Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Popsockets

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör
Teknolojinin ilerlemesiyle beraber hayatlara giren yepyeni ürünler ve markalar var. Popsockets de akıllı telefonları olduğundan daha akıllı bir forma ulaştıran oldukça başarılı ürünleriyle tüm gözleri üzerine toplayan bir marka Devamını Göster

2012 yılında piyasaya sunduğu telefon tutacağı modelleriyle akıllı cihazların kullanımını kolaylaştıran Popsockets çok sevildi ve hızla büyüdü. Ürünlerinin tartışmaya açık olmayacak derecedeki yüksek kalitesiyle fark yaratan marka kullanıcıların ihtiyaçlarını en optimum şekilde gideren tasarımlarıyla beğenileri topluyor. Telefonların arkasına entegre edilerek konforlu ve pratik tecrübeler sunan ve ilk günden itibaren vizyonundan ödün vermeden çalışan markanın adı telefon tutucu kelimesiyle beraber anılıyor.

Ürüne adını vererek telefon aksesuarları sektöründe kült bir marka haline gelen Popsockets Türkiye pazarında Beymen ayrıcalığıyla satışa sunuluyor. Siz de mottosu kalite ve seçkin yaşam olanların ilk tercihi Beymen’de Popsockets tasarımlarıyla buluşabilir, sunduğu kullanım kolaylığını dinamik formlarla süsleyen modellerle tanışabilirsiniz.

Popsockets Telefon Tutucu Modelleri

Her yeni icat bir ihtiyaçtan doğar. Bir felsefe profesörü olan David Barnett de tarih boyunca gözlenen bu döngüyü akıllı telefonlara uyarladı. Cihazların sabit tutmak isteyen kullanıcıların yaşadığı problemleri gözlemleyen tasarımcı telefon parmak tutucu adını verdiği minik desteklerle bu soruna çözüm getirdi.

Popsockets ufak bir noktada yapılan değişikliklerin yaşamı ne kadar kolaylaştırabileceğinin kanıtı niteliğinde. Telefonun arka yüzüne yapıştırılarak monte edilen ve cihazın sabit durmasını sağlayan bu minik ürünler kullanıcıları özgürleştiriyor. Teknolojik normlar ışığında özel olarak geliştirilen bant bölgeleri güvenli tutuş sağlıyor. Tüm tablet ve telefonlarla mükemmel bir uyum yakalayan modeller cihazların her türlü düşey ve yatay yüzeye monte edilmesine imkan tanıyor. Tasarımların konik formu yapışkan yüzeyin kullanılamayacağı zamanlarda cihazların herhangi bir noktadan destek alacak şekilde asılmasını da kolaylaştırıyor. Pratik dizaynlarıyla dikkat çeken Popsockets telefon tutacağı modellerine kaliteyi yaşam görüşü haline getiren Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Renkli ve Işıltılı Seçenekler

Popsockets çözüm odaklı ve pratik ürünlerini tasarlarken estetik parametresini göz ardı etmiyor. Telefonla kusursuz bir uyum içerisinde olan yuvarlak hatlı tutacak çeşitleri her stile hitap eden desen ve çizgilerle bezeli. Siz de kişiliğinizin farklı noktalarını her detayda ortaya çıkarmanızı sağlayacak telefon tutacağı modellerini Beymen.com’un ayrıcalıklı yaşamları bir araya getirdiği seçkin dünyasında keşfedebilirsiniz.

Popsockets dizaynları bir araya geldiği cihazlarda aksesuar etkisi yaratıyor. Sinema tarihinin kültleşmiş yapımlarından ilham alan desenler kullanıcısının sanata duyduğu ilgi ve saygıyı tarzına taşıyor. Keyif dozu yüksek süper kahraman filmlerinin karakterlerini taşıyan modellerin dinamik enerjileri dikkatleri çekiyor. Floral tasarım çizgileri naif ve zarif ruhunu kullandığı her üründe yansıtmak isteyenlerin gözdelerinden. Aksesuarda grafik etkisi yaratan farklı boyutlardaki çizgileri bir araya getiren modeller modern kimilkleri kendine çekiyor.

Popsockets telefon tutacağı koleksiyonları arasında renkleriyle öne çıkan minimal tasarımlara, parıltılı taşların ışığıyla yükseltilen parçalara ve pastel tonların eşsiz bir armoni içerisinde dans ettiği estetik dizaynlara da yer veriliyor. Modellerin çizgilerine sentezlenen Popsockets logo dizaynı ürünlerin kalitesine vurgu yapıyor.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Popsockets ürünlerinde yeniden kullanımda niteliğinden ödün vermeden ilk günkü güvenli tutuşunu koruyacak bant sistemleri yer alıyor. Kullanıcısına cihazın yerini özgürce değiştirme şansı tanıyan bu tasarım kodu ürünlerin pratiklik seviyesini artırıyor.

Popsockets’ın mükemmel tutuşuyla tanışarak akıllı telefonları eller serbest bir formda kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Dizi, film veya video izlerken telefonu dilediğiniz yüzeye sabitleyebilir, görüntülü konuşma esnasında konfor katsayısını artırabilirsiniz. Popsockets ürünlerinin her yüzeye yapışan güvenli bantları sayesinde araç içerisinde telefonun sabit durmasını sağlayabilirsiniz. Eğer cihazı yapıştırmak istemezseniz, tasarımın en dar bölgesini cihazı dilediğiniz yere asmak için kullanabilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran ürünleriyle seçkin siluetlerin yaşamına konfor katan Popsockets telefon tutacağı modelleri Beymen.com’da sizlerle tanışmayı bekliyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}