Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Reebok

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Adını bir Afrika antilop türü olan Rhebok’tan alan efsane Reebok’un öyküsü, tam da vazgeçmeden çalışmanın sonunda erişilen başarı hikayelerine örnek olacak bir nitelikte. Bugünün klasik Reebok markası, 1950’lerin sonunda bir aile geleneğinin sürdürülmesi fikri ile her geçen gün önlenemez bir büyümeye ulaşan üretim sürecinin bir eseri olarak doğmuş. Atletik tarzda ayakkabı imalatı için kolları sıvayan Foster kardeşler, büyükbabalarının izinden giderek çok da doğru bir yol izlemişler ve bu efsaneyi moda dünyasına kazandırmışlar. Devamını Göster

Rakipleri ile mücadelede kendi stilinden ödün vermeme yolunu seçerek oldukça başarılı bir stratejik süreci takip eden Reebok, 1980’lere gelindiğinde özellikle ABD’de sektörünün öncü isimlerinden biri haline gelmiş. Seçkin hedef kitlesi, kaliteli ve özenli malzeme seçiminin farkına vardığı zaman Reebok koleksiyonu uzun ömürlü ve konforlu modelleri ile talebi arttırmayı da başarmış.

Reebok kadın ayakkabı ile modern görünümde retro etkiler bırakıyor

Kadın ve erkek koleksiyonunda mütevazi başarısının izlerini görebileceğiniz Reebok kadın ayakkabı klasmanında, özellikle efsane sneaker modelleriyle ön plana çıkıyor. Her türlü giyim tarzı ile birlikte cesurca kombinlenebilecek olan bu modeller, geçmişten gelen güvenle modern kadınlar için de adeta birer kurtarıcı özelliği taşıyor. Sıradan bir takımla birlikte kullanıldığında dahi sadece Reebok isminin verdiği prestij yeterli olabiliyor. Rahatlığı, gün boyu koşturmaya yönelik dirençli yapısı Reebok sneakers modellerini kadınların kalbinde özel ve erişilmesi güç bir konuma getiriyor.

Reebok ayakkabı modelleri içerisinde özel bir konuma sahip: Reebok Club C 85

Klasik çizgisi sayesinde Retro etkilerini de görebileceğiniz bu modeller, girdiğiniz her ortamda size, kimliğinize, özenli seçimlerinize dair tüm bilgileri yansıtmanızı sağlıyor. Chicago Sneaker Trade Show’da sergilendiği günden bu yana özellikle klasik modelleri Reebok’u çok aranan ve tercih edilen bir marka haline getiriyor. Bir yerlere not ettiğiniz Reebok modelleri arasından Reebok Club C 85 de sneaker modasında çok özel bir konuma sahip.  Klasik görünümü elit çizgilerle tamamlayanların vazgeçemediği bir stil olarak parlayan Reebok club c 85 sneaker konusundaki üst seviye konumunu her zaman koruyor. Dans eden, spor yapan, hayata dair anılar biriktirmeyi seven her kadının tercihi olan Club c 85 modeli, Reebok isminin yanında önemli bir detay olarak yer alıyor.

Spor giyim konusunda öncü rolünü de sürdüren Reebok, klasik bloklu eşofmanları, kendi çizgisini yansıtan ve renk paletinden ödünç alarak klasikleştirdiği tonlardaki Reebok sweatshirtleri ile marka, profesyonel sporcuların ardından gündelik yaşamın konfor tutkunlarını da kendine çekiyor. Beymen.com’u ziyaret ettiğinizde Reebok stiline ait bu modelleri ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Reebok classic stilini korumaya devam ediyor

Beymen.com’da Reebok classic modelleri içerisinde vector taytlar, puff montların yanı sıra efsaneleşen sneakerlar da beğeninize sunuluyor. Yıllar içerisinde prestijini daha da arttırarak yoluna devam etmesini bilen Reebok, zor beğenenlerin ve klasik tutkunlarının aradığı bir marka olmaya devam ediyor.

Spor giyimin ikonik markası olarak Reebok, doğduğu andan itibaren alt kültürel anlatılarla geliştirdiği stilinde bugün çağa uygun nüansları da yakalamayı başarmış. Durmak nedir bilmeyen modern insan için bir klasikle bütünleşmek, Reebok sayesinde mümkün olabiliyor. Kararlı adımların arkasında, böyle köklere sahip bir ismin olması bu adımları koşar adım hedefe yöneltebilme gücüne de sahip oluyor.

Beymen.com’dan seçeceğiniz Reebok erkek ayakkabı modelleri ve kadın sneakerlar sizi kalite, konfor, özgüven, prestij sahibi yapabilecek güce sahip. Keşfedeceğiniz modellerle tarzınıza bir ruh katabilir, etkisi uzun süre devam edecek bir stille şehrin sokaklarında özgürlüğünüzü herkese haykırabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}