Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kelime olarak “çukurumsu, çukur yer" anlamına gelen çantalar; eşyalarınızı yanınızda taşımaya yarayan araçlardır. İhtiyaçtan ortaya çıkan bu ürün daha sonra modanın bir parçası haline gelir. Hem ihtiyaç hem de aksesuar olarak kullanılmaya başlayan çanta, halen insanlar için en önemli parçalardan biridir. Kumaş ve deri olmak üzere çeşitli malzemelerden tasarlanan bu ürün özellikle kadınların sıkça kullandığı bir aksesuardır. Kombinlerini tamamlamak ve çeşitli kişisel eşyalarını yanlarında taşımak için kullanırlar. Özel tasarımları ve geri dönüştürülebilen çanta modelleri ile Mare Atelier sınırlı sayıda üretim yapan bir markadır. El işçiliği ile yapılan bu çantalar, lüks ürün kategorisinde değerlendirilir. İstanbul merkezli olmasıyla yerli üretimin de desteklendiği, sürdürülebilirliğin amaçlandığı bir çanta markasıdır.

Devamını Göster
 

2017 yılından beri çanta sektöründe faaliyet gösteren Mare Atelier’in ürünlerinin hepsi vegan kumaşlardan yapılır. Çevreye duyarlı ve geri dönüşebilir içeriklerin tercih edildiği çantalardır. Her biri özel tasarım olan bu çantaların bir diğerini başka birinde görmeniz mümkün değildir. Sahip olacağınız Mare Atelier çanta, size özel tasarlanmış bir ürün olarak düşünebilirsiniz. Farklı renklerin ve tasarımların tercih edildiği çanta modelleri arasından zevkinize uygun modeli bulmanız mümkündür. Sıradışı çizgilerin yer aldığı çantalarda son moda renkleri ve aksesuarları da görebilirsiniz. Zincir, düğme, fermuar gibi detayların kullanıldığı modeller arasında omuz ve el çantası çeşitleri bulunur. Genellikle deriden yapılan bu çantaların süet ve kendinden desenli modelleri de vardır.

Sade ve Şık Tasarımlarıyla Mare Atelier

Çantalar; kişisel eşyaları bir yerden başka bir yere taşımak için kullanılan ve aynı zamanda günümüzde modanın yakından ilgilendiği aksesuarların başında gelir. Farklı model, renk ve tasarımlara sahip çantalar özellikle kadınlar tarafından severek kullanılır. Hem eşyalarınızı taşıma hem de kombininizi tamamlama görevi bulunan çantayı seçmek ise oldukça önemlidir. Kullanmayacağınız renk ve modeldeki bir çanta hiçbir işinize yaramaz. Mare Atelier çantaları, tüm bunlar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olması ve sınırlı üretimi sayesinde seçkin ürünler ortaya koyar. Mare Atelier yorumları bu konuda oldukça güzel de geri dönüşler içerir. Her şeyle uyum sağlayacak renkte çantalar bulabileceğiniz gibi aykırı renklerdeki çantaları ile de dikkat çeker. Bu çantaları kombinlemek için ise benzer tonlarda topuklu ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Böylece uyumlu bir görünüm yakalamış olursunuz.

Günlük hayatta sıkça kullanılan çantalar, özel davetlerde ya da şık ortamlarda da zarif görünmenizi sağlayacak aksesuarların başında gelir. Öyle ki; şık bir akşam yemeğinde giyeceğiniz abiye elbise ile birlikte kullanacağınız çanta uyumlu olmalıdır. Renk ve desenleri ile ön plana çıkan Mare Atelier çantaları, şık ve zarif tasarımları ile sizlere havalı bir görünüm sağlar. İster sade bir elbise ile neon bir renk Mare çantasını ön plana çıkarabilirsiniz. Ya da iddialı bir elbise ile sade bir el çantası tercih edebilirsiniz. Burada tamamen tarzınız ve zevkiniz belirleyici olur. Sizler de bu tarz şık ve sıradışı kombinlerinizi tamamlayacak Mare Atelier çantalarından birine sahip olmak için Beymen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vegan ve Geri Dönüşebilir Mare Atelier Çantaları

