Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

New Era

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Yalnızca 14 adet çalışan ile 1920 yılında kurulan New Era markası, 1932 yılında beyzbol yükselen bir trend olana dek erkekler için rahat ve klasik şapkalar üreterek tasarım dünyasına giriş yaptı. Beyzbolun popülerliğini artırıp daha çok ses getiren sporlardan biri haline gelmesi ile önce yerel, sonrasında ulusal birçok takım ve taraftarları için şapka üretimlerini sürdüren New Era, zamanla global alana yayıldı. Devamını Göster

2000‘li yıllarda spor ve günlük yaşam stiline önemli katkıları olan New Era şapkave bereleri, her geçen sezonda biraz daha farklılaşarak etkisini sürdürüyor. Stiline özen gösteren her kadın ve erkeğin gardırobunda mutlaka bulunan, günlük yaşamında ve spor hayatında severek kullandığı bu tasarımlar ile havalı ve çekici bir görüntüye sahip olarak gözleri üzerinize toplamanız mümkün.

Dört Mevsim Havalı

Sıcak iklimlerde kavurucu güneşten, soğuk iklimlerde ise dondurucu hava ve yağışlardan sizi korurken stilinize de can katacak aksesuarlar kuşkusuz şapka ve berelerdir. Havalı görünümleri ve karizmatik duruşları ile kullanıcılarına koruyucu işlevlerinin yanı sıra hoş da bir görünüm katar.

Seçimlerinizi yaparken hava alan yapıya sahip şapka ve bere modelleri seçtiğinizden; kullanılan kumaş ve materyallerin kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olmanız gerekir. New Era’nın şapka ve bere modelleri hava alan, aynı zamanda ıslanmayan kumaşları ile size konfor ve rahatlık imkanını bir arada sunuyorlar. Tüm dünyada adeta bir akım haline gelen logolarının bulunduğu şapka ve bereler ile hem spor alanlarında hem de günlük hayatınızda stilinizle adınızdan söz ettirebilmeniz mümkün. Zevkinize göre farklı renk ve desenden yüzlerce seçeneğin bulunduğu birbirinden güzel birçok New Era bere ve şapkalarına Beymen.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kamuflaj kaplamalı şapka ve berelerden ekose desenlilere, yazı baskılı modellerden yalnızca logo baskılı olanlara, süper kahraman logolarından ülke veya takım logolarına kadar birçok seçenek Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Sırt Çantasında New Era

Çantalar, günümüzün yoğun ve yorucu şehir hayatı içerisinde insanlar için en kurtarıcı aksesuarlar arasında yer alıyor. Her geçen gün gelişen ve büyüyen şehirlerde gün içerisinde eve uğrayabilmek bir hayal olmuşken, iş çıkışı ya da toplantı sonrası spora gidebilmek, yanımıza aldığımız bu çantalar ile kolaylaşıyor. İçerisine birçok eşyanızı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz sırt çantaları değişen modelleri ile her zevke hitap ediyor. Ayrıca gelişme ve büyüme çağında olan çocukların sağlıklı gelişimleri için en uygun seçenekler de yine sırt çantaları oluyor.

Şapkaları ile moda sektörüne giriş yapan New Era markası, ilerleyen zamanlarda üretmeye başladıkları, vizyonlarına uyumlu çanta modelleri ile de büyük bir beğeni topladı. Günümüzde de stiline özen gösteren, sırt çantası kullanmayı seven her kadın ve erkek tarafından sevilerek tercih edilen New Era çantalar, sağlam ve rahat yapılarının yanında oldukça havalı birer duruşa da sahip. Günlük hayat dışında spora giderken ya da seyahatlerinizde de kolaylıkla kullanabileceğiniz bu çanta modelleri ile her zaman stil sahibi görünümünüzü koruyabilirsiniz. Ayrıca yetişkinler için olan sırt çantası modellerinin çocuklara özel üretilen modelleri ile, tüm aile bireylerini mutlu edebilmek de mümkün.

New Era Tasarımları Beymen.com’da

Siz de hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu etmek için Beymen.com’da New Era sayfasını ziyaret ederek alışverişlerinizi kolaylıkla, yorulmadan ve en güvenilir şekilde yapabilirsiniz. Yapacağınız şapka seçimleriyle takım olacak sırt çantası modelleri ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Havalı görünümün markası olan New Era’nın en beğenilen ve en güncel modellerine Beymen.com aracılığıyla sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}