Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Premiata

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Premiata Pembe Unisex Çocuk Sneaker

9.450 TL
2 ve Üzeri 7.560 TL

Premiata Siyah Kadın Deri Bot

-%31 22.950 TL 15.795 TL
2 ve Üzeri 12.636 TL

Premiata Koyu Kahverengi Kadın Deri Bot

-%63 29.950 TL 10.995 TL
2 ve Üzeri 8.796 TL

Premiata Siyah Kadın Bot

-%33 27.450 TL 18.495 TL
2 ve Üzeri 14.796 TL

Premiata Siyah Kadın Deri Bot

-%45 26.950 TL 14.795 TL
2 ve Üzeri 11.836 TL

Premiata Koyu Kahverengi Kadın Deri Bot

-%56 27.450 TL 12.195 TL
2 ve Üzeri 9.756 TL

El işçiliği, modern teknoloji ve zengin tasarımı mükemmel bir şekilde sentezleyen Premiata, 130 yılı aşkın İtalyan mirasını büyük bir gururla taşımaya devam ediyor. Trendleri yönlendirirken yenilikçi ve otoriter tavrından cesaret alan marka, rafine zevklere hitap eden benzersiz ayakkabı tasarımlarıyla biliniyor. Spor ayakkabıların çoğunlukla spor için kullanıldığı 90’lı yıllarda stil tukunları için oluşturduğu sneakers koleksiyonları hala en popüler seçenekler arasında yer alıyor.

Tasarım arşivini sık sık restore eden Premiata, retro esintili koşu ayakkabılarından aldığı ilhamı çağdaş sanatla buluşturarak modern zamanların en ikonik tasarımlarına imza atıyor. Kalın tabanlı sportif siluetlerden kış sezonuna uygun bot tasarımlarına kadar geniş bir ayakkabı koleksiyonu sunuyor. Markanın ayakkabı kreasyonları gençlik ruhunu yansıtan dinamik hatlarla öne çıksa da her yaştan insana hitap eden zengin seçeneklerden oluşuyor.

Sokak stilini İtalyan bakış açısıyla yeniden yorumlayan Premiata markalı ayakkabılara sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’un ayrıcalıklı avantajlarından faydalanarak en özel parçalara sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

İkonik ve Sportif Bir Görünüm İçin Premiata Spor Ayakkabı Kreasyonları

Premiata’nın lüks evreninde her ayakkabı kullanıcının gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Modern ve dinamik ruhunu ince detaylara gizlemek yerine apaçık bir şekilde yansıtan Premiata spor ayakkabı çeşitleri aynı zamanda maksimum konfor yaşatma misyonu taşıyor. Klasik ve modern arasında mükemmel bir denge yakalayan benzersiz tasarımlar hem günlük aktivitelerde hem de hafif sportif egzersizlerde dikkat çekiciliğin formülünü sunuyor.

Premiata çağdaş stil yaklaşımlarına bağlılığını sık sık tekrarlasa da ayakkabı tasarımlarına kendi yorumunu katmaktan geri durmuyor. Sneakers kategorisindeki her bir tasarım modern insanı ve onun minimal stile olan tutkusunu simgeliyor. Markanın yenilikçi ve avangart bir görünümle karakterize edilen spor ayakkabı kreasyonları arasında dünya çapında popülariteye ulaşan özel seriler dikkat çekiyor.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Premiata Mick serisi ulaşılması zor bir konfor standardı yaratarak gün boyu kullanıma uygun bir rahatlık sunuyor. Parçalı tasarım detaylarının pürüzsüz bir geçişle bir araya geldiği Premiata Mase sneakers kreasyonu ise sokakların ruhuna uygun bir canlılıkla dikkat çekiyor. Markanın özgün karakterinden izler taşıyan Premiata sneakers çeşitlerinde gençlik ve eğlenceyi vurgulayan özellikler dengeli bir uyum yakalıyor.

Zarif, Dinamik ve Göz Alıcı: Premiata Kadın Ayakkabı Koleksiyonu

Kadınlar için her duruma uygun seçkin bir ayakkabı koleksiyonu sunan Premiata, estetik görünümden ödün vermeyen rahat tasarımlarla öne çıkıyor. Zamansız kombinlere davetiye çıkaran ikonik tasarımlar sneakers, bot ve sandalet kategorilerinde stil tutkunlarını bekliyor.

Son dönem eğilimlerine uygun bir şekilde oluşturulan Premiata kadın ayakkabı koleksiyonundaki sandaletler markanın en popüler tasarımlarını temsil ediyor. Sıcak mevsimlerde konforu ayağınıza getirmek ve parmakla gösterilen bir stil deneyimi yaşamak için kalın tabanlı sandalet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Klasik ve modern arasında sportif bir çizgi yakalayan Premiata sandelet tasarımları jean pantolon, elbise veya şort seçenekleriyle eşleştiğinde göz kamaştıran bir kombinasyon yaratıyor.

Retro Stile Fütürist Bir Yorum: Premiata Erkek Ayakkabı Tasarımları

İleriye dönüş bir bakış açısıyla oluşturulan Premiata koleksiyonları erkekler için sürprizlerle dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Güncel eğilimleri yansıtırken retro stil mirasına göz kırpmayı ihmal etmeyen Premiata erkek ayakkabı koleksiyonunda sofistike detaylar içeren bot tasarımları dikkat çekiyor. Kış sezonuna hazırlanırken gardırobunuzu lüks, fütürist ve konforlu özellikler taşıyan bir ayakkabıyla şımartmak istiyorsanız, Premiata erkek bot modelleri tüm beklentileri karşılayan cömert bir tavırla öne çıkıyor.

Premiata, ister sneakers ister sandalet olsun, kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de geniş ürün gamıyla stil ve konforu buluşturan ayakkabılar sunuyor. Hiçbir çaba sarf etmeden yalnızca saniyeler içinde diğerlerinden ayrılan bir estetikle dikkat çekmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan Premiata ayakkabı erkek koleksiyonlarında sizi bekliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}