Son yıllarda çevreye en az zarar verme ve geri dönüşüm gibi konular oldukça gündemde yer alır. Bu noktada birçok kişi, seçtiği ürünlerin içeriklerine ve çevreye verdiği zararlara dikkat eder. Küresel çapta yaşanan çevre sorunları ve bunların sebep olduğu problemler ile birlikte bu tarz korumacı yaklaşımlar ön plana çıkar. Mare Atelier de bu konularda hassasiyet gösteren bir marka olarak ürünlerinin hepsini vegan ve geri dönüşebilir olarak hazırlar. Hayvansal ürünler kullanmadığı gibi hayvanlar üzerinde de yapılan deneylere karşı bir duruş sergiler. Her biri geri dönüşebilir ve sürdürülebilir ürünler olan Mare Atelier en ucuz çantayı değil; çevreye en az zararlı çantayı üretmeyi amaçlar. Bu noktada çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren markanın ürünlerinden satın alarak sizler de bu sürece katkı sağlayabilirsiniz. Böylece çevreyi ve hayvanları koruma adına adına bir adım atmış olursunuz.

Çevreci bir bilinçle ürünlerini piyasaya süre Mare Atelier satın almadan önce markanın çantaları hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Çünkü sürdürülebilirlik esasına dayalı ürünler ortaya koyan marka, vegan ve geri dönüşebilir malzemeler kullanır. Çevre, hayvan ve insan sağlığının ön planda yer aldığı çantalar aynı zamanda son moda trendler baz alınarak tasarlanır. El emeğiyle üretilen çantalarda herhangi bir suni malzeme kullanılmaz. Hayvansal ve plastik içerikli materyallerden uzak, doğal ve dönüştürülmesi mümkün malzemeler kullanılır. Vegan malzemelerden üretilen çantaların renkleri de yine doğal bitkilerden elde edilir. Bunun yanında her biri özel tasarım olan Mare Atelier çantaların bir benzeri daha yoktur. Bu da sahip olacağınız çantayı ve sizi farklı kılan önemli bir detaydır. Çanta modellerini incelemek ve kendinize güzel bir hediye almak isterseniz Beymen.com’a göz atmanız yeterlidir.

Özel Tasarım Mare Atelier Çanta Fiyatları

Çanta fiyatını etkileyen faktörlerin başında kullanılan malzeme ve tasarım gelir. Doğal deri ve kumaşların tercih edildiği çanta fiyatları, suni deri ve plastik içerikli malzemeden üretilenlere nazaran çok yüksek rakamlara satılır. Dayanıklı ve kalite malzemelerden üretilmiş çantaların kullanım süresi de uzundur. Çantanızı doğru koşullarda saklayıp, gerekli bakımları yaptığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamadan yıllarca kullanabilirsiniz. Mare Atelier çantaları da vegan ve geri dönüşebilir derilerden üretildiği için kullanım süreleri uzundur. Bu nedenle Mare Atelier ne kadar sorusunun cevabı tamamen çantada kullanılan malzemenin türüdür. Aynı zamanda el işçiliği ile üretiliyor olmalarının da fiyatlarının belirlenmesinde etkisi bulunur. Fabrikasyon üretim ile hazırlanmış çantalarla kıyaslamak çok doğru olmayabilir. Her birinde emek ve işçilik olan Mare çantalarına Beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mare Atelier fiyatları, çantaların kalitesi ve tasarımlarının güzelliği ile doğru orantılıdır. Birbirinden farklı model ve renk seçeneklerinin bulunduğu Mare Atelier çantaları arasından tarzınıza göre bir çanta bulabilirsiniz. Lüks ürünler olmasına rağmen uygun sayılabilecek fiyatlarla herkesin erişebileceği tarzda çantalardır. Doğal deriden üretilen bu çantaların maliyetleri diğer suni deri ürünlere göre daha yüksektir. Bu nedenle maliyetleri de artar. Mare Atelier ise bu durumda her bütçeye uygun çanta modellerini üreterek kendinizi şımartmanıza imkan tanır. Böylece farklı tarz ve renklerdeki çanta modelleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun ürünü satın alabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey Beymen.com üzerinden Mare Atelier çantalarına göz atmaktır. Birbirinden güzel çantalar arasından kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek üzere alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}