, keyifli ve işlevsel yaşam alanlarına dönüştürür.

Mekanların iç ve dış tasarımları arasında bütünlük sağlayabilmek önemlidir. Sifas diş mekan dekorasyon ürünleriyle, bulunduğu mekana şıklık ve tarz katar. Sifas mobilyalar, dış mekanda konfor sağlamak ve kullanıcısına estetik olarak hitap edebilmeyi amaçlar. Konforun yanında işlevsel olmasıyla da kullanışlı ürünler sunar. Yaratıcı ve özgün tasarımlarını, üretim sürecinde kullandığı dayanıklı ve çevre dostu malzemelerle taçlandırır. Sifas bahçe mobilyaları, tasarımlarıyla göz dolduran konforlu yaşam alanları sunar. Her bir koleksiyonunda mobilyaların kullanım amacına göre, sağlam ve uygun malzemeler kullanır. Uzun ömürlü, şık ve yaratıcı tasarımlar üretir.

Çevre Dostu Dayanıklı Malzemelerle Dekorasyon

Çevre bilincine sahip olan Sifas, çevreye zararı en aza indirmeyi hedefleyerek üretim süreçlerini geliştirir. Geri dönüştürülebilen dayanıklı ve çevre dostu malzemelerle tasarımlarını hayata geçirir. Sifas tasarımlarının önceliği çevreye zarar vermeden, modern ve özgün tasarımlar ortaya çıkarabilmektir. Teraslarda, havuz kenarlarında ve bahçelerde dekoratif ürünlerle konfor alanı sağlar. Aynı zamanda şık ve dayanıklı mobilyalar, dış mekan koşullarına göre tasarlanmıştır. Çevre dostu ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Mobilyaların sağlamlığı ve tasarım kalitesi, Sifas markasının onlarca yıllık tecrübesine dayanır. Geri dönüşüm ve doğaya zarar vermeme konusunda hassasiyet gösterir. Hem doğa dostu hem de uzun ömürlü malzemeler kullanır.

Sifas mobilyaların yapım aşamasında, hava koşullarına dayanıklı polyester bantlar, cilalı alüminyum ve yüksek basınçlı laminat malzemeler kullanılır. Dış mekan Sifas sandalye ve masalarda birinci sınıf malzemeler kullanılır ve kaliteden taviz verilmez. Her bir Sifas kanepe, dayanıklı kumaşlarla kaplanır. Mobilyaların dış mekan kullanımına göre tasarlanması nedeniyle, güneş ışığına dayanıklı ve minimum bakım gerektiren ürünler tercih edilir. Dış mekanda uzun süreler güneş ışığına maruz kalan mobilyaların, renk ve görünüşlerinde deformasyon meydana gelmesinin önüne geçilir.

Sifas’ın havuz kenarı ve tekneler için üretilen koleksiyonları da mevcuttur. Bu koleksiyonlarda diğerlerinden farklı olarak, malzemeleri suya, deniz sisine, güneşe ve donma sıcaklıklarına dayanıklı hale girilmiştir. Ayrıca tekne ve havuz kenarında, mobilyaların maruz kalabileceği çeşitli kimyasallara da dayanıklılıkları test edilmiştir. Dış mekan mobilyalarını, her mevsime uygun olarak tasarlar. Sifas banklar, dört mevsime uygun dayanıklı malzemelerden üretilir. Verandalarda konforlu oturma alanları sağlamasının yanında, ev dekorasyonuna da tarz katar. Dış mekanlar için tasarlanan, yemek masası ve Sifas sehpa sert hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlüdür.

Dış Mekanda Yaratıcı Tasarımlar

Sifas şezlong gibi havuz kenarı mobilyalarından, şık bahçe peyzajlarına uyum sağlayacak yemek masaları gibi çeşitli kategorilerde koleksiyonlar tasarlar. Tasarımları özgün çizgilere ve yaratıcı fikirlere sahiptir. Dekorasyon trendlerini belirlerkeni zamansız tasarımlara da imza atar. Tasarımlarındaki şıklığı, konfor ve dayanıklılıkla bir araya getiren Fransız mobilya üreticisi, birçok farklı koleksiyon sunar. Polyester malzemeden üretilen Sifas lamba, dış mekanın sevilen ürünleri arasında yer alır. Koleksiyonda bu ürün için Osmanlı esintilerine sahip diye bahsedilir. Siz de dış mekan dekorasyonunuza bu ürünü katmak isterseniz, Beymen.com’dan Sifas fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sifas mobilyalarını tasarlarken, kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Mobilyalarını kullanılacakları alanlara göre kategorize eder. Koleksiyonlarını kullanım alanlarına uygun malzemelerle tasarlar. Dış mekan mobilya tasarımlarında dayanıklı malzemeler kullanmak büyük önem arz eder. Bu nedenle Fransız mobilya üreticisi, ürünlerinde kullanım alanlarına göre malzemeler seçer. Bahçe mobilyalarında çabuk solmayan ve güneşe dayanıklı malzemeler yer verir. Havuz ve tekne için tasarladığı mobilyalarda, suya karşı ve kimyasal kullanımına karşı dayanıklı malzemeler kullanır. Bütün bu özen ve özveri Sifas’ın çokça tercih edilen dış mekan dekorasyon ürünleri arasında yer almasını sağlar.Sifas yorumları koleksiyonun göz zevkine hitap ettiğini kanıtlar niteliktedir.

Sifas, 1950 yıllarından beri, kaliteden ve özgün tasarımlardan taviz vermeden, kullanışlı ve dekoratif dış mekan mobilyaları tasarlar. Fransız dekorasyon markasının sahip olduğu üretim ve tasarım tecrübesi, her bir ürününde kendini hissettirir. Modern mimariyle uyum sağlayan, standart tasarımlardan uzak duran, estetik zevki yüksek mobilyalara koleksiyonlarında yer verir. Sifas ev dekorasyonu konusunda saygınlık kazanmış bir markadır. Fransız dış mekan dekorasyon markası Sifas ile evinize ya da işletmenize estetik katmak için Beymen.com’a göz atabilirsiniz.

{{customPopupTitle}}