Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Marvel 

({{filteredProducts.total}} Ürün)
  

Marvel kahramanlarının farklı karakteristik özellikleri ile filmlerin heyecan verici dünyasını evinize taşıyabilirsiniz. Aksiyon tutkunlarının en sevdiği karakterlerden olan Iron Man, Thor, Captain America gibi efsanevi figürleri ile iç mekan dizaynınıza eğlenceli ve çarpıcı bir hava katabilirsiniz. Black Panther veya Deadpool ile neşeli karakterinizi tarzınıza yansıtmanız mümkün. Özel dekoratif aksesuarların yanı sıra aydınlatma ürünleri ve aksesuarları ile size en yakın Marvel karakterini temsil eden birçok parçayı Beymen’de bulabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Beymen Koleksiyonunda Marvel'in Efsanevi Karakterleri

Marvel çizgi roman tarihinde 8000 temel karakter bulunur. Karakterlere çoklu evren versiyonları eklendiğinde bu sayı katlanarak artar. Bu fantastik ekosistem içinde her karakterin kendine ait kahramanlık özellikleri vardır. Ancak en güçlü varlıklarının büyük çoğunluğu hala sadece çizgi roman sayfalarında yaşamaktadır. Bununla beraber film versiyonlarıyla popüler hale gelmiş, yeteneklerine göre sıralanmış güçlü ve özel karakterlerinin aksesuarları koleksiyoncuların en çok tercih ettiği figürlerdir.

Aksiyon Tutkunları İçin Özel Marvel Kahramanları

  

Marvel’in aksiyon figürü heykelleri kahramanların özel yeteneklerini yansıtan detaylar kullanılarak dizayn edilir. Bu nedenle figürler özellikle aksiyon tutkunları için özel anlam taşır. En popüler kahramanlardan bazıları şöyle:

Spider-Man: Centilmen ve kibar bir süper kahraman olan Spider-Man 1962 yılından bu yana Marvel evrenin en popüler karakterlerindendir. Kendi ağırlığının 170 katına kadar yük taşıyabilen, örümcek gibi tırmanabilen ve boyunun 50 katı yükseğe sıçrayabilen bu karakter çocukların da en sevdiği çizgi film karakterlerinden.

Captain America: Captain, en saygın adalet savaşçılarındandır. Kahraman “yenilmezler” grubunun da önemli üyeleri arasında yer alır. Figürün en önemli aksesuarı, kurşun geçirmez kalkanıdır.

Black Widow: Natasha olarak da bilinen kahraman da “Yenilmezler” grubunun üyesi. Kılık değiştirme konusunda oldukça başarılı olan bu kahraman aynı zamanda eşsiz bir güzelliğe sahip.

Legends Serisi ile İçinizdeki Süper Kahramanı Ortaya Çıkarın

  

Beymen’in seçkin parçalardan oluşan Legends serisinde birbirinden ikonik Marvel figür ve aksesuarları bulunuyor. 20. yıl anısına özel olarak üretilmiş sınırlı sayıdaki figürlerden bazıları şöyle:

Black Panther Hatut Zeraze: Ürünün boyu yaklaşık 15 cm. Çizgi romana bağlı kalınarak dizayn edilen bu figürü dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Figürü gelişmiş eklem bağlantısı sayesinde dilediğiniz pozda sergilemeniz mümkün.

D’Spayre: Dr. Strange’in “Multiverse of Madness” filmindeki karakterden ilham alınarak üretilmiş figür yaklaşık 15 cm uzunluğunda. Pakette figürle birlikte en az 1 adet Build-A-Figure de birlikte yer alıyor.Tüm parçaları toplayarak Rintrah figürünü oluşturabilirsiniz.

Jean Grey: X Men Age of Apocalypse: Koleksiyonunun dikkat çeken kahramanının boyu 15 cm. Kutuda Sugarman kafa bölümü de birlikte yer alıyor. Diğer parçaları birleştirerek koleksiyonunuza fazla bir figür daha ekleyebilirsiniz.

Stan Lee: Avengers’ın yaratıcısı Stan “The Man” Lee’den ilham alan figürle birlikte Captain America kalkanı ve satranç tahtası aksesuarlarına da sahip olabilirsiniz.

Marvel Evreninin En Büyük Kötüleri Beymen’de

  

Marvel oyuncakları ve figürleri arasında anti kahramanlar da oldukça popüler. En çok sevdiğiniz filmin kahramanlarından oluşan bir koleksiyon yaparken iyiler ve kötülerin bir arada olması kaçınılmaz. İşte bu fantastik evreninin en büyük düşmanlarından bazıları:

Magneto: Beymen koleksiyonunda bulunan Legends serisinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Magneto’nun ağırlığı yaklaşık 0,25 kg. Kutu içinde 5 farklı aksesuar daha bulunuyor. Build-A-Figure parçası bir diğer ünlü karakter Colossus’a ait.

