Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Philipp Plein

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Philipp Plein

Siyah Logo Desenli Set

56.950,00 TL
The One ile 39.865,00 TL

Dünyanın en ünlü tasarım evlerine iddialı bir rakip olarak ortaya çıkan Philipp Plein, tasarımcısının adını taşıyan lüks bir hazır giyim markası. Eski tarz işçiliği küçümseyerek lüks stilin gösterişli doğasına hak ettiği değeri yeniden veren marka, tasarımlarını yüksek bir popüler kültür duyarlılığıyla hayata geçiriyor. Giyim sahnesinde geçmişi olmayan ve varmış gibi davranma arzusu da taşımayan Philipp Plein, bu tavrıyla giyim endüstrisinin asi çocuğu olarak tanımlanıyor.

Özel koleksiyonlarını “Hayat sıkıcı olmak için çok kısa” mottosuyla tasarlayan Philipp Plein, modern bir yaşam stili geliştirme arzusu taşıyor. Tasarımcısının dinamizmi ve pozitif ruhuna atıfta bulunan bu inanç, markayı küresel bir başarıya ulaştıran itici güçlerin başında geliyor. Eğlenceli, kışkırtıcı ve her zaman için lüks koleksiyonlar yaratan bu tasarım evi benzersiz kreasyonlarıyla bireyciliğin tutkulu takipçilerine övgüyle yaklaşıyor. Stil anlayışınızı yeniden tanımlamak için ihtiyacınız olan Philipp Plein markalı tasarımlar Beymen.com ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Öncekilerden Farklı Bir Stil Deneyimi: Philipp Plein T-Shirt Tasarımları

Kurulduğu günden bu yana kaliteli giyimin öncülerinden olan Philipp Plein markası, tişört tasarımlarındaki çeşitliliği ve özgün detaylarıyla diğer markalardan ayrılıyor. Markanın erkek tişört koleksiyonları gülen bir kurukafa sembolü ve olağanüstü grafik baskılarıyla ön plana çıkıyor. Rock’n Roll ruhunu yansıtan Philipp Plein tişört tasarımları ilk görüşte fark edilen fütürist çizgilerle gardıroplara asi bir hava katıyor. Giyim endüstrisinde eşine az rastlanır girift bir işçilikle alışılmışın dışına çıkan marka, erkekler için birbirinden farklı tişört tasarımları sunuyor.

Her sezonda trendlerin belirleyicisi olarak sahneye çıkan Philipp Plein, erkek tişört modellerinde yeni stil denemeleri yapmaktan kaçınmıyor. Spordan ilham alan tasarımlardan plak şirketlerinin müzikal etkilerini yansıtan tişört desenlerine kadar zengin bir koleksiyonla dikkat çekiyor. Detaylarla dans etmekten keyif alan karakterini tişörtlerine açık bir biçimde yansıtan Philipp Plein; taş işlemeli, logo nakışlı ve hayvan figürlü baskılarıyla ayırt edilen bir görünüme davetiye çıkarıyor.

Philipp Plein Sweatshirt Modelleri ile Çok Yönlü Estetik

Dinamik görünümüyle dikkat çekmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan sweatshirt tasarımları Philipp Plein imzasıyla buluşunca ortaya konfor ve stilin dengeli bir uyumu çıkıyor. Yılın her döneminde fark yaratan bir görünüm vadeden Philipp Plein sweatshirt tasarımları özellikle kış döneminde erkek ceket seçenekleriyle kombinlenerek çok katmanlı bir estetik sunuyor. Markanın sweatshirt modellerinde kullandığı leopar ve kurukafa baskılarının renkli detayları benzer tondaki aksesuar seçenekleriyle kusursuz geçişler yakalamayı da ihmal etmiyor.

Sokak stilinde kendine özgü bir konfor standardı oluşturan sweatshirtler hem yazın hem kışın kullanılmaya uygun eşsiz bir rahatlık sağlıyor. Philipp Plein, ezber bozan estetik yaklaşımlarıyla gündeme gelse de kullanıcılarının konfor beklentilerini de yanıtsız bırakmıyor. Pamuk kumaşa sahip sweatshirt modelleri alternatifi olmayan ultra bir rahatlık sunarken uzun yıllar boyunca kullanılmaya uygun dayanıklı bir duruş sergiliyor. Markanın fermuarlı ve kapüşonlu tasarımları farklı hava koşullarına uyum sağlamak için pratik bir kullanım sunuyor.

Philipp Plein Jean Pantolon Koleksiyonları Beymen.com’da!

Philipp Plein diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi jean pantolon tasarımlarında da oyunun kurallarını yeniden belirliyor. Gardıroplara kentsel bir dokunuş yapan Philipp Plein pantolon modelleri modern dönem eğilimlerinin kusursuz bir yansımasını olarak öne çıkıyor. Markanın en popüler kreasyonlarının başında normal bel ve dar paça kesimleriyle erkekleri sportif bir estetikle tanıştıran biker jean pantolon modelleri geliyor. Stil tutkunlarını siyah ve mavi renk seçenekleriyle karşılayan jean pantolon koleksiyonları kontrast dikiş detaylarıyla dikkat çekici bir görünüm vadediyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}