Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Mers

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Tasarımlarında bağımsız ruhun güçlü yanlarını yansıtan iki başarılı kadının yarattığı Mers, Türk aile hayatının sıcaklığını profesyonel ortamda müthiş bir dengeyle bir araya getiren seçkin bir marka. Kapalı çarşının otantik yüzünü modern kadının havasına uygun çağdaş çizgilerle yeniden yaratan Mers, Bloomingdale’s ve Harvey Nichols gibi dünyanın en iyi konsept butiklerinde sergilenen takı kreasyonlarına sahip. Devamını Göster

Başta sokak modası olmak üzere günlük hayatın akışına uygun akımların mükemmel aksesuarları; farklı materyallerle yaratıcı ellerde hayat buldu. Markanın ulaşılabilir ve dikkat çekici parçaları kaliteyle buluşturan vizyonu, sadeliğin akıcı siluetine düşkün olanların favorileri arasında.

Beymen, Mers serilerinin çok yönlü parçalarını sizin için bir araya getiriyor. Bir kadını her zaman kalbinden vurabilecek ikonik bir hediye arıyor ya da varlığınızı lüks takılarla yüceltmek istiyorsanız, Mers’in göz alıcı tasarımlarıyla Beymen.com’da buluşabilirsiniz.

Zarafetin Tene İşlediği Mers Aksesuar Tasarımları

Zarif çizgilerin minimalist dizaynlar olarak ortaya çıktığı Mers aksesuar serileri, gösteriş sevmeyen yalın ruhlara hitap ediyor. Tasarımcı, yarattığı koleksiyonlarda modaya duyduğu aşkı ve güzele olan tutkusunu yansıtırken, karmaşadan uzak dizaynlarla sakinliği tenle buluşturuyor.

Desenli kıyafetleri yorucu bulan kadınların monokrom giyim tarzlarında ufak renkler ve dokunuşlar olarak kullandığı Mers aksesuarları, “Less is more” ilkesinin takı tasarımlarında hayat bulmuş hali. İnce zincir kolyelerin akıcı çizgilerle can bulan küpe modelleriyle birleştiği seriler, narin bileklerin asil dostları Mers bilezikleriyle tamamlanıyor.

Her stile uyum sağlayan çok boyutlu aksesuarlarla, tarzın kompozisyonunu her seferinde farklı dilden yazabilirsiniz. Kişisel trend yaratma yolunda kadınların en naif yardımcıları Mers koleksiyonları, Beymen.com’un sınırsız dünyasında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Usta Ellerin Sihirli Dokunuşları

Mers tasarımları, kurucularının mükemmeliyetçi ruhlarını yansıtan nefis parçalar bütünü olarak karşımızda. Taze ve sakin takılar yaratma mottosunu kaliteyle harmanlayan Mers, el emeği ürünlerin mistik enerjisine inanan bir marka. Bu vizyonla yola çıkan tasarımcılar, stil takılarında yakalamak istedikleri yüksek işçilik kalitesini, önde gelen mücevher ustalarının maharetine eş zanaatkarla çalışarak elde ediyor. 

Mers kreasyonlarının ana materyali 925 ayar gümüş. Her tasarımın iskeletini oluşturan bu malzeme, işinin ehli ustalar tarafından aşkla işleniyor. Yarı değerli taşların ham inci ve zilkonla tamamlandığı seriler ise, lüksün hayat bulduğu nadir parçaların eşsiz senfonisi.

Organik bileşenlerin iyileştirici etkisini günlük hayata ve modaya entegre etmek isteyen marka, koleksiyonlarında dinlendirici doğanın kalbinden gelen taşları da kullanmayı ihmal etmiyor. Kemik, ahşap ve sedefin sihirli parmaklarla naif tasarımlara dönüştüğü Mers kreasyonları, Beymen.com’da beğenilerinize sunuluyor.

Sembollerin Tılsımlarıyla Güzelleşen Hayatlar

Modern insanın anlam arayışına lüks detaylarla cevap veren Mers tasarımcıları, takı dizaynlarına gizledikleri sembollerle tek bir parçaya kullananın benliğiyle eşleşebilecek farklı ruhlar işliyor. Değerli bir hediye olan Mers takıları, ilk andan itibaren kadının vücudunda taşındığı her dakikanın anılarını biriktirecek özel parçalardan.

Merkezinde göz işlemelerinin sıkça yer aldığı koleksiyonların kolye ucu ve küpe tasarımlarına sıcak iklimlerin güneş formundan ilham alan oval ve yuvarlak çizgiler hakim. Soft renklerin taze aurasıyla bütünleşen kolyeler, zaman zaman parlak taş detayların ışıltısıyla yükseltiliyor. Altın rengin gösterişsiz tonlarıyla hareketlenen kulaklar, yeni açan çiçek tasvirleri ve masumiyetin simgesi melek kanatlarıyla saf güzelliğin ruhuyla bütünleşiyor. Balık sırtı örgü dokunun yalın çarpıcılığıyla yaratılan bilezikler, markanın tarzını özetler nitelikte. Kelepçe bileziklerde birbirine eklemlenmiş gümüş yuvarlakların lezzetli pastel tonlarıyla buluştuğu parçalar, pozitif enerjinin ışığıyla gözleri kamaştırıyor. 

Bedenle ruh arasındaki egzotik köprünün elegan bağlantısı aksesuarlar, Beymen farkıyla parmağınızın ucunda. Beymen.com’dan ulaşabileceğiniz Mers parçalarıyla, tarzı lüks takının ışıltılarıyla tamamlayabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}