Venom: Spider-Man serisinde yer alan bu figür Maksimum Venom koleksiyonunun bir parçası. Ürünün materyali PVC ve oldukça sağlam. LED ışık efektleri ve özel el boyaması farklı kafa heykelleri dikkat çekiyor.

Morph: Legends Serisinde X Men Age of Apocalypse karakterinden ilham alınarak oluşturulan figür 4 yaş ve üzeri çocuklar tarafından da oyuncak olarak kullanılabilir. Paketteki diğer parça ise Sugar Man oluşturmak için kullanılır.

Figürler ve Dekoratif Objeler ile Marvel Ürünleri

Marvel figürleri ile oluşturduğunuz koleksiyonu ev veya ofiste sergileyerek iç mekan tasarımınıza estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Kahramanlarla kurulan anlamlı ve duygusal iletişim çocukların hayal gücünün oluşmasına da katkıda bulunur. Bu neden bu tür figürler çocuk odalarını dekore ederken de kullanılır. Sevdiğiniz kahramana veya filme ait figürler mekanınıza eğlenceli bir tarz katar.

Fantastik Marvel Figürleri ile Evinizi Süsleyin

  

Marvel fantastik karakterlerinin figürleri geniş bir koleksiyon için sınırsız seçenek sunar. Sevdiğiniz filmin kahramanlarını bir araya getirerek, kendi alanınızda filmden bir kareyi oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra filme dair farklı öğelerle zenginleştirdiğiniz dekorasyon ile siz de bu fantastik evreninin bir parçası olabilirsiniz. Marvel hediyelik seçiminde sadece karakterlerin özelliklerini göz önünde bulundurarak sevdiğiniz insanları bu zengin evrene davet edebilirsiniz.

Odanızı Marvel Işığıyla Doldurun: Lamba Çeşitleri

  

Karakterlerin dünyasını temsil eden lamba çeşitleri masa üstü, duvar veya tavan aydınlatmalı modelleri ile birbirinden farklı tasarım detaylarıyla üretilir. Özellikle duvar aydınlatmalarında farklı tasarımlar evinizi veya odanızı filmden veya dergiden bir sahneye çevirebilir. Thor’un duvara saplanmış çekici, düğmeyi çevirdiğiniz anda bir gece lambasına dönüşebilir. 3D Deadpool duvar lambası ışıldadığı anda sevdiğiniz kahramanın görüntüsü evinizin duvarına yansır. Captain America’nın kalkanı ise duvarınızda özel bir görünüm yaratır.

Maske ve Aksesuarlar ile Cosplay Dünyasına Adım Atın

Figürler ve dekoratif ürünlerin yanı sıra her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Marvel eşyaları bulunur Bu eşyalar arasında en dikkat çekenleri kasklar ve aksesuarlardır. Eşyaların tamamı, sizi gizemli cosplay dünyasına davet eder. Bir kahramanın kostümü, onun güçlerini ortaya çıkarmasını sağlayan aksesuarlarla tamamlanır. Bu aksesuarlar hediye olarak da dikkat çeken önemli parçalar arasında yer alır.

Çarpıcı Görünüşleriyle Elektronik Kasklar

  

Elektronik kasklar sadece çocukların değil büyüklerin de en sevdiği oyuncaklar arasındadır. Bu kaskların en önemli özelliği gerçekçi görünümleridir. Elektronik kaskların karakteristik özelliklerini ortaya çıkarmak için ışıklı bölümler eklenir. Kaskların bazıları tamamen geçmeli olarak dizayn edilmiştir. Bu ürünlerin iç yapıları da kişinin rahat hareket edebileceği formda ayarlanabilir. Kendiniz veya sevdikleriniz için farklı elektronik kask çeşitlerinden birini seçmek için Beymen’in Marvel koleksiyonunu ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi Kahraman Sizsiniz: Marvel Aksesuarları

  

Marvel aksesuarları ile kahramanların eğlenceli ve dinamik dünyasını kendi alanınıza taşıyabilirsiniz. Captain America’nın kalkanını asarak duvarınızda canlı bir görünüm elde edebiliriniz. Thor’un çekici, Doctor Strange’in “Eye of Agamotto” kolyesi ile motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Bu özel aksesuar çeşitlerini koleksiyonunuzun önemli parçaları olarak özel bir köşede sergileyebilirsiniz. Gününüzü daha iyi geçirmek için sizi motive eden tüm detayları bir araya toplayabilir ve harika bir koleksiyon oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunun için Beymen’in marka listesi arasından, oyuncak figür ve aksesuarların olduğu çeşitlere göz atabilir ve keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}