Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Olivos

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Vücudu yenilemek, beslemek ve yatıştırmak… Tüm bunlar Olivos’un etki alanına giriyor fakat marka yalnızca bedenle değil ruh ve zihinle de ilgileniyor. Kaliteli ve sağlıklı sabunlar üretme konusunda tutkulu bir performans gösteren Olivos cilt bakımını desteklemek için doğal, organik ve sürdürülebilir yöntemlere başvuruyor. Markanın modern üretim teknikleri kişisel bakım ürünlerine yeni bir soluk getirirken banyo ve duşu ilham verici bir deneyime dönüştürüyor.

Zeytinyağlı sabun üretmenin yüksek kaliteli bileşenler ve aynı zamanda titiz bir uzmanlık gerektirdiğine inanan Olivos, doğallık ve yaratıcılık ekseninde hayata geçirdiği ürünlerini tamamen el yapımı ve gerçek bir şekilde üretiyor. Markaya gücünü veren şey ise insan bedenine, zihnine ve ruhuna nazikçe yaklaşan doğal bileşenler. Olivos ev ve vücut kozmetiği ürünleri gelenekten geleceğe mantalitesiyle üretilirken aynı zamanda hediyelik eşya olarak sunulmaya değer ambalajlardan oluşuyor.

Kent sokaklarının gürültüsünü geride bırakıp sıcacık yuvanıza döndüğünüzde, kendinizi keyif verici bir banyo deneyimiyle ödüllendirmek istiyorsanız, Olivos sabun çeşitleri arzularınızı gerçekleştirmeye hazır. Beymen.com’un size özel ayrıcalıklarını keşfederek markanın seçkin tasarımlarına sahip olabilir ve aynı anda birden fazla duyunuzu harekete geçirebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Olivos Keçi Sütü Serisi ile Doğal ve Etkili Kişisel Bakım

Olivos zeytinyağı sabunlarını doğal bileşenlerle zenginleştirerek banyo/duş keyiflerine alışılmışın dışında hisler kazandırıyor. Markanın doğal zeytinyağı sabunlarında ek bir bileşen olarak kullandığı keçi sütü de bunların başında geliyor. Olivos keçi sütü sabunu protein içeriği sayesinde cildi etkili bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda besleyici ve yenileyici bir etki gösteriyor. Doğal peeling etkisi cildi aktif olarak temizlerken sivilceleri azaltma, tahrişleri giderme ve cildi daha esnek hale getirme gibi faydalar da sunuyor. Ayrıca Olivos keçi sütü sabunu kullananlar daha geç yaşlanmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Ciltle temas ettikten sonra günlük bakım rutinlerinin vazgeçilmezi haline gelen Olivos keçi sütü sabunları vücut, yüz ve saç üzerinde kullanılabiliyor. İçeriğindeki A, C, D, E ve B vitaminleri ile cildin ihtiyaç duyduğu bileşenleri fazlasıyla karşılayan bu doğal formül yaş ve cilt tipi fark etmeksizin herkes için uygun. Zeytinyağının yumuşatıcı etkisiyle gücünü daha da artıran keçi sütü serisinin diğer ürünlerine Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarıyla tek seferde sahil olabilirsiniz. Olivos keçi sütü duş jeli ve Olivos keçi sütü sıvı sabunu formüllerini de içeren set halindeki ürünler cildinizi şımartmak için hazır.

Olivos Ottoman Serisi ile Banyonuzu Lüksle Tanıştırın

Olivos Ottoman Bath serisi modern evlerin banyolarını klasik ve sofistike Osmanlı hamamlarına dönüştürme arzusu taşıyor. İnsan bedenine övgü niteliğindeki doğal formüller lüks bir ambiyans oluşturma konusunda da oldukça ilham verici. Saatlerce süren bir banyo keyfi için bu serideki Olivos duş jeli ve sabun ürünlerini kullanabilir ve kokulu mumlarla banyo atmosferine tinsel bir hava katabilirsiniz. Olivos Ottoman Bath serisinde Lotus, Çintemani, Hayat Ağacı, Lale ve Haliç gibi popüler ürünler öne çıkıyor.

Sıradan vücut bakım rutinlerini saray ihtişamı ve Osmanlı’nın sanatsal mirasıyla tanıştıran Olivos sabun çeşitleri sadece kokularıyla değil, cilde faydalarıyla da biliniyor. Cilt lekelerinden sarkmalara, egzama ve kaşıntılardan selülitlere kadar birçok soruna iyi geldiği düşünülen Olivos Ottoman Bath sabunlarını sevdiklerinize hediye olarak da satın alabilirsiniz. Silindir şeklindeki ve fesi andıran ambalajıyla Osmanlı aristokrasisine atıfta bulunan lüks tasarımlar estetik duyuların tümüne hitap ediyor. Dilerseniz, bebeklerin hassas tenini korumak için kıyafetleri yıkamak üzere tasarlanan özel olarak tasarlanan Olivos toz sabun ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}