Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Neca

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Neca dünyanın en tanınmış filmlerinden, video oyunlarından, çizgi romanlarından ve popüler kültür hikayelerinden ilham alarak tasarladığı ikonik figürleriyle biliniyor. Her biri sanat eseri niteliğindeki Neca figür tasarımları yetişkinlere nostaljik bir deneyim yaşatırken çocuklara ise eğlenceli bir deneyim vadediyor. Markanın yaratıcı koleksiyonundaki kimi karakterler temsil ettiği dünyadaki en sevimli halleriyle kimileri de heybetini gizlemeyen ihtişamlı bir görünümle öne çıkıyor. Evde veya ofiste kusursuz duruşu ve gerçekçi detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken dekoratif ögeler kullanmak istiyorsanız, Neca imzası taşıyan benzersiz figürlere Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Neca Figürleri ile Marvel Evrenini Evinize Taşıyın

Neca figür ve heykel koleksiyonunda yer alan karakter serileriyle fantastik bir dünyayı gerçeğe dönüştürüyor. Markanın sıra dışı arşivinde artık birçoğu klasikler arasında yer alan çizgi dizilerin yanı sıra masal ve hikaye gibi edebi unsurların kahramanları da bulunuyor. 1939 yılından beri dünyanın dört bir yanından sayısız hayrana ulaşan Marvel karakterleri de bunların başında geliyor. Bu evrenin en ilginç karakterlerini ister yatak odanıza ister çalışma masanıza yerleştirerek yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Neca figür koleksiyonunda Marvel evreninin en sevilen karakterleri bir araya geliyor. Markanın body knocker serisi ile oldukça eğlenceli bir forma kavuşan bu karakterlerin vücutları bir sağa bir sola dans eder gibi sallanıyor. Evinizde kendi figür koleksiyonunuzu yaratmak istiyorsanız, tüm ihtişamıyla sahneye çıkan Hulk’tan ikonik zırhıyla göz kamaştıran Iron Man’e kadar birçok seçenek sizleri bekliyor. Neca’nın Marvel koleksiyonunda yer alan diğer tasarımlar ise Deadpool, Captain America, Wolverine ve diğer popüler figürlerden oluşuyor.

Minyatür Mutluluk: Neca DC Comics Figürleri

Neca figürlerinin her biri özel bir koleksiyonda sergilenmeyi hak ediyor. Özellikle DC Comics serisinin klasik karakterleri hayranlarını tüm gerçekliğiyle tıpkı bir kitaptan fırlamışçasına karşılıyor. Ruhunuzun en eğlenceli yönlerini yansıtabileceğiniz bu tasarımlar sıradan bir oyuncaktan çok daha farklı bir fonksiyon üstleniyor. Neca DC Classics karakterleri gerek rafta gerekse de masanın üzerinde yer alırken başlı başına ilham verici bir manzara yaratıyor. Bu ayrıcalıklı deneyimi bir adım öteye taşımak için serinin tüm karakterlerini yan yana getirebilirsiniz.

Neca, DC evreninin aksiyon dolu maceralarını tekrar tekrar hatırlamanıza yardımcı olacak karakterlerle büyülü bir gerçekliğe zemin hazırlıyor. İkonik peleriniyle gecelerin tek hükümdarı Batman, birçok neslin yaşamında iz bırakan Superman, bilgelik ve cesaretin sembolü olan Wonder Woman ve daha birçok tasarım için Beymen.com’da yer alan Neca koleksiyonunu keşfedebilirsiniz. Farklı boyut seçenekleriyle çeşitli alanlara uyum sağlayabilmek için tasarlanan bu ilgi çekici heykeller arasında kafası sallanabilen modeller de bulunuyor. Ayrıca Neca figürleri pil ve elektrik gibi enerji kaynaklarına ihtiyaç duymadan ışıkta çalışabiliyor.

Yaşama Kolaylık ve Eğlence Getiren Neca Markalı Tasarımları

Neca hayal gücünü harekete geçiren ikonik figürlerin yanı sıra hayata kolaylaştırıcı bir dokunuş yapan tasarımlara da imza atıyor. Marka, gün içinde birçok kez karşılaşılan dağınık kablo probleminin önüne geçmek için oldukça sevimli bir çözüm üretiyor. Thor, Groot, Raccoon, Arrow, Hulk, Dark Knight ve Captain America gibi kahramanlar özel güçlerini bu kez kablo karmaşasını ortadan kaldırmak için kullanıyor. Neca kablo tutucu figürleri şarj ve kulaklık kablolarını sabitlemek için ya da dekorasyon amacıyla ev ve ofiste kullanabilirsiniz. İlham verici kahramanları daha farklı bir eğlence unsuruna dönüştürmek istiyorsanız, Neca koleksiyonunda cep telefonlarıyla uyumlu figürlü kulaklıklar da bulunuyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}