Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Ferragamo

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Adını tasarımcısından alan Salvatore Ferragamo İtalya’nın Floransa kentinde kurulduğu 1928 yılından beri dünyanın en lüks tasarım evlerinin başında geliyor. Estetik ve kavramsal ögeleri İtalyan bir bakışla yeniden yorumlayan marka yüksek kaliteli ayakkabıları, giyim koleksiyonları ve aksesuar tasarımlarıyla biliniyor. Marka kimliğini insanların, değerlerin ve hatıraların bileşik bir mozaiği olarak tanımlayan Salvatore Ferragamo, stil tutkunlarını klasisizm ve deneyselliğin kusursuz dengesiyle tanıştırıyor.

İkonik tasarımlarıyla lüks stil dünyasına ilham veren Salvatore Ferragamo modern dünyanın farklılıklarını kucaklayan koleksiyonlara imza atıyor. Ezber bozan detaylarıyla her döneme damga vuran Salvatore Ferragamo markalı ürünlere sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Salvatore Ferragamo Ayakkabı Koleksiyonu ile Farklı Olmanın En Sofistike Hali

Salvatore Ferragamo ayakkabı tasarımlarıyla mümkün olduğu kadar atmosferik ve canlı olmanın yollarını arıyor. Zengin bir kültürel mirasın tortularından yararlanarak oluşturduğu erkek ve kadın ayakkabı koleksiyonları ile yaratıcı ve kapsayıcı ruhunu vurguluyor. Sanatsal bir perspektifle oluşturduğu erkek ayakkabı tasarımlarını kimi zaman fütürist kimi zamanda klasik çizgilerle detaylandırıyor. Salvatore Ferragamo erkek ayakkabı koleksiyonunda deri sneakers, loafer, bot ve terlik başta olmak üzere birbirinden farklı çeşitler yer alıyor.

Ferragamo içgüdüsel bir yaklaşımla oluşturduğu kadın ayakkabı koleksiyonu ile feminen ruhları duyusal bir yolculuğa çıkarıyor. Renk ve malzeme seçimlerinde özel bir hassasiyet gösteren marka yarınlara miras bırakılacak zamansız tasarımların izini sürüyor. Gören gözlerin kayıtsız kalamayacağı Salvatore Ferragamo kadın ayakkabı koleksiyonunda markanın imza tasarımı olan F topuklu deri terlik kreasyonları dikkat çekiyor. Hareketsiz kalmaktan hazzetmeyen marka kadın sneakers tasarımlarıyla akışkan bir stil deneyimi vadediyor. Ferragamo koleksiyonlarında eksiksiz bir ayakkabı koleksiyonu oluşturmak isteyenler için topuklu ayakkabı, sandalet ve loafer gibi alternatifler de bulunuyor.

Klasik ve Modern Arasında Bir Yer: Salvatore Ferragamo Çanta Tasarımları

Salvatore Ferragamo’nun stil dünyasındaki aykırı duruşu kendini her şekilde açıkça ediyor. Klasik ve modern arasındaki karşıtlığın basmakalıp bir düalizm yarattığını savunan marka, özellikle çanta tasarımlarında her ikisini de harmanlayan kusursuz bir denge yakalıyor. Fonksiyonellik ve estetiği sınır tanımayan bir yaratıcılıkla bir araya getiren Salvatore Ferragamo çanta koleksiyonları hem erkek hem kadınlar için çarpıcı seçeneklerle öne çıkıyor. Farklı görünmenin formülünü sunan tasarımlar kadın omuz çantasından erkek evrak çantası seçeneklerine kadar geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Zamansız Kreasyonlar Salvatore Ferragamo Giyim Koleksiyonunda

Salvatore Ferragamo giyim koleksiyonlarını denemekten vazgeçmeyen dürtülerle hazırlıyor. Durağanlığa karşı mesafeli bir tutum sergileyen marka özellikle erkek giyim tasarımlarıyla dinamik bir karakteri canlandırıyor. Cesur ve cüretkar bir tavırla ortaya çıkan Salvatore Ferragamo erkek tişört tasarımları sportif detaylarıyla göz kamaştırıyor. En kaliteli kumaşların modern bir işçilikle buluşmasını temsil eden erkek gömlek koleksiyonu ise klasik görünümlerden çiçek desenli yazlık tasarımlara kadar heyecan verici alternatifler sunuyor.

Kış stillerine ilham vermeyi de ihmal etmeyen Salvatore Ferragamo deri mont ve pardösü seçenekleriyle çarpıcı detaylara imza atıyor. Sportif kombinlerin vazgeçilmezi olan kapitoneli mont tasarımlarının yanı sıra sokakları podyuma çeviren kemerli pardösü kreasyonları da sunuyor. Salvatore Ferragamo triko ve kazak koleksiyonundaki konforlu tasarımlarıyla aynı zamanda renk kullanımının ders niteliğindeki örneklerini sergiliyor. Gökkuşağına karşı saygıyla eğilen marka renkli kazak ve triko tasarımlarıyla retinal neşe yaratıyor.

Lüksün İade-i İtibarı: Salvatore Ferragamo Aksesuar Koleksiyonu

Lüks teriminin anlamını yitirecek kadar istismar edildiğini düşünen Salvatore Ferragamo, lüksün klasik erdemlerini yeniden canlandırıyor. Markanın aksesuar koleksiyonundaki her bir parça güzelliğin somut bir ifadesi olarak stil sahibi kadın ve erkeklerle buluşuyor. Salvatore Ferragamo kemer, şal, cüzdan, şapka ve daha pek çok aksesuar tasarımıyla kaliteli materyalleri ve özen gösterilmiş ayrıntıları lüks sahnesine tekrar davet ediyